سهم پرسپولیس در حرفه‌ای شدن مهدی طارمی چقدر بوده است؟

در اتفاقاتی که برای مهاجم سرخپوشان رخ داده است باشگاه پرسپولیس نیز مقصر است چرا که وظیفه تربیتی خود را به خوبی انجام نداده است.


رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه ...


10 ترفند ساده برای عکاسی بهتر با گوشی‌های هوشمند

در اکثر اوقات، برای ثبت یک تصویر عالی با دوربین گوشی هوشمند، همان شرایطی باید وجود داشته باشد که هنگام ثبت عکس با دوربین‌های حرفه‌ای نیاز ...


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


ژنرال ضد ایران وزیر دفاع آمریکا می شود؟

دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ژنرال بازنشسته «جیمز ماتیس» فرمانده پیشین «یگان نیروهای مشترک آمریکا» را به عنوان وزیر دفاع تیم خود انتخاب کرده است.


پشت پرده بیانیه خداحافظی پر ابهام کاپیتان سپاهان
ورود به دنیای مربیگری یا مشکلات افزایش سن؟

پشت پرده بیانیه خداحافظی پر ابهام کاپیتان سپاهان

ورزش | يكشنبه ۱۲ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۵ | نسخه چاپي

بیانیه خداحافظی محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان که منتشر شد، پر از ابهام و طعنه بود. البته با وجود انتشار این بیانیه هم مشخص نشد علت قهر و غیبت او چه بوده و چرا در این مدت مهر سکوت بر لبانش زده است!
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، در حالی که شایعات زیادی درباره علت قهر نویدکیا شنیده می شود و از اختلاف او با سرمربی و مدیریت سپاهان تا اختلاف شخصی اش با یکی از اعضای هیات مدیره، به عنوان دلایل قهر او عنوان شده؛ اما شنیده های جدید حکایت از تصمیم مهم و بزرگ او برای ورود به دنیای مربیگری دارد.
نویدکیا در چند سال اخیر همواره یکی از کاندیداهای مربیگری در سپاهان بوده و حتی علیرضا رحیمی، مدیرعامل سابق پس از برکناری زلاتکو کرانچار خواهان حضور محرم روی نیمکت بود که با مخالفت اعضای هیات مدیره موفق به انجام این پروسه نشد و خودش نیز از سمت مدیرعاملی استعفا کرد.
حالا که شرایط زانوی مصدوم کاپیتان سپاهان بدتر شده و او دیگر مثل سابق تحمل درد را ندارد و از سوی با توجه به اینکه در مرز 38 سالگی قرار دارد و توان بدنی اش اجازه حضور در بازی های پرفشار را نمی دهد، گویا بهترین راه حل را در کناره گیری و آماده شدن برای ورود به دنیای مربیگری می داند؛ هر چند او نمی خواهد این تصمیم را آشکار کند و به قولی توپ را به زمین باشگاه انداخته تا مقابل هواداران قرار نگیرد!
اگر این موضوع صحت داشته باشد، شایعاتی که به خاطر کم بودن مبلغ قرارداد نویدکیا مطرح شده بود نمی تواند درست باشد چرا که کاپیتان با اینکه با باشگاه قرارداد داشته؛ اما مقرر شده بود به ازای هر بازی که برای سپاهان انجام می دهد 54 میلیون بگیرد که با توجه به غیبت او از ابتدای فصل تاکنون نمی تواند ادعایی درباره مسائل مالی داشته باشد و به کم بودن دریافتی اش اعتراض کند و به خاطر مسائل مالی قهر کرده باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: