افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


پشت پرده بیانیه خداحافظی پر ابهام کاپیتان سپاهان
ورود به دنیای مربیگری یا مشکلات افزایش سن؟

پشت پرده بیانیه خداحافظی پر ابهام کاپیتان سپاهان

ورزش | يكشنبه ۱۲ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۵ | نسخه چاپي

بیانیه خداحافظی محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان که منتشر شد، پر از ابهام و طعنه بود. البته با وجود انتشار این بیانیه هم مشخص نشد علت قهر و غیبت او چه بوده و چرا در این مدت مهر سکوت بر لبانش زده است!
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، در حالی که شایعات زیادی درباره علت قهر نویدکیا شنیده می شود و از اختلاف او با سرمربی و مدیریت سپاهان تا اختلاف شخصی اش با یکی از اعضای هیات مدیره، به عنوان دلایل قهر او عنوان شده؛ اما شنیده های جدید حکایت از تصمیم مهم و بزرگ او برای ورود به دنیای مربیگری دارد.
نویدکیا در چند سال اخیر همواره یکی از کاندیداهای مربیگری در سپاهان بوده و حتی علیرضا رحیمی، مدیرعامل سابق پس از برکناری زلاتکو کرانچار خواهان حضور محرم روی نیمکت بود که با مخالفت اعضای هیات مدیره موفق به انجام این پروسه نشد و خودش نیز از سمت مدیرعاملی استعفا کرد.
حالا که شرایط زانوی مصدوم کاپیتان سپاهان بدتر شده و او دیگر مثل سابق تحمل درد را ندارد و از سوی با توجه به اینکه در مرز 38 سالگی قرار دارد و توان بدنی اش اجازه حضور در بازی های پرفشار را نمی دهد، گویا بهترین راه حل را در کناره گیری و آماده شدن برای ورود به دنیای مربیگری می داند؛ هر چند او نمی خواهد این تصمیم را آشکار کند و به قولی توپ را به زمین باشگاه انداخته تا مقابل هواداران قرار نگیرد!
اگر این موضوع صحت داشته باشد، شایعاتی که به خاطر کم بودن مبلغ قرارداد نویدکیا مطرح شده بود نمی تواند درست باشد چرا که کاپیتان با اینکه با باشگاه قرارداد داشته؛ اما مقرر شده بود به ازای هر بازی که برای سپاهان انجام می دهد 54 میلیون بگیرد که با توجه به غیبت او از ابتدای فصل تاکنون نمی تواند ادعایی درباره مسائل مالی داشته باشد و به کم بودن دریافتی اش اعتراض کند و به خاطر مسائل مالی قهر کرده باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟