دستگیری عاملان قتل رئیس شعبه موسسه آرمان

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان البرز از دستگیری دو نفر از عاملان قتل رئیس یکی از شعب موسسه اعتباری آرمان در کرج خبرداد.


شرط یک میلیارد دلاری توتال برای گشایش بازار ایران

مدیرعامل توتال در گفت و گو با رویترز اظهار کرد که این شرکت فرانسوی توسعه میدان گازی بزرگ پارس جنوبی ایران را در تابستان جاری آغاز خواهد کرد.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


متلک سنگین یک روزنامه به رئیسی و حداد!

ضمیمه طنز بی قانون امروز هم به اظهارنظرهای سیاسی و انتخاباتی منتشر شده در رسانه‌ها، واکنش نشان داد.


برداشت نیلوفر آبی در عکس روز نشنال جئوگرافیک + عکس

عکس روز نشنال جئوگرافیک به برداشت نیلوفر آبی توسط یک زن ویتنامی در دلتا مکونگ (Mekong Delta) این کشور اختصاص یافته است.


زورگیر شیطان صفت در یافت آباد دستگیر شد+ عکس

حوادث | شنبه ۲۵ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۳۹ | نسخه چاپي

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ازشناسایی و دستگیری زورگیر شیطان صفت در منطقه یافت آباد پایتخت خبر داد و گفت که انتشار بدون پوشش تصویر وی از سوی مقام قضایی صادر شده است.

به گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ، در تاریخ 18 شهریور ماه امسال خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 151 یافت آباد به ماموران اعلام کرد: توسط سرنشین یک دستگاه سواری پژو 206 سفید رنگ بنام ناصر مرادی مورد زورگیری و سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران، کار و موضوع برای رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
شاکی پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از چندی پیش با فردی بنام ناصر مرادی آشنا شدم که از من درخواست ازدواج کرده بود و 18 شهریور ماه امسال ناصر با یک دستگاه خودرو 206 به محل ملاقات آمد و به بهانه صحبت در خصوص شرایط ازدواج از من درخواست کرد تا سوار خودرو شوم که البته من سوار ماشین نشدم؛ ناگهان ناصر به سمت من حمله ور شد و مرا به زور سوار کرد و با تهدید و بکارگیری زور النگوهایم را از دست در آورد و به سرعت از محل دور شد.
در این گزارش آمده است: با توجه به شیوه و شگرد سارق به عنف این پرونده در استفاده از خودرو، کارآگاهان با بررسی سوابق سرقت های به عنف از زنان با خودرو 206 سفید موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان شدند که همگی آنها توسط راننده یک دستگاه خودرو 206 سفید مورد زورگیری قرار گرفته و برابر اظهارات تعدادی از آنها راننده 206 قصد آزار و اذیت آنها را نیز داشته است.
یکی از دیگر از شاکیان این فرد در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از حدود دو هفته پیش با جوانی آشنا شدم که خودش را ناصر مرادی معرفی و پس از مدتی به من پیشنهاد ازدواج داد.
وی افزود: بعد از چند جلسه آشنایی اولیه، این شخص مرا با اغفال سوار خودرو کرد و به جای خلوتی برد، در آنجا با تهدید و به زور النگوهایم را به ارزش تقریبی دو میلیون تومان دزدید.
یکی دیگر از شکایان زن نیز در مورد گفت: ظهر روز 22 شهریور امسال از محل کارم در اسلامشهر خارج و برای رفتن به سمت خانه سوار یک دستگاه خودرو سواری 206 سفید رنگ شدم.
وی افزود: در ابتدای جاده احمد آباد، ناگهان راننده 206 تغییر مسیر داد و به سمت یک جاده خاکی حرکت کرد که با اعتراض من روبرو شد؛ ناگهان راننده 206 به سمت من حمله ور شد و با تهدید چاقو ، با مشت و لگد به جان من افتاد این زن شاکی افزود: این فرد سارق ابتدا مبلغ 600 هزار تومان وجه نقد و چند تکه طلای همراهم را به سرقت برد اما در ادامه متوجه شدم که قصد دارد تا با وجود سرقت تمامی اموالم، مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که این بار برابرش مقاومت کرده و حتی با او درگیر شدم ؛ به همین علت مرا به باد کتک گرفت و در پایان مرا از خودرو به پایین پرتاب کرد و به سرعت از محل متواری شد.
در ادامه این گزارش آمده است: با توجه به اظهارات شکات و شناسایی شماره پلاک خودرو 206 به شماره انتظامی ایران 88 / *** ب 13 ، کارآگاهان موفق به شناسایی متهم بنام مهدی . ج (30 ساله) ، متأهل و دارای سوابق متعدد کیفری به اتهام ارتکاب جرایم مختلف شدند.
بر اساس این گزارش بررسی سوابق متهم نشان داد که وی از سال 1380 تاکنون بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف ایراد ضرب و جرح عمدی، شرکت در نزاع دسته جمعی ، سرقت ، غصب عنوان ها، اخاذی با چاقو و ... بارها دستگیر و روانه زندان شده است.
این گزارش حاکی است سرانجام با انجام اقدام پلیسی ، محل تردد متهم در منطقه یافت آباد - میدان الغدیر کشف و در نهم مهرماه امسال در حین تردد با خودرو 206 سفید رنگ، توسط کارآگاهان پایگاه پنجم مورد شناسایی قرار گرفت؛ متهم که متوجه حضور کارآگاهان در محل شده بود، قصد داشت تا با رها کردن خودرو و درگیری با ماموران از محل متواری شود که با واکنش سریع کارآگاهان دستگیر و به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی ، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: متهم پس از دستگیری و انجام مواجه حضوری با شکات، به صراحت به زورگیری ، سرقت اموال و ... اعتراف کرد.
سرهنگ احمد نجفی افزود: با توجه به اعترافات صریح متهم ، شناسایی تعدادی از شکات ، سوابق وی در ارتکاب جرایم مختلف و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی و همچنین سایر شکات و مالباختگان احتمالی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شد.
وی از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم می شوند دعوت کرد تا در جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟