سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


تکیلف جام کرار با استقلال چه شد؟

تکیلف جام کرار با استقلال چه شد؟

ورزش | يكشنبه ۱۲ مهر ۹۴ ساعت ۱۶:۲۱ | نسخه چاپي

بازیکن عراقی تیم فوتبال استقلال که از بدقولی‌های متوالی مسئولان این باشگاه به ستوه آمده است با حضور در نجف رو نوشت نامه خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و فیفا ارسال کرده است.

به گزارش مهر، ادامه مشکلات کرار جاسم با باشگاه استقلال و تهدید این بازیکن عراقی مبنی بر عدم بازگشت به تهران هم چندان برای مسئولان آبی‌پوشان پایتخت جدی جلوه نکرده است چرا که در آخرین مذاکرات صورت گرفته بین طرفین همان قول و قرارهای قبلی مطرح شد و چراغ سبز تازه‌ای به این بازیکن نشان داده نشد.
مدیر برنامه‌های این بازیکن عراقی در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص آخرین وضعیت کرار جاسم با باشگاه استقلال عنوان کرد: هنوز هیچ اتفاق تازه‌ای رخ نداده و از طرف باشگاه اقدامی انجام نگرفته است. من روز گذشته نیز با آقای نظری جویباری صحبت‌های تلفنی داشتم ولی حرف‌های وی همان صحبت‌های قبلی بود. همان حرف‌های چند ماه پیش که گفته بود در صدد هستیم مشکل کرار را حل کنیم نه دیگر هیچ!
وی دباره تهدید کرار مبنی بر عدم بازگشت به ایران با این شرایط گفت: واقعا نمی‌دانم چه خواهد شد. یا باید این شرایط را تحمل کنیم یا دیگر به ایران نیاید. این دو راه پیش روی کرار قرار گرفته است.
مدیر برنامه‌های بازیکن عراقی تیم استقلال در خصوص اتومبیلی که قرار بود به ازای قرارداد کرار در اختیار وی قرار دهند توضیح داد: قرار بود یک خودروی بی ام و در اختیار کرار قرار دهند که آن کار را نیز انجام ندادند. فقط یک سوئیچ به ما دادند اما اوراق ماشین پیش خودشان ماند. اتومبیل هم در پارکینگ هتل قبلی کرار است و ما سوئیچ را به باشگاه باز گرداندیم.
سعیدی با بیان اینکه یکی از مشکلات کرار عدم ملاقات با افشارزاده بوده است، گفت: ما دوست دارم که با افشارزاده حرف بزنیم ولی این فرصت به ما داده نشده است. سال گذشته مذاکرات خودمان را مستقیما با افشارزاده انجام می‌دادیم و مشکلات خیلی کمتر بود ولی امسال که دیگر با خود افشارزاده رو در رو نیستیم این مشکلات وجود دارد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت ادامه غیبت کرار برای این بازیکن مشکلی ایجاد نخواهد شد، عنوان کرد: خیر اتفاقی رخ نمی‌دهد. باشگاه بر اساس قرارداد تعهداتی دارد که به آنها پایبند نیست. استقلال هیچ یک از قول های خود را عملی نکرده است بنابراین از نظر قانونی حقی در این باره قایل نیست تا شکایت کند.
مدیر برنامه‌های کرار ادامه داد: کرار از قرارداد سال گذشته خود ۱۰۸ میلیون تومان طلب دارد. بر اساس قرارداد امسال وی قرار بر این شد تا ۶۰۰ میلیون تومان را ابتدا پرداخت کنند و برای وی مسکلن هم تهیه شود ولی این کارها صورت نگرفته است. آنها فقط ۲۵۰ میلیون تومان پرداخت کردند.
سعیدی افزود: کرار چون از فصل گذشته طلب دارد تصورش این است که این پول مربوط به مطالبات گذشته است ولی مسئولان استقلال می‌گویند که مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان مربوط به بخشی از قرارداد امسال وی است. اما کرار این را قبول ندارد. اول اینکه پول فصل قبل را نداده سراغ پول امسال رفته‌اند در ثانی مگر طبق قرارداد نباید ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌کردند پس چه شد؟ نیم فصل اول رو به اتمام است ولی هنوز نه پولی داده‌اند نه مسکن تهیه کرده‌اند و نه به هیچ کدام از تعهدات خود پایبند بودند.
وی درباره اینکه آیا کرار به فیفا شکایت خواهد کرد، گفت: فعلا به فیفا فکر نمی‌کنیم و سعی داریم در داخل مشکلات را حل کنیم. ما نامه‌ای به باشگاه استقلال دادیم که هنوز جواب ما را نداده‌اند. رو نوشت این نامه را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرستادیم و برای فیفا هم ارسال کردیم. ما می‌خواهیم که فیفا در جریان باشد که پیگیر حل مشکلات با باشگاه استقلال هستیم و فعلا قصدمان شکایت به فیفا نیست اما اگر کار به شکایت کشید باشگاه مدعی نشود که شما پیگیر نبودید.
مدیر برنامه‌های کرار جاسم در خصوص اینکه گفته می‌شود کرار تحت هر شرایطی تا پایان دهه اول محرم به ایران نمی‌آید، عنوان کرد: اینطور نیست و اگر مشکلات حل شود بلافاصله بر می‌گردد. کرار در روزهای دهم محرم و اربعین نذری توزیع می‌کند و فقط می خواهد در این دو روز به نجف برگردد اما من او را هر طور شده به ایران بر می‌گردانم. او برای دریافت حق و حقوق خود باید بیاید و از نزدیک در باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال پیگیر کارها شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟