این نشانه ها می گوید همسرتان، بدترین همسر دنیا است!

داشتن همسر خوب یکی از کلیدهای اصلی خوشبختی در زندگی است. شما هم اگر این نشانه ها را دارید، بدانید که همسر خوبی نخواهید بود.پدیده شب مردگی در شرق تهران درحال گسترش است

محمد سالاری گفت : شب مردگی یکی از تهدیدات جدی برای شهر است و این پدیده در منطقه ۷ علی الخصوص قسمت غربی این منطقه در حال گسترش است.


شاهکار جدید مرسدس بنز+تصاویر

خودروساز آلمانی مرسدس بنز از محصول پرقدرت خود (C63 AMG Coupe) مدل 2017 رونمایی کرد.


رابطه پنهانی بازیگر زن مشهور با میلیاردر عرب علت جدایی از همسرش بود!

در گزارشی جنجالی عنوان شده است که رابطه عاشقانه آنجلینا جولی با یک میلیاردر عرب علت جدایی آنجلینا از برد پیت بوده است.


با رکورددار حضور آمریکایی ها در فضا آشنا شوید +تصاویر

با رکورددار حضور آمریکایی ها در فضا آشنا شوید +تصاویر

دانش | دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴ ساعت ۰:۳۶ | نسخه چاپي

اسکات کلی، فرمانده فعلی ماموریت اکسپدیشن 45 ایستگاه فضایی بین‌المللی، توانسته رکورد بیشترین زمان حضور توسط یک فضانورد آمریکایی را در این آزمایشگاه مداری بشکند.

روز 16 اکتبر (24 مهر)، اسکات کلی حضور 383 روزه خود را که رکورد 382 روزه مایک فینک، فضانورد آمریکایی را شکسته، در فضا آغاز کرد.

این امر درست قبل از پانزدهمین سالگرد حضور مستمر انسان در ایستگاه فضایی بین‌المللی اتفاق افتاده است.

NASA

در 29 اکتبر (هفتم آبان) کلی رکورد دیگری در دویست و شانزدهمین روز‌ متوالی حضور خود در فضا خواهد شکست که در آن زمان از رکورد مایکل لوپز-الجزایر برای طولانی‌ترین سفرفضایی انفرادی توسط یک آمریکایی پیشی خواهد گرفت. لوپز-الجزایر 215 روز را در فضا به عنوان فرمانده اعزامی ماموریت اکسپدیشن 14 ایستگاه فضایی در سال 2006 گذراند.

بازگشت اسکات کلی به زمین برای سوم مارس 2016 (13 اسفند) برنامه‌ریزی شده است که در آن زمان، وی در طول چهار ماموریت خود در مجموع 522 روز را در فضا حضور داشته است.

البته کلی تنها کسی نیست که رکورد ماندن در فضا را شکسته است.

گنادی پادالکا فرمانده اکسپدیشن 44 ایستگاه فضایی، در روز 28 ژوئن رکورد 10 ساله تعداد روز کلی حضور در فضا را شکست.

هنگامی که او در 11 سپتامبر به زمین بازگشت، 879 روز را به زندگی و کار در فضا اختصاص داده بود.

ناسا در بیانیه‌ای اعلام کرد: کلی، پادالکا و بیش از 200 فضانوردی که به ایستگاه فضایی سفر کرده‌اند، در توسعه قابلیت‌هایی برای امکان‌پذیر کردن حضور پایدار انسان در اعماق فضا مشارکت داشته‌اند.

Most

شکستن چنین رکورد زمانی در فضا مهم است زیرا هر روز اضافی به ما کمک می‌کند تا چگونگی تاثیر پرواز فضایی طولانی‌مدت بر بدن و ذهن را بهتر درک کنیم که این امر برای پیشبرد سفر ناسا به مریخ حیاتی است.

در این بیانیه آمده است: پانزده سال زندگی و کار در خارج از زمین، همچنین کیفیت زندگی ما را بر روی زمین نیز بهبود می‌بخشد زیرا دانشمندان و مهندسان، دانش به دست آمده از تحقیقات انجام شده بر روی آزمایشگاه میکروگرانش را بر انسان اعمال می‌کنند.

کلی به عنوان بخشی از ماموریت یک ساله خود در کنار میخائیل کورنینکو، فضانورد روسی به افزودن به رکوردش و همچنین درک دانشمندان از اثرات طولانی مدت پرواز فضایی ادامه خواهد داد.

این دو نفر در ماه مارس به ایستگاه فضایی وارد شده و طی حضور 342 روزه خود در فضا در تحقیقاتی شرکت کرده‌اند که بینش‌های جدیدی را از چگونگی سازگار شدن بدن انسان با بی‌وزنی، انزوا، پرتوها و استرس پرواز فضایی طولانی‌مدت ارائه می‌کنند.

به گزارش ایسنا،مارک کلی، فضانورد سابق ناسا و برادر دو قلوی اسکات، در پژوهش‌های موازی بر روی زمین شرکت خواهد کرد که به دانشمندان برای مقایسه تاثیرات وارده بر بدن و ذهن در فضا کمک می‌کند.

NASA

به گفته ناسا، تحقیقات در حال انجام بر روی ایستگاه فضایی به دانشمندان کمک خواهد کرد تا درک بهتری از چگونگی محافظت از فضانوردان در زمان سفر به اعماق فضا و ماموریت به سیاره سرخ بدست بیاورند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: