جلیلی می‌خواهد احمدی‌نژاد «زمانه» شود؟

این روزها دیگر در قالب هسته‌ای اظهارنظر نمی‌کند، مسکن را هدف قرار می‌دهد، دستمزد و حقوق‌ها را و ...او دیگر سعید جلیلی فقط دیپلمات نیست، گویی ...


ترامپ چقدر از جیب خودش برای انتخابات خرج کرد؟

در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ مجموعا ۶۶ میلیون دلار از پول خودش را صرف انتخابات درون حزبی و انتخابات هشتم نوامبر کرد.


آنجلینا جولی می خواهد به ایران بیاید+عکس

آنجلیا جولی بازیگر سرشناس آمریکایی در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز انگلیس گفت که آرزو دارد در صحرای بزرگ آفریقا، شترسواری کند. او همچنین ...


گزارش نهایی کمیسیون سوانح درباره علت حادثه سمنان

کمیسیون سوانح راه آهن با انتشار گزارش نهایی خود، خطای کارکنان، نقص فنی و صعب العبور بودن منطقه را بعنوان عوامل اصلی برخورد دو قطار در سمنان ...


توضیحات فاضل لاریجانی درباره ملاقات جنجالی ۴سال قبل با مرتضوی

فاضل لاریجانی با انتشار نامه‌ای علاوه بر ارائه توضیحاتی درباره جلسه خود با سعید مرتضوی، از دادستان تهران خواست دارایی‌های خود و برخی مسئولان ...


درخواست پلیس از مردم درباره زورگیر خشن

حوادث | شنبه ۲۵ مهر ۹۴ ساعت ۱۱:۴۹ | نسخه چاپي

با تلاش ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ، زورگیر شیطان صفتی که به بهانه‌های مختلف قربانیانش را به داخل 206 سفید رنگش کشانده و اموال آن‌ها را به سرقت می‌برد، دستگیر شد.
به گزارش تسنیم، روز هجدهم شهریور خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 151 یافت آباد به مأموران اعلام کرد که توسط سرنشین یک دستگاه سواری پژو 206 سفید رنگ به نام ناصر مرادی، مورد زورگیری و سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
شاکیه پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : از چندی پیش با فردی به نام ناصر مرادی آشنا شدم که از من درخواست ازدواج کرده بود؛ در روز حادثه ناصر با یک دستگاه خودرو 206 به محل ملاقات آمد و به بهانه صحبت در خصوص شرایط ازدواج از من درخواست کرد تا سوار ماشین شوم که البته من سوار ماشین نشدم؛ ناگهان ناصر به سمت من حمله ور شد و مرا به زور سوار ماشین کرد و با تهدید و بکارگیری زور، النگوهایم را از دست در آورد و به سرعت از محل دور شد.
زورگیر
با توجه به شیوه و شگرد سارق به عنف این پرونده در استفاده از خودرو، کارآگاهان با بررسی سوابق سرقت‌های به عنف از زنان با خودرو 206 سفید موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان شدند که همگی آنها توسط راننده یک دستگاه خودرو 206 سفید مورد زورگیری قرار گرفته بود که برابر اظهارات تعدادی از آنها، راننده 206 قصد آزار و اذیت آنها را نیز داشته است.
یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از حدود دو هفته پیش با جوانی آشنا شدم که خودش را ناصر مرادی معرفی و پس از مدتی به من پیشنهاد ازدواج داد. بعد از چند جلسه آشنایی اولیه، این شخص مرا با اغفال سوار ماشین کرد و به جای خلوتی برد؛ در آنجا با تهدید و به زور النگوهایم را به ارزش تقریبی دو میلیون تومان سرقت کرد.
شاکیه دیگر عنوان داشت: در ساعت 12 بیست و دوم شهریور از محل کارم در اسلامشهر خارج شده و برای رفتن به سمت خانه سوار یک دستگاه خودرو سواری 206 سفید رنگ شدم. در ابتدای جاده احمـد آباد، ناگهان راننده 206 تغییر مسیر داد و به سمت یک جاده خاکی حرکت کرد که با اعتراض من مواجه شد؛ ناگهان راننده 206 به سمت من حمله ور شد و با تهدید چاقو و با مشت و لگد به جان من افتاد. این شخص ابتدا اقدام به سرقت مبلغ 600 هزار تومان وجه نقد و چند تکه طلای همراهم کرد اما در ادامه متوجه شدم که قصد دارد تا با وجود سرقت تمامی اموالم، مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که این بار در برابرش مقاومت کرده و حتی با او درگیر شدم؛ به همین علت مرا به باد کتک گرفت و در پایان مرا از ماشین به بیرون پرتاب کرد و به سرعت از محل متواری شد.
با توجه به اظهارات شکات و شناسایی شماره پلاک خودرو 206، کارآگاهان موفق به شناسایی متهم به نام «مهدی . ج»، 30 ساله، متأهل و دارای سوابق متعدد کیفری به اتهام ارتکاب جرایم مختلف شدند؛ بررسی سوابق وی نشان داد که این فرد از سال 1380 تاکنون بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف ایراد ضرب و جرح عمدی، شرکت در نزاع دسته جمعی، سرقت، غصب عناوین، اخاذی با چاقو و ... بارها دستگیر و روانه زندان شده است.
سرانجام با انجام اقدامات پلیسی، محل تردد متهم در منطقه یافت آباد – میدان الغدیر شناسایی شد و روز نهم مهر ماه وی در حین تردد با خودرو 206 سفید رنگ، توسط کارآگاهان پایگاه پنجم مورد شناسایی قرار گرفت؛ متهم که متوجه حضور کارآگاهان در محل شده بود، قصد داشت تا با رها کردن خودرو و درگیری با مأموران از محل متواری شود که با واکنش سریع کارآگاهان دستگیر و به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پس از دستگیری و انجام مواجه حضوری با شکات، صراحتاً به زورگیری، سرقت اموال و ... اعتراف کرد.
وی در پایان این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم، شناسایی تعدادی از شکات، سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی و همچنین سایر شکات و مالباختگان احتمالی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می‌شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: