یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی را ببینید!+تصاویر

آسمان و کشف رموز آن همیشه برای دانشمندان و پژوهشگران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.


جنجال حضور مانکن برزیلی در ایران برای انجام جراحی زیبایی بینی!+عکس

حضور یک مانکن برزیلی در ایران برای انجام دادن جراحی زیبایی بینی سوژه کاربران در فضای مجازی شده است.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


جنجال حضور مانکن برزیلی در ایران برای انجام جراحی زیبایی بینی!+عکس

حضور یک مانکن برزیلی در ایران برای انجام دادن جراحی زیبایی بینی سوژه کاربران در فضای مجازی شده است.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


استقلال دوباره در موضع ضعف قرار گرفت
جاسم کرار و قصه‌ای که تمام نمی‌شود

استقلال دوباره در موضع ضعف قرار گرفت

ورزش | پنجشنبه ۱۶ مهر ۹۴ ساعت ۸:۴۲ | نسخه چاپي

 
به گفته مدیر برنامه ایرانی جاسم کرار بازیکن عراقی استقلال، او اواخر هفته جاری به ایران برمی گردد تا تکلیفش را با باشگاه مشخص کند.
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، هافبک عراقی استقلال که به بهانه عدم پرداخت مطالباتش و نداشتن مسکن به عراق رفته و حاضر به بازگشت و حضور در تمرین نیست، ظاهرا به توصیه طاهر سعیدی، مدیر برنامه های ایرانی اش تصمیم به شکایت از آبی ها به فیفا گرفته و رونوشت شکایتش را به باشگاه ارسال کرده تا با این کار دست پیش بگیرد و مانع از جریمه شدنش شود!
گفته می شود مدیر برنامه های اهوازی جاسم کرار که خواهرزاده عبدالرضا سعدی بازیکن فقید اهوازی و مدیر برنامه بیشتر بازیکنان عراقی حضور یافته در فوتبال ایران است، او را برای انجام این کار مجاب و راهنمایی کرده است.
طاهر سعیدی نه تنها مدیر برنامه های کرار بلکه شریک تجاری او نیز محسوب می شود. این دو در ایران و عراق شرکای اقتصادی همدیگر هستند و از این رو بعید نیست که طاهر بیش از یک مدیر برنامه برای گرفتن ریال به ریال موکلش تلاش می کند و حتی گاهی دست به شیطنت خبری می زند.
به گفته سعیدی، جاسم کرار اواخر هفته به ایران می آید تا تکلیفش را با باشگاه استقلال مشخص کند. با شرایطی که او رقم زده، باشگاه تهرانی دوباره در موضع ضعف قرار گرفته و ظاهرا باید کوتاه بیاید و 700 میلیونی که جاسم کرار مدعی است باشگاه به او بابت فصل گذشته و فصل جاریبدهکار است، یکجا پرداخت کند! 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: