زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...افشین یداللهی، ترانه سرای مشهور درگذشت

افشین یداللهی ترانه سرای سرشناس کشور بر اثر تصادف در گذشت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


استقلال دوباره در موضع ضعف قرار گرفت
جاسم کرار و قصه‌ای که تمام نمی‌شود

استقلال دوباره در موضع ضعف قرار گرفت

ورزش | پنجشنبه ۱۶ مهر ۹۴ ساعت ۸:۴۲ | نسخه چاپي

 
به گفته مدیر برنامه ایرانی جاسم کرار بازیکن عراقی استقلال، او اواخر هفته جاری به ایران برمی گردد تا تکلیفش را با باشگاه مشخص کند.
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، هافبک عراقی استقلال که به بهانه عدم پرداخت مطالباتش و نداشتن مسکن به عراق رفته و حاضر به بازگشت و حضور در تمرین نیست، ظاهرا به توصیه طاهر سعیدی، مدیر برنامه های ایرانی اش تصمیم به شکایت از آبی ها به فیفا گرفته و رونوشت شکایتش را به باشگاه ارسال کرده تا با این کار دست پیش بگیرد و مانع از جریمه شدنش شود!
گفته می شود مدیر برنامه های اهوازی جاسم کرار که خواهرزاده عبدالرضا سعدی بازیکن فقید اهوازی و مدیر برنامه بیشتر بازیکنان عراقی حضور یافته در فوتبال ایران است، او را برای انجام این کار مجاب و راهنمایی کرده است.
طاهر سعیدی نه تنها مدیر برنامه های کرار بلکه شریک تجاری او نیز محسوب می شود. این دو در ایران و عراق شرکای اقتصادی همدیگر هستند و از این رو بعید نیست که طاهر بیش از یک مدیر برنامه برای گرفتن ریال به ریال موکلش تلاش می کند و حتی گاهی دست به شیطنت خبری می زند.
به گفته سعیدی، جاسم کرار اواخر هفته به ایران می آید تا تکلیفش را با باشگاه استقلال مشخص کند. با شرایطی که او رقم زده، باشگاه تهرانی دوباره در موضع ضعف قرار گرفته و ظاهرا باید کوتاه بیاید و 700 میلیونی که جاسم کرار مدعی است باشگاه به او بابت فصل گذشته و فصل جاریبدهکار است، یکجا پرداخت کند! 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟