تجربه ای جدید از اولین رانندگی با آئودی A4 + تصاویر

در این گزارش می خواهیم شما را از نزدیک با جزئیات مدل A4 آئودی آشنا کنیم و از مشخصات فنی آن برایتان بگوییم. در این خودرو از یک موتور 2 لیتری توربو ...


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. ...


مشکل هنگ کردن کیبورد در iOS 10 حل شد+آموزش

23 شهریور ماه شرکت اپل تصمیم گرفت تا iOS 10 را در قالب یک بروزرسانی به کاربرانش ارائه دهد که برخی از کاربران پس از بروزرسانی با مشکلاتی از قبیل ...


سریال مردگان متحرک با استقبال بی نظیر بازگشت

اولین قسمت فصل هفتم سریال مردگان متحرک The Walking Dead با استقبال بی نظیر طرفدارانش همراه شد.


زورگیران بانک‌های تهران شکار شدند +تصاویر

زورگیران غرب پایتخت در یك عملیات هماهنگ توسط ماموران پایگاه پنجم پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.


محاکمه خارج از نوبت «شیاطین پایتخت»

حوادث | يكشنبه ۲۶ مهر ۹۴ ساعت ۱۸:۲۸ | نسخه چاپي

«شیاطین پایتخت» که 17 زن و دختر مسافر را تسلیم نیت شوم خود کرده‌اند، خارج از نوبت در دادگاه جنایی محاکمه خواهند شد.

روزنامه ایران با اعلام این خبر، نوشت: پسری افیونی سوار بر خودروی پدر و با همدستی دوستش در خیابان‌های تهران پرسه می‌زد و به شکار زنان می‌پرداخت. این سناریوی هولناک از 6 فروردین سال جاری با شکایت دختر 22 ساله‌ای که در میدان هفت تیر طعمه دو شیطان شده بود، روی میز بازپرس جنایی تهران قرار گرفت و خیلی زود ابعاد گسترده‌تری پیدا کرد و هنوز یک هفته نگذشته بود که زن دیگری از سوی سرنشینان ارابه شیطان شکار شد.

تحقیقات پلیسی نشان داد اقدامات سیاه این دو مرد سریالی است و آنها بدون ترس و بسیار سازمان‌یافته زنان را به دام می‌اندازند. در حالی که پلیس به این باور رسیده بود با مجرمان حرفه‌ای مواجه است، چهره یکی از این شیاطین در آلبوم افیونی‌های سابقه‌دار پیدا شد. همین سرنخ کافی بود تا پس از چند عملیات ویژه هر دو مرد خطرناک دستگیر شده و در بازجویی‌ها به شکار 8 زن و دختر مسافر اعتراف کنند اما این پایان ماجرا نبود، چراکه با انتشار تصاویر دو شیطان در جراید، 9 زن جوان دیگر به پلیس مراجعه کرده و فاش ساختند آنها نیز در دام شیاطین افتاده‌اند.

یکی از این زنان گفت: برای خرید مانتو به میدان هفتم تیر رفتم، پس از خرید می‌خواستم به خانه بروم. وقتی کنار خیابان منتظر تاکسی بودم، خودرویی خاکستری با شیشه‌های دودی جلوی پایم توقف کرد. دو پسر جوان سرنشینان آن بودند، من هم سوار شدم. در بین راه راننده تغییر مسیر داد، اعتراض کردم. ناگهان پسری که در صندلی جلو نشسته بود به عقب آمد و با چکش و فندک روشن مرا تهدید به مرگ کرد. سپس پول و طلاهایم را از من گرفت و آنها با تهدید چاقو مرا تسلیم خواسته‌های شومشان کردند.

فرهاد و سعید 25 و 21 ساله در آخرین مرحله بازجویی‌ها به ربودن 17 زن و دختر و سرقت پول و طلاهای آنان در یک توطئه شیطانی اعتراف کردند و با توجه به جرم سیاهشان پرونده‌شان به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

بر اساس این گزارش، قاضی اصغرزاده رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران و دو قاضی مستشار بة‌زودی خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی خواهند کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: