شهاب حسینی در قیصرِ 1395

سال 1348 فیلم «قیصر» روی پرده آمد، کسی اما در روزهای اول تحویلش نگرفت. مسعود کیمیایی خودش را برای پذیرش دومین شکست در سینما آماده می کرد که خیلی ...


جنجال حضور مانکن برزیلی در ایران برای انجام جراحی زیبایی بینی!+عکس

حضور یک مانکن برزیلی در ایران برای انجام دادن جراحی زیبایی بینی سوژه کاربران در فضای مجازی شده است.


فیلم جنجالی نوید محمدزاده و باران کوثری لو رفت+تصاویر

فیلم جنجالی و توقیف شده «عصبانی نیستم» با بازی نوید محمدزاده و باران کوثری لو رفت.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر پیدا کرده است توصیه های موثری برایتان داریم مراقب صحبت کردن خود باشید سعی کنید حساب شده جلو بروید عزت نفس خود را از دست ندهید با روش های موثر و به صورت غیر مستقیم به همسرتان بفهمانید که به شما احترام بگذارد.


پرسپولیس قدرتمندترین تیم ایران است؛ هنوز پولم را از باشگاه نگرفتم

دستیار پیشین برانکو ایوانکویچ با بیان اینکه پرسپولیس قدرتمندترین تیم فوتبال ایران است گفت: هنوز طلبم را از پرسپولیس نگرفته‌ام و از طریق دادگاه ...


پشت پرده بیانیه خداحافظی پر ابهام کاپیتان سپاهان
ورود به دنیای مربیگری یا مشکلات افزایش سن؟

پشت پرده بیانیه خداحافظی پر ابهام کاپیتان سپاهان

ورزش | يكشنبه ۱۲ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۵ | نسخه چاپي

بیانیه خداحافظی محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان که منتشر شد، پر از ابهام و طعنه بود. البته با وجود انتشار این بیانیه هم مشخص نشد علت قهر و غیبت او چه بوده و چرا در این مدت مهر سکوت بر لبانش زده است!
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، در حالی که شایعات زیادی درباره علت قهر نویدکیا شنیده می شود و از اختلاف او با سرمربی و مدیریت سپاهان تا اختلاف شخصی اش با یکی از اعضای هیات مدیره، به عنوان دلایل قهر او عنوان شده؛ اما شنیده های جدید حکایت از تصمیم مهم و بزرگ او برای ورود به دنیای مربیگری دارد.
نویدکیا در چند سال اخیر همواره یکی از کاندیداهای مربیگری در سپاهان بوده و حتی علیرضا رحیمی، مدیرعامل سابق پس از برکناری زلاتکو کرانچار خواهان حضور محرم روی نیمکت بود که با مخالفت اعضای هیات مدیره موفق به انجام این پروسه نشد و خودش نیز از سمت مدیرعاملی استعفا کرد.
حالا که شرایط زانوی مصدوم کاپیتان سپاهان بدتر شده و او دیگر مثل سابق تحمل درد را ندارد و از سوی با توجه به اینکه در مرز 38 سالگی قرار دارد و توان بدنی اش اجازه حضور در بازی های پرفشار را نمی دهد، گویا بهترین راه حل را در کناره گیری و آماده شدن برای ورود به دنیای مربیگری می داند؛ هر چند او نمی خواهد این تصمیم را آشکار کند و به قولی توپ را به زمین باشگاه انداخته تا مقابل هواداران قرار نگیرد!
اگر این موضوع صحت داشته باشد، شایعاتی که به خاطر کم بودن مبلغ قرارداد نویدکیا مطرح شده بود نمی تواند درست باشد چرا که کاپیتان با اینکه با باشگاه قرارداد داشته؛ اما مقرر شده بود به ازای هر بازی که برای سپاهان انجام می دهد 54 میلیون بگیرد که با توجه به غیبت او از ابتدای فصل تاکنون نمی تواند ادعایی درباره مسائل مالی داشته باشد و به کم بودن دریافتی اش اعتراض کند و به خاطر مسائل مالی قهر کرده باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: