سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


رکوردداران اسکار خارجی/ اصغر فرهادی در لیست قرار گرفت

اصغر فرهادی با کسب دومین جایزه اسکار نام خود را در کنار بزرگانی ماندگار کرد که بیش از یک بار برگزیده اسکار خارجی شده‌اند.


رونمایی از طرح جدید «اسکناس هزار تومانی»

روحانی از طرح جدید «اسکناس ده هزار ریالی» با نقش حافظیه شیراز رونمایی کرد.


آلمانی ها خانه های هوشمند کوچک می سازند

اگر دوست دارید خانه ای کوچک داشته باشید، بهتر است این خانه هوشمند هم باشد و شرکت آلمانی LTG Lofts to Go می تواند این آرزوی شما را برآورده کند.


بزرگترین شهاب سنگهای کشف شده در زمین را ببینید

اگرچه بخش قابل توجهی از سنگهای فضایی در آستانه ورود به اتمسفر زمین نابود می شوند اما برخی از آنها این شانس را دارند که مهمان زمین باشند و جالب ...


برانکو: می خواهند مرا زمین بزنند

ورزش | يكشنبه ۲۶ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۴۶ | نسخه چاپي

سرمربی پرسپولیس گفت: در بازی با صبای قم وقتی که گل زدیم ایمان صادقی به هوا پرید و شاید به همین علت او را هم محروم کنند!

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ درباره محرومیت سوشا مکانی گفت: واقعا نمی‌دانم که چه قرار است پیش بیاید! ما تا سه شنبه صبر می‌کنیم شاید ایمان صادقی و مرتضی قدیمی‌پور را هم محروم کنند تا بدون دروازه‌بان به میدان برویم!

وی ادامه داد: حرفی که من می‌زنم حرف قانون و مقررات است. داور چهارم بازی با ملوان یک کارت زرد به سوشا داد آنهم درحالی که هیچ کس نمی داند دلیل این کارت زرد چیست. تا به حال در هیچ کجای دنیا هم نشده که داور چهارم به بازیکنی کارت زرد بدهد. در آن صحنه سوشا نه درگیر بود، نه دعوا نمی‌کرد و نه در دوئلی حضور داشت اما با آن کارت زرد این بازیکن یک بازی محروم شد. مگر می‌شود یک بازیکن به خاطر یک خطا به دو گونه محروم شود؟

برانکو خاطرنشان کرد: اگر سوشا در آن بازی کارت زرد نمی‌گرفت می توانستیم قبول کنیم که او از سوی کمیته انضباطی محروم شود اما او در آن بازی کارت زرد گرفت و یک بازی محروم شد. بعد از آن هم سوشا بارها بازی کرد و به اردوی تیم ملی رفت. برای من واضح است که این اقدامات علیه من انجام می‌شود و می‌خواهند من را زمین بزنند.

وی افزود: اگر بازی با صبا را دیده باشید متوجه می شوید که دو بازیکن را بی جهت اخراج کردند این دو بازیکن در زمین با هم مشاجره کردند اما کتک کاری نکردند اما داوری دو بازیکن را از زمین بیرون کرد. اگر قرار باشد در هر بازی به خاطر مشاجره بازیکنان اخراج شوند که باید 10 بازیکن از هر بازی اخراج شوند.

برانکو در پاسخ به این سوال که چرا فکر می‌کند این اقدامات علیه او انجام می‌شود افزود: دلیل این مسئله را خودم هم نمی‌دانم اما این اتفاقات تائید کننده این مسئله است. الان هم نمی‌دانم چه اتفاقی قرار است بیفتد. شاید تا قبل از بازی با سیاه جامگان چند بازیکن دیگر ما را محروم کنند! وقتی ما به صبا گل زدیم ایمان صادقی به هوا پرید و خوشحالی کرد و شاید به خاطر همین خوشحالی‌اش او را محروم کنند!

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه شاید نورمحمدی هم محروم شود اظهار داشت: مطمئن هستم که با ادامه این اتفاقات نورمحمدی را هم محروم می‌کنند و اگر این اتفاق نیفتد تعجب برانگیز است.

وی درباره اظهارات علی دایی که گفته بود برانکو با این شیوه موفق نمی‌شود تصریح کرد: من نمی‌دانم منظور دایی از این صحبت‌ها چه بوده است. خبرنگاران در نشست خبری به من گفتند دایی آن صحبت‌ها را انجام داده و من هم اعلام کردم اگر داور می‌خواست به نفع ما بگیرد آن صحنه پنالتی را که روی طارمی انجام شد را اعلام می‌کرد. برای من عجیب است که دایی این صحبت‌ها را کرده و من هم به خبرنگاران گفتم شاید تیم صبا عادت دارد که داور به نفعشان سوت بزند که این بار این اتفاق نیفتاده است.

برانکو درباره اینکه دایی گفته او با این روش کار موفق نمی‌شود ادامه  داد: همه بدانند که روش کاری من فقط تمرین دادن است و روش کار دیگری را بلد نیستم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟