تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


برانکو به خاطر تعصب قومی اسکوچیچ را تایید کرد؟

برانکو به خاطر تعصب قومی اسکوچیچ را تایید کرد؟

ورزش | سه شنبه ۱۹ آبان ۹۴ ساعت ۲۲:۳۰ | نسخه چاپي

با اینکه برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس هرگونه تماس و گفت و گو با مسئولان سپاهان را تکذیب کرده و منکر پیشنهاد آنها شده بود؛ اما ظاهرا اصفهانی ها برای استخدام سرمربی جدیدشان بارها با وی تماس گرفته و صحبت کرده اند. او نیز روی دو گزینه کروات آنها مهر تایید زده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، سپاهانی ها در تماس اولیه با برانکو از او خواسته بودند چند مربی خوب کروات را به آنها معرفی کند که گویا گزینه نخست سرمربی پرسپولیس، ایگور استیماچ سرمربی سابق کرواسی بوده است.

سپاهانی ها پس از تماس و مذاکره با استیماچ بر سر برخی مسائل با او کنار نمی آیند و سراغ گزینه های دیگر می روند که به خاطر حضور چند مربی کروات بین گزینه هایشان ناگزیر از مشورت گرفتن از برانکو بودند و دوباره نظر او را جویا شده اند.

سپاهانی ها که دست روی دراگان اسکوچیچ و لوکا بوناچیچ، سرمربی سابقشان گذاشته بودند، برای استعلام نهایی در مورد این دو مربی کروات نظر برانکو را جویا می شوند و سرمربی پرسپولیس هم بدون درنگ اسکوچیچ را تایید و پیشنهاد می کند!

بر اساس شنیده ها دلیل برانکو برای تایید بی درنگ اسکوچیچ به خاطر هم استانی بودن او و دراگان است. با توجه به اینکه در کرواسی مردم استان های شمالی و جنوبی باهم رابطه خوبی ندارند و به قول معروف سایه هم را با تیر می زنند، این مسئله حتی در خارج از مرزهای کرواسی هم تاثیرش را روی مردم استانهای شمالی و جنوبی گذاشته است. از آنجایی که لوکا برای استان جنوبی است و دراگان و برانکو برای استان شمالی، سرمربی پرسپولیس به خاطر تعصب قومی و هم استانی بودن بی تردید اسکوچیچ را به سپاهانی ها توصیه کرده است.

البته شنیده می شود محرم نویدکیا، سرمربی موقت و کاپیتان سپاهان هم از مخالفان لوکا بوده است. به نظر می رسد مخالفت او بیشتر از توصیه برانکو برای حذف او از لیست کاندیداهای سرمربیگری سپاهان موثر بوده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟