جشن یلدای ما ایرانیان نشانگر چیست؟

شب یلدا، آخرین شب آذر ماه و شبی است که آن را چله نیز نامیده‌اند زیرا از فردای آن، چله بزرگ که چهل روز به درازا می‌کشد آغاز می‌شود.رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


سردار نقدی: ما صاحب نظر هستیم اما جناحی عمل نمی کنیم

بسیج وابسته به بودجه دولتی نیست

سیاست | شنبه ۳۰ آبان ۹۴ ساعت ۱۹:۳۱ | نسخه چاپي

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج از کمک‌های مردمی استفاده می‌کند، تصریح کرد بسیج وابسته به بودجه دولتی نیست و اگر وابسته می‌شد، ۱۰ درصد کارهای الان هم انجام نمی‌شد.
به گزارش سایت خبری پایش آنلاین به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در جشنواره مالک اشتر بسیج اظهار داشت: بسیج یعنی همین پایگاه ها و حوزه ها و کانون های شهرهای مختلف و اگر ماهم نباشیم بسیجیان خط خود را از ولایت می‌گیرند.
نقدی با بیان اینکه بسیج از کمک‌های مردمی استفاده می‌کند، تصریح کرد: بسیج وابسته به بودجه دولتی نیست و اگر بخواهد وابسته شود، 10 درصد کارهای الان هم انجام نمی‌شد.
وی بسیج را سدی محکم در مقابل نفوذ فرهنگ غربی معرفی کرد و گفت: هرچند فشار زیادی روی ماست ولی اولویت ما همچنان پایگاه های بسیج است زیرا دژ محکمی در برابر دشمنان هستند.
نقدی ادامه داد: وقتی غبارها بخوابد خواهیم دید که بسیجیان چه خدمت بزرگی در مقابله با نفوذ دشمن کرده‌اند.
رئیس سازمان بسیج با تاکید بر اینکه با سربلندی از تهدید نفوذ دشمن عبور خواهیم کرد، گفت: دشمن به دنبال این است که به مردم بقبولاند که معیشت و زندگی و اقتصاد بهتر در گرو رابطه و ساخت و پاخت با امریکاست که این یک دروغ بزرگ است.
نقدی ادامه داد: ما 50 سال دوست صمیمی امریکا بودیم و در آن دوره مردم ما در فقر و بدبختی و بیسوادی بسر بردند. اما الان 30 ساله دشمن امریکاییم و ماهواره و رادار و موشکهای مختلف و ... می‌سازیم.
وی تصریح کرد: امروز از 53 کشور برای درمان به ایران می‌آیند که اینها ثمره دشمنی با امریکاست.
رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: در جوای اینهایی که می گویند باید با آمریکا رابطه برقرار کنیم تا سرمایه های خارجی را به کشور بیاوریم، باید گفت که اقتصاد و سرمایه فرمول اقتصادی دارد نه سیاسی.
نقدی ادامه داد: پول و نقدینگی دست مردم است و ظرف 6 روز 120 هزار خودرو میخرند و اگر جلویشان را نمی‌گرفتند تا یک میلیون هم می‌رسید. دلیل آن این است که تولید در کشور سودآور نیست و مسئولین در این حوزه درست کار نکردند.
وی گفت: اگر اقتصاد ما سودآور نباشد، چه کسی سرمایه خود را به اینجا می آورد؟
رئیس سازمان بسیج اظهار داشت: برخی می‌گویند می‌خواهیم فناوری وارد کشور کنیم. این درحالیست که دشمن فناوری دست دوم خود را به ما می‌دهد مثل موتور پژو که 7 لیتر در 100کیلومتر می‌سوزد ولی با پولی که از ما گرفتند موتوری برای خودشان ساختند که 4 لیتر در 100کیلومتر مصرف می‌کرد. بنابراین این حرفها اوهام و فروختن کشور است.
نقدی ادامه داد: این گرا را فتنه گران به دشمنان دادند که فشار اقتصادی وارد کنید تا مردم پشت نظام نباشند.
وی تصریح کرد: همه پایگاه های بسیج باید گروه جهادی داشته باشند و به مردم خدمت کنند.
سردار نقدی با بیان اینکه پایگاه های بسیج باید به فضای مجازی بپردازند، گفت: ما هم از این ظرفیت برای ارتباط با فرماندهان پایگاه ها استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: پس از 2 سال تلاش، ستاد کل موافقت کرد تا دانشگاه بسیج با 14 رشته تاسیس شود و جناب آقای دسمی نیز مسئول این کار هستند.
نقدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: بسیج سیاسی است ولی سیاست زده نیست و این یعنی ما صاحب نظر هستیم اما جناحی عمل نمی‌کنیم.
رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: دشمن دوست دارد مردم تصور کنند هرکه با امریکا نرم تر بوده و با انقلاب زاویه دارد، بهتر است اما باید به مردم بگوییم هرکه بیشتر ضداستعمار و بیشتر پیرو ولایت است برای مردم بهتر است و مردم حتما انتخاب اصلح را خواهند داشت.
سردار نقدی گفت: برنامه دیدارهای امسال با رهبری معظم انقلاب مشخص شده و بناست فرماندهان گردانهای رزمی برای نمایش اقتدار بسیج، با ایشان دیدار کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟