هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد بود.


مهمترین ماموریت مسئولان تلاش برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به این معنی است که مهمترین ماموریت همه قوا و مسئولین کشور موضوع اقتصاد و تلاش برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است.


موتور سیکلت‌های شگفت انگیز در جهان+تصاویر

در این گزارش 12 موتور سیکلت شگفت انگیز و غیر معمول که نشان دهنده استعداد فوق العاده ی سازندگان آنها است را مشاهده می کنید.


حشد الشعبی مامور آزاد سازی محور غرب موصل است

سخنگوی حشدالشعبی عراق اعلام کرده که نیروهای مردمی این کشور از سوی حیدر العبادی ماموریت جنگ با داعش در محور غربی را برعهده دارند.عارف: تا آنجا که توانسته‌ام کوتاه آمده‌ام

عارف: تا آنجا که توانسته‌ام کوتاه آمده‌ام

سیاست | شنبه ۱۱ مهر ۹۴ ساعت ۱۹:۲۶ | نسخه چاپي

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در مقایسه با رقیب خود از تفاهم و وحدت خوبی برخوردارند گفت: در برخی مواقع برای رسیدن به وحدت حداکثری لازم است از حق خود بگذریم. شخصا تا آنجا که توانسته‌ام از حق خود کوتاه آمده‌ام البته کوتاه آمدن به این معنا نیست که هویت اصلاح طلبی خود را به حراج بگذارم و مطمئنا هیچگاه این کار را نخواهم کرد.
به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدار اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران با اشاره به همگرایی اصلاح طلبان در آستانه انتخابات مجلس گفت: اصلاح‌طلبان در راهبردها هیچگونه اختلافی ندارند. راهبرد اصلی اصلاح طلبان مشارکت حداکثری مردم و کسب اکثریت مجلس است.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: ما مجلسی می‌خواهیم که نماد ادب و متانت باشد، مجلسی می‌خواهیم که در آن به مسئولان توهین و فحاشی نشود، مجلسی می‌خواهیم که رقیب دولت نباشد، مجلسی می‎خواهیم که نمایندگان آن در طراز ملت بزرگوار ایران باشند و مجلسی می خواهیم که در راس امور باشد.
عارف در واکنش به اظهارنظر برخی حاضران در جلسه درباره ضرورت نقد عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: باید در نقد عملکرد دولت جانب انصاف را رعایت کنیم و در نظر داشته باشیم که دولت تدبیر و امید در چه شرایطی روی کار آمد البته بعد از برگزاری انتخابات مجلس فرصت خوبی است که کارنامه عملکردی دولت در حوزه‌های مختلف در بوته نقد منصفانه قرار بگیرد.
رئیس بنیاد امید ایرانیان همچنین از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران خواست با هماهنگی با شخصیت های اصلاح‌طلب استان در شناسایی نیروهای توانمند و متخصص برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس تلاش کنند.
عارف در ابتدای این دیدار با تبریک عید سعید غدیر و گرامی‌داشت یاد و خاطره درگذشتگان فاجعه منا گفت: جمهوری اسلامی ایران مطمئنا از تمامی ظرفیت‌های دیپلماتیک خود برای پی بردن به علت فاجعه منا استفاده خواهد کرد و برخی کارشکنی‌هایی که از سوی مقامات عربستان صورت می‌گیرد نمی‌تواند مانعی برای کشف حقیقت باشد.
وی در ادامه گفت: از دست دادن تعدادی از هموطنان عزیزمان در مناسک حج غم بسیار سنگینی است که شاید تا مدت‌ها از یادها نرود ولی باید به مسئولان دستگاه دیپلماسی و دیگر نهادها فرصت داد که با جدیت و ملاحظه همه جوانب و با همکاری دیگر کشورهای اسلامی درباره فاجعه منا گزارشی جامع تهیه کنند.
رئیس بنیاد امید ایرانیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استان مازندران در همه بخش‌ها دارای پتانسیل‌های فروانی است خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های بالقوه‌ای که در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری و آموزش عالی در استان مازندران وجود دارد می‌تواند در توسعه و پیشرفت کشور موثر باشد اما متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم از پتانسیل‌های عظیم مازندران به نحو مطلوب استفاده کنیم.
وی با اشاره به رای ۶۰ درصدی استان مازندران به دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: استان مازندران پیشتاز تفکر اصلاح‌طلبی در کشور است مردم این استان هم مومن و متعهد به ارزش‌های اسلامی و هم طرفدار تفکر اصلاح‌طلبی هستند، هر چند عده‌ای می‌خواهند بگویند مردم مازندران علاقه‌ای به تحول خواهان ندارند ولی میزان آرای دکتر روحانی در استان مازندران نشان می‌دهد نمی‌توان با زور خلاف آنچه که مردم طرفدار آن هستند به جامعه القا کرد.
عارف در پایان تاکید کرد: مردم می‌خواهند روندی که در خرداد ۹۲ در کشور شروع شد ادامه پیدا کند و برای استمرار این روند باید تلاش کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: