عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


جشن یلدای ما ایرانیان نشانگر چیست؟

شب یلدا، آخرین شب آذر ماه و شبی است که آن را چله نیز نامیده‌اند زیرا از فردای آن، چله بزرگ که چهل روز به درازا می‌کشد آغاز می‌شود.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


روایت تکان‌دهنده یک استقلالی: شب‌ها گریه می‌کردم

روایت تکان‌دهنده یک استقلالی: شب‌ها گریه می‌کردم

ورزش | سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴ ساعت ۴:۴۹ | نسخه چاپي

مدافع تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه پرویز مظلومی برای ماندنش در استقلال تصمیم گیرنده نبود، گفت: در یک دوره در استقلال آنقدر هجمه روی من زیاد بود که بعضی شب‌ها که به خانه بر می‌گشتم گریه می‌کردم.

به گزارش خبرگزاری مهر، هاشم بیگ زاده درباره درخشش در تیم فجر سپاسی و اینکه آیا اهل شیراز است، اظهار کرد: اول از همه باید بگویم که اصالتا اردبیلی هستم. همه فکر می‌کنند من شیرازی هستم و هر وقت مرا در کوچه و خیابان می‌بینند می‌گویند «سلام کاکو»!
هافبک تیم صبا افزود: در تهران و در محله کیانشهر بزرگ شدم و از زمین خاکی فوتبال را شروع کردم. مدتی زیر نظر علی دوستی مهر در تیم بانک ملی کار کردم. بعد از آن هم برای خدمت سربازی به فجر سپاسی رفتم. غلامحسین پیروانی در پیشرفت من سهم زیادی داشت. آن موقع هیچ مربی‌ای جرات نداشت به بازیکنان جوان میدان بدهد ولی پیروانی این کار را می‌کرد.
وی درباره تعدد مصدومیتهایش تصریح کرد: کلا بدشانس هستم. البته ممکن بود اتفاقات بدتری برایم بیافتد. با مصدومیت از مسیرم عقب افتادم ولی همیشه به همان مسیر برگشته ام.
مدافع تیم صبای قم در خصوص مصدومیتش در آستانه جام جهانی، گفت: آن موقع هم بدشانسی آوردم. خیلی برنامه ریخته بودم در جام جهانی و جام ملتها بازی کنم. وقتی زیاد مصدوم می‌شوم بعضی وقتها به ذهنم می‌آید که دیگر بازی نکنم.
بیک زاده در خصوص شوخی‌هایی که با وی قبل از جام جهانی برای تقابل با لیونل مسی می‌شد، گفت: گاهی از این شوخی ها ناراحت می شدم. البته «عدو شود سبب خیر.» شما آنقدر این موضوع را گفتید و گفتید ولی آن موقع که باید نتیجه کارم را می‌گرفتم و در جام جهانی بازی می‌کردم، مصدوم شدم. البته من به چشم زدن اعتقاد دارم و شما (عادل فردوسی پور) مرا چشم زدید!
وی که میهمان حضوری برنامه نود بود، گفت: وقتی قبل از جام جهانی مصدوم شدم، یک ماه زودتر از بقیه به برزیل رفتم؛ درست زمانی بود که بچه‌ام به دنیا آمده بود حدود یک ماه بچه‌ام را ندیدم و وقتی برگشتم به من می گفت عمو! (با خنده و شوخی)
مدافع تیم صبا با بیان اینکه بازیکن دو پا است، یادآور شد: وقتی فجر بودم مدافع چپ ما مصدوم شد و با درخواست پیروانی به این پست رفتم و به پرسپولیس گل زدم. همان گل باعث شد «یک شبه راه صد ساله را بروم.»
بیک زاده در ادامه به شوخی گفت: آنقدر در پستهای مختلف بازی کرده ام که نتوانستم بازیکنی برای الگو گرفتن انتخاب کنم!
وی با اشاره به دوران حضورش در تیم فجر، گفت: آن تیم واقعا پدیده بود. با همان تیم باعث رفتن علی پروین از پرسپولیس شدیم چون چهار گل به آنها زدیم.
در این هنگام تعدادی از گل‌های بیک زاده در تیم فجر به نمایش در آمد و فردوسی پور با تمجید از وی پرسید: واقعا خودت بودی که گل می‌زدی؟ در این هنگام بیک زاده گفت: چقدر آن روزها خوب بودم! وی با خنده ادامه داد: امیدوارم اینبار مرا چشم نزنید.
وی همچنین با ابراز تعجب از تغییر نامش در سایت سازمان لیگ (محمدهاشم بیک زاده)، تصریح کرد: نمی دانم نام محمد را چه کسی در پروفایل من قرار داده است. نام من هاشم بیک زاده است نه محمد هاشم.
مدافع تیم صبا به دوران حضورش در تیم استقلال هم اشاره کرد و گفت: سالی که قهرمان شدیم، گاهی همه تقصیرها را گردن من می انداختند  و یک هجمه روی من بود. بعضی شبها که به خانه می آمدم گریه می کردم. جا دارد از قلعه نویی تشکر کنم که پشت من ایستاد و خیلی مرا حمایت کرد. حتی یکبار به او گفتم که بهتر است در استقلال نباشم چون شما هم تحت فشار قرار می‌گیرید ولی قلعه نویی گفت که مرا قبول دارد و حتی اگر ۱۰۰ میلیون هم به استادیوم بیایند و مخالف باشند تو را باز هم در تیم می گذارم.
بیک زاده افزود: جای بعضی مربیان در لیگ خالی است مثل امیر قلعه نویی که امیدوارم یک تیم خوب بگیرد.
وی درباره بازی آخر فصل گذشته استقلال که به میدان نرفت و باعث ایجاد شائبه شد، گفت: خدا شاهد است که حالم خیلی بد بود و شرایط مسابقه نداشتم. می ترسیدم به زمین بروم و مقابل پرسپولیس اشتباه کنم که شرایط بدتر بشود. فکر می کنم با بازی نکردنم به قلعه نویی کمک کردم.
بیک زاده در خصوص اینکه گفته می شد قلعه نویی از این کارش ناراحت شده بود، گفت: من امیرخان را قلبا دوست دارم. او واقعا مرا حمایت و کمک کرد و جا دارد از او تشکر کنم.
هافبک سابق استقلال درباره اختلافش با بعضی هوادارن تیم، تاکید کرد: آنها هوادارن واقعی نبودند. تیم حتی وقتی که صدر جدول بود، مسائل و حرفهایی مطرح می شد. چند سالی که در استقلال بودم، نتایج بدی نگرفتیم.
بیک زاده درباره مشکلات فصل گذشته استقلال تصریح کرد: ما را دو بار ۲۰ درصد جریمه کردند یکبار هم ۱۵ درصد قراردادم را به خاطر یک مصاحبه کسر کردند. ۵۵۰ میلیون تومان اینطوری جریمه شدیم. اگر آدم می کشتیم، دیه‌اش می‌شد ۹۰ میلیون!
وی افزود: امسال هم ۱ میلیارد طلب داشتیم که آنرا به ما ندادند. شما فکر کنید مالیات پولهایی را که نگرفته‌ایم باید بدهیم.
مدافع سابق استقلال درباره اینکه مظلومی او را برای این فصل می‌خواست ولی چه شد که در استقلال نماند، تصریح کرد: مظلومی مرا می خواست ولی تصمیم گیرنده ایشان نبود. او با من صحبت کرد و سبک بازی مرا هم قبول داشت. حتی با مهدی رحمتی هم صحبت کردم  و به من گفت در استقلال بمان ولی اتفاقاتی افتاد که در لیست مازاد قرار گرفتم. واقعا کار خوبی نکردند چون پیشنهادهای زیادی داشتم که به خاطر استقلال رد کردم ولی روز آخر این را به من گفتند.
بیک زاده یادآور شد: مظلومی به من گفت که مرا می‌خواهد ولی یکسری هواداران پیامک می دهند که نباید من (بیک زاده) در استقلال بمانم. به مظلومی گفتم هوادار واقعی شماره شما را از کجا دارد. در هر حال به دلم بد افتاد و با استقلال تمدید نکردم در حالی که جزو ۵ بازیکن گران این تیم بودم. احساسم این بود که اگر در استقلال بماندم اتفاقات سالهای قبل برایم بیافتد. 
وی همچنین به ذکر خاطرات گذشته پرداخت و درباره ماجرای خرید ساعت از جواد نکونام، گفت: من یک ساعت از نکونام خریدم و او هم مدام پیامک می زد پولش را بدهم! هنوز هم یک مقدار از پولش مانده است. جواد که این همه پول دارد دیگر پول این ساعت را می خواهد چه کار!

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟