5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


محاکمه خارج از نوبت «شیاطین پایتخت»

حوادث | يكشنبه ۲۶ مهر ۹۴ ساعت ۱۸:۲۸ | نسخه چاپي

«شیاطین پایتخت» که 17 زن و دختر مسافر را تسلیم نیت شوم خود کرده‌اند، خارج از نوبت در دادگاه جنایی محاکمه خواهند شد.

روزنامه ایران با اعلام این خبر، نوشت: پسری افیونی سوار بر خودروی پدر و با همدستی دوستش در خیابان‌های تهران پرسه می‌زد و به شکار زنان می‌پرداخت. این سناریوی هولناک از 6 فروردین سال جاری با شکایت دختر 22 ساله‌ای که در میدان هفت تیر طعمه دو شیطان شده بود، روی میز بازپرس جنایی تهران قرار گرفت و خیلی زود ابعاد گسترده‌تری پیدا کرد و هنوز یک هفته نگذشته بود که زن دیگری از سوی سرنشینان ارابه شیطان شکار شد.

تحقیقات پلیسی نشان داد اقدامات سیاه این دو مرد سریالی است و آنها بدون ترس و بسیار سازمان‌یافته زنان را به دام می‌اندازند. در حالی که پلیس به این باور رسیده بود با مجرمان حرفه‌ای مواجه است، چهره یکی از این شیاطین در آلبوم افیونی‌های سابقه‌دار پیدا شد. همین سرنخ کافی بود تا پس از چند عملیات ویژه هر دو مرد خطرناک دستگیر شده و در بازجویی‌ها به شکار 8 زن و دختر مسافر اعتراف کنند اما این پایان ماجرا نبود، چراکه با انتشار تصاویر دو شیطان در جراید، 9 زن جوان دیگر به پلیس مراجعه کرده و فاش ساختند آنها نیز در دام شیاطین افتاده‌اند.

یکی از این زنان گفت: برای خرید مانتو به میدان هفتم تیر رفتم، پس از خرید می‌خواستم به خانه بروم. وقتی کنار خیابان منتظر تاکسی بودم، خودرویی خاکستری با شیشه‌های دودی جلوی پایم توقف کرد. دو پسر جوان سرنشینان آن بودند، من هم سوار شدم. در بین راه راننده تغییر مسیر داد، اعتراض کردم. ناگهان پسری که در صندلی جلو نشسته بود به عقب آمد و با چکش و فندک روشن مرا تهدید به مرگ کرد. سپس پول و طلاهایم را از من گرفت و آنها با تهدید چاقو مرا تسلیم خواسته‌های شومشان کردند.

فرهاد و سعید 25 و 21 ساله در آخرین مرحله بازجویی‌ها به ربودن 17 زن و دختر و سرقت پول و طلاهای آنان در یک توطئه شیطانی اعتراف کردند و با توجه به جرم سیاهشان پرونده‌شان به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

بر اساس این گزارش، قاضی اصغرزاده رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران و دو قاضی مستشار بة‌زودی خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی خواهند کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟