لغو کنسرت چگونه برطرف شد؟

داستان تلخ کنسرت کلهر در همدان

بعد از رسانه‌ای‌شدن نامه انصراف کلهر از کنسرت همدان، تمامی مسئولان نهادهای مرتبط و حتی بعضا نامرتبط با برگزاری این کنسرت با او و تهیه‌کننده ...


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


عارف: تا آنجا که توانسته‌ام کوتاه آمده‌ام

عارف: تا آنجا که توانسته‌ام کوتاه آمده‌ام

سیاست | شنبه ۱۱ مهر ۹۴ ساعت ۱۹:۲۶ | نسخه چاپي

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در مقایسه با رقیب خود از تفاهم و وحدت خوبی برخوردارند گفت: در برخی مواقع برای رسیدن به وحدت حداکثری لازم است از حق خود بگذریم. شخصا تا آنجا که توانسته‌ام از حق خود کوتاه آمده‌ام البته کوتاه آمدن به این معنا نیست که هویت اصلاح طلبی خود را به حراج بگذارم و مطمئنا هیچگاه این کار را نخواهم کرد.
به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدار اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران با اشاره به همگرایی اصلاح طلبان در آستانه انتخابات مجلس گفت: اصلاح‌طلبان در راهبردها هیچگونه اختلافی ندارند. راهبرد اصلی اصلاح طلبان مشارکت حداکثری مردم و کسب اکثریت مجلس است.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: ما مجلسی می‌خواهیم که نماد ادب و متانت باشد، مجلسی می‌خواهیم که در آن به مسئولان توهین و فحاشی نشود، مجلسی می‌خواهیم که رقیب دولت نباشد، مجلسی می‎خواهیم که نمایندگان آن در طراز ملت بزرگوار ایران باشند و مجلسی می خواهیم که در راس امور باشد.
عارف در واکنش به اظهارنظر برخی حاضران در جلسه درباره ضرورت نقد عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: باید در نقد عملکرد دولت جانب انصاف را رعایت کنیم و در نظر داشته باشیم که دولت تدبیر و امید در چه شرایطی روی کار آمد البته بعد از برگزاری انتخابات مجلس فرصت خوبی است که کارنامه عملکردی دولت در حوزه‌های مختلف در بوته نقد منصفانه قرار بگیرد.
رئیس بنیاد امید ایرانیان همچنین از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران خواست با هماهنگی با شخصیت های اصلاح‌طلب استان در شناسایی نیروهای توانمند و متخصص برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس تلاش کنند.
عارف در ابتدای این دیدار با تبریک عید سعید غدیر و گرامی‌داشت یاد و خاطره درگذشتگان فاجعه منا گفت: جمهوری اسلامی ایران مطمئنا از تمامی ظرفیت‌های دیپلماتیک خود برای پی بردن به علت فاجعه منا استفاده خواهد کرد و برخی کارشکنی‌هایی که از سوی مقامات عربستان صورت می‌گیرد نمی‌تواند مانعی برای کشف حقیقت باشد.
وی در ادامه گفت: از دست دادن تعدادی از هموطنان عزیزمان در مناسک حج غم بسیار سنگینی است که شاید تا مدت‌ها از یادها نرود ولی باید به مسئولان دستگاه دیپلماسی و دیگر نهادها فرصت داد که با جدیت و ملاحظه همه جوانب و با همکاری دیگر کشورهای اسلامی درباره فاجعه منا گزارشی جامع تهیه کنند.
رئیس بنیاد امید ایرانیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استان مازندران در همه بخش‌ها دارای پتانسیل‌های فروانی است خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های بالقوه‌ای که در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری و آموزش عالی در استان مازندران وجود دارد می‌تواند در توسعه و پیشرفت کشور موثر باشد اما متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم از پتانسیل‌های عظیم مازندران به نحو مطلوب استفاده کنیم.
وی با اشاره به رای ۶۰ درصدی استان مازندران به دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: استان مازندران پیشتاز تفکر اصلاح‌طلبی در کشور است مردم این استان هم مومن و متعهد به ارزش‌های اسلامی و هم طرفدار تفکر اصلاح‌طلبی هستند، هر چند عده‌ای می‌خواهند بگویند مردم مازندران علاقه‌ای به تحول خواهان ندارند ولی میزان آرای دکتر روحانی در استان مازندران نشان می‌دهد نمی‌توان با زور خلاف آنچه که مردم طرفدار آن هستند به جامعه القا کرد.
عارف در پایان تاکید کرد: مردم می‌خواهند روندی که در خرداد ۹۲ در کشور شروع شد ادامه پیدا کند و برای استمرار این روند باید تلاش کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟