خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


بهترین گوشی‌های بازار با قیمت 1 تا 1.5 میلیون تومان

اگر به دنبال خرید یک گوشی هوشمند هستید این روزها نیازی به خرج بیش از یک و نیم میلیون تومان ندارید و معمولاً می‌توان در این بازه قیمتی محصولاتی ...


غذا خوردن روی زمین فوایدی دارد

اگر همیشه روی زمین می نشینید و بدنتان انعطاف کافی دارد، به طوری که شانه هایتان اندکی به سمت عقب متمایل باشد و ستون فقرات کشیده و قوز نکرده باشد، ...


خرید بلیت‌های فیلم فجر حضوری شد/ سایت کار نکرد

خرید بلیت‏ های جشنواره برای ثبت‌نام کنندگان در سامانه پیش فروش، به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.


سلفی با فجایع منشا روانشناختی دارد/ نیازمندان به «دیده شدن»!

یک جامعه‌شناس معتقد است نبود امکان‌های مناسب و کافی برای ارضا نیاز به دیده شدن موجب می‌شود برخی به دنبال ارضا این احساس حتی در بحران‌هایی ...


یادداشت نایب رئیس فدراسیون برای نوروزی به فارس:

مشکلات پرسپولیس را برای شادی نوروزی حل کنید

ورزش | يكشنبه ۱۲ مهر ۹۴ ساعت ۲۳:۲۶ | نسخه چاپي

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در یادداشتی از دولت درخواست کرده تا برای شادی روح کاپیتان پرسپولیس، حل معضل چند ساله این تیم را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش فارس، محمود اسلامیان نائب رئیس فدراسیون فوتبال یادداشتی را در خصوص درگذشت هادی نوروزی کاپیتان متعصب و فقید پرسپولیس برایخبرگزاری فارسارسال کرده است که متن آن را در زیر می‌خوانید:

«برای کاپیتان محبوب پرسپولیس»

مهربان و آرام بودن بیشتر امری است که در ژن انسان متبلور می‌شود. تربیت در توسعه آن بسیار مؤثر است. در فضای پر التهاب و هیجانی عجیب‌ترین پدیده ورزشی، اجتماعی قرن، حفظ خویش امری بسیار مشکل و نیازمند فاکتورهای ذکر شده است. هادی عزیز در زمانی کاپیتان پرسپولیس بود که شرایط این تیم از هر دوره‌ای نگران‌کننده‌تر بود. او علاوه بر مشکلات خویش می‌بایستی یک تیم پرحاشیه را مدیریت می‌کرد. در چنین شرایطی داشتن آرامش و وقار بیانگر شخصیت والایی یک ورزشکار ملی است. خصوصیاتی که به اعتراف همگان در او متبلور بود.

خبر واقعاً‌ غیرقابل باور بود. پذیرش درگذشت قهرمانی 30 ساله که در چمن سبز برای تیم خود از جان مایه می‌گذاشت سخت بود اما تقدیر انسان هم امری واقعی و قابل درک است. چهره نگران همسر و نگاه معصومانه دو کودک خردسال هادی دل هر بیننده‌ای را به درد می‌آورد. مردم خوب پایتخت و زادگاه او نشان دادند تا چه حد قدرشناس هستند و چه خوب شخصیت این قهرمان ملی را درک می‌کردند. این قدرشناسی مرهمی بر دل خانواده عزیز و یاران او بود و امیدوارم در آینده نیز این وفای به عهد نیز ادامه داشته باشد.

هادی مثل میلیون‌ها طرفدار پرسپولیس نگران تیم خود بود، از نتایج به دست آمده و جوابگویی به مردم ناراحت بود. موضوعی که به دوستان نزدیک خود بارها بیان نموده بود.

چه به جاست برای شادی روح آن قهرمان ملی مسئولین چاره‌ای برای بلاتکلیفی این تیم بیابند. ورزش امری است که به وسیله آن با هزینه کم می‌توان اقتدار و عزت ملی را به جهانیان نشان داد. قهرمانی تیم فوتسال بانوان با حداقل هزینه، تأثیر شگرفی در سطح جهانی برجای گذاشت در حالی که رسانه‌های مخالف تمامی تلاش خود را به ترویج بی‌عدالتی در حق بانوان کشور می‌نمایند.

قهرمانی شیر زنان ایران آن هم با کیفیت بالا آبی بر آتش دشمنان کشور بود. لازم نبود چیزی گفته شود. خودبه‌خود این قهرمانی نشان داد زنان ایرانی در جامعه بزرگ کشور نقش بی‌بدیل دارند.

اجازه دهید به نگرانی و دل مشغولی هادی عزیزی بپردازم. آیا درمان بلاتکلیفی در دو تیم بزرگ پایتخت امری نشدنی است. آیا آرامش دادن به قلب میلیون‌ها هوادار پرسپولیس کار سختی است. در کشوری که نشدنی‌ترین امور با همت و غیرت و عقل به سرانجام می‌رسد تدبیر برای این امر آسان است. مهم خواستن است.  از دولت محترم تقاضامندم برای شادی روح هادی قهرمان و رضایت میلیون‌ها هوادار، حل این معضل چند ساله را در دستور کار قرار دهند. راه حل‌ها مشخص است، مهم و مهم صرف فعل خواستن است. روح این قهرمان محبوب و با اخلاق ملی شاد باد. خدای مهربان صبر به خانواده عزیز او خصوصاً پدر و مادر و همسر و فرزندان معصومش عنایت بفرماید.

محمود اسلامیان نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال،

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟