خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه داردازغدی: رسانه های اصولگرا بی سوادند، دیگران مغرض

سیاست | شنبه ۲۳ آبان ۹۴ ساعت ۰:۰ | نسخه چاپي

حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز جمعه طی سخنانی، رسانه های موافق و نیز رسانه های منتقد خود را به شدت مورد حمله قرار داد.
وی که پیش از خطبه های نماز جمعه امروز سخن می گفت، خبرنگارانی که سخنان وی را به درستی منعکس نمی کنند به دو گروه بی سواد و مغرض تقسیم کرد و افزود: ۹۰ درصد از مطالبی که از من نقل می شود به نوعی تغییر، تقطیع و تحریف می شود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تقسیم این رسانه ها به دو گروه مغرض و آگاه و نادان و نا آگاه افزود: برخی رسانه ها هم جهت با دشمن و با روش های تیتر زدن بر خلاف روح مطلب، مسخره کردن و تحریف و گزارش غلط با انقلابیون مبارزه می کنند.
آقای رحیم پور ازغدی ادامه داد: برخی نیز به دلیل بی سوادی و ناآگاهی مطالب را به درستی منعکس نمی کنند. ۹۰ تا ۹۵ درصد از سخنان من کاملا خلاف، مغایر، گزینشی و با تحریف منعکس می شود.
به گزارش فرارو، رحیم پور ازغدی عمل به صحیفه امام(ره) و بازخوانی اسناد لانه جاسوسی را راه شناخت و مبارزه با انحراف انقلاب دانست و گفت: رسانه ها سخنان مرا به درستی منعکس نمی کنند و با تقطیع آن به دنبال اهداف خود اند و چه بسا بعضی از این افراد در آینده جاسوس از آب در آیند!
عضو شورای انقلاب فرهنگی افزود: رسانه های طرفدار نیز غالبا بی سواد اند، اغلب خبرهایی که از اشخاص نقل می کنند درست و قابل اعتماد نیست، حسن نیت دارند اما فاقد دانش و تجربه اند.
وی با قرائت بخش های از وصیتنامه امام خمینی(ره) تصریح کرد: باید به مفاهیم نفوذ توجه کنبم و اسناد موجود لانه جاسوسی را به شیوه علمی مطالعه کنیم.
سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران با اشاره به نامه امام(ره) به گورباچف آخرین رییس جمهوری اتحاد جماهیر شوروری و درخواست گورباچف از غرب برای قبول آنان در عرصه جهانی تاکید کرد: هدف استکبار، جمع آوری افرادی از گروه های مختلف به نام «عقلا» است که از جمهوری اسلامی موجودی خنثی بسازد.
رحیم پور ازغدی افزود: تحریف در اصول انقلاب با ادعای ادامه و تداوم آن صورت می گیرد و در این باره دو دیدگاه مطرح است. در دیدگاه اول عده ای می گویند به حوادث صدر اسلام و انقلاب اسلامی نباید استناد کرد.
وی ادامه داد: می گویند حرف های نیش دار امام(ره) را نگویید یا لااقل تکرار نکنید، بگذارید امامی خنثی شده و در موزه داشته باشیم. مفهوم نفوذ، خنثی سازی مفاهیم انقلاب و خارج کردن آن از صحنه است. دعوای ارزش و ضد ارزش مقطعی نبوده و دائمی است. آنان بر این باورند که اتفاقات دهه ۶۰ مختص همان زمان بوده است.
به گفته این استاد دانشگاه، اینان مفهوم امامت را نفی و همه چیز را منجمد و در گذشته می بینند. دین و شریعت و ارزش ها را دارای تاریخ مصرف می دانند، این نظر و خط خطرناک است حتی اگر دوستانه مطرح شود.
پور ازغدی ادامه داد: دیدگاه دوم دیدگاهی است که از مطالب تاریخی گذشته انقلاب به صورت گزینشی و در بحث های جناحی استفاده می کنند.
وی افزود: برخی حتی با ادبیات و نیات دوستانه در تحریف قضایا شریک می شوند، نتیجه اش آن می شود که با توجیه جلوگیری از اسلام هراسی به عنوان نمونه می خواهند بدون توجه به وصیتنامه امام(ره) نام ۱۳ آبان را تغییر دهند.
وی با اشاره به گروهی در جامعه که شریک در پیروزی و بری از شکست هستند، گفت: اینان ضعیف النفس و از همه طلبکارند، همیشه پاک، از بلایا محفوظ و وجیه المله هستند.
پور ازغدی ادامه داد: آنها از اول انقلاب در بسیاری از نهادهای جمهوری اسلامی نشسته اند و تا آخر هم هستند حتی اگر رژیم اسلامی هم عوض شود عوض می شوند، آماده فحشای سیاسی هستند، هدف آنان بودن و ماندن است و همیشه در مقابل شفاف سازی مانع ایجاد می کنند.
وی امام خمینی(ره) را فردی شجاع، و منطقی دانست و افزود: دوست و دشمن بر این اتفاق نظر دارند که ایشان با اخلاق، هوشمند، شفاف و در اصول خود ثابت قدم بودند و کسی نتوانست کلاهش را بردارد.
پور ازغدی با اشاره افراد خوش نیت و ساده که کاسه داغ تر از آش شده و مانع اجرای خط امام(ره) می شوند، افزود: وارد میدان مین می شوند و تنها می مانند نمی دانند برای که فداکاری می کنند، سوپر حزب الهی های هستند که به سوپر مطرود تبدیل می شوند.
وی گفت: افرادی هستند که با اندک سوخت معرفتی اندوخته از اول انقلاب، حرکت کرده و قدرت تحلیل ندارند برای تحریف راه امام(ره) به دو شیوه متوسل می شوند؛ یا مکتب را انکار می کنند و می گویند امام(ره) چیز دیگری گفته یا این که جای دوست و دشمن را عوض می کنند. آن ها خود خود عوض شده اند و می گویند دشمن عوض شده است.
پور ازغدی ادامه داد: بعضی از این ها از بزرگان اند و درست نیست برخلاف امام (ره) حرف بزنند، برخی جملات را افراطی می دانند اما نمی گویند این جملات از امام(ره) است، راه حل، تحریف سخنان امام(ره) نیست برای تلافی، از هم از اصول انقلاب هزینه نکنیم.
وی گفت: صدها هزار خانواده برای انقلاب هزینه داده اند، در دهه ۶۰ کسانی طبق نظر امام(ره) حرف می زدند و بعد از چند دهه خلاف آن را می زنند، معنای آن اینست که یعنی سر همه کلاه رفته و همه دروغ بوده است.
عضو شورای انقلاب فرهنگی با قرائت بخش های از وصیتنامه امام(ره) در خصوص رابطه با آمریکا و نفوذ دشمن در حوزه و دانشگاه ها تاکید کرد: وصیت ایشان به تمام مسلمانان جهان است اما قبل از مردم خطاب امام(ره) به دولت مردان نظام است. خطاب به روسای سه قوه، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزرا و وکلای مجلس است.
وی در پاسخ به اعتراض برخی به دلیل آوردن اسامی افرادی در سخنان اخیر خود در خصوص شیعه انگلیسی و جاسوس های دانسته و ندانسته، گفت: من اسمی از کسی نیاوردم بلکه هر اسمی آوردم در اسناد بدست آمده از لانه جاسوسی ذکر شده، امروز هم ممکن است برخی اسامی را ذکر کنم.
پور ازغدی افزود: نوری زاده و مسعود بهنود ساواکی بودند و بعد از انقلاب هم در رسانه های مخالف حرف می زدند، بعد اسناد آن در آمد که به آنان هم پول و هم مقاله داده می شد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: به جناح ها و انتخابات کاری ندارم و به اصل موضوع می پردازم، غربی ها می گویند دنبال گرد هم آوردن عقلای معتدل هستیم که طرفدار ارتباط با آمریکا باشند و در مقابل امام(ره) به عنوان رهبر حرکت و جوانان طرفدارش بایستند.
وی با اشاره به اظهار نظری در خصوص این که افراطی ها می گویند تحریم ها به نفع مردم بوده، به نقل از امام(ره) افزود: باید قطع ارتباط با آمریکا را جشن گرفت، تحریم ها به دلیل ایستادگی بر روی حقوقمان وضع شد، این سخنان بنیانگذار انقلاب است نه حرف گروه های افراطی!
پور ازغدی با ذکر بخش هایی از صحبت های امام(ره) در خصوص اینکه آمریکا و صهیونیزم باید از اسلام بترسند، گفت: بعضی ها کاستن از اسلام هراسی را بهانه می کنند و به بهانه منزوی شدن ایران و با تغییر معنای کلمات، قصد توجیه اعمال خود را دارند.
وی گفت: امام(ره) آمریکا را ذاتا تروریست دولتی می داند و می گوید آمریکا عوض نمی شود، اما بعضی ها می گویند باید اسلام، شیعه و ایران از تیتر اول رسانه های ی جهان برداشته شود و بگویند ما عوض شده ایم ما خوب شده ایم.
پور ازغدی افزود: از دید امام(ره) اسلام هراسی دقیقا نقطه قوت ما است، امام(ره) در وصیتنامه خود آورده اند: اگر غرب شما را تایید کرد بدانید غلطی کردید و علامت انحراف است.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر اعتراضی دارید به امام(ره) بگویید چرا افرادی را که سخنان امام(ره) را می گویند افراطی می خوانید وصیت امام(ره) خطاب به کیست؟ برای ما است به خصوص برای دولت مردان.
پور ازغدی افزود: به بنده اعتراض می کنند این حرف ها را بیرون نریزید آبرویمان می رود، انقلاب ما انقلابی عادی نیست، چرتکه مادی بیاندازید، این انقلاب با تاییدات غیبی پیروز شد و تحفه ای الهی است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟