به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


ادعای عجیب استیلی: من طارمی را کشف کردم!

ورزش | سه شنبه ۰۷ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۴۱ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: من مهدی طارمی را از تیم جوانان به لیگ برتر آوردم و به او بازی دادم.

به گزارش فارس، حمید استیلی در مورد اینکه میلاد و مهرداد محمدی استعدادهایی بودند که او در فوتبال ایران کشف کرده و اکنون در راه‌آهن بازی می‌کنند، گفت: من وقتی راه‌آهن را خریدم، فکر می‌کردم باشگاه متعلق به خودمان است. برای همین با اکثر بازیکنان قراردادهای 5 ساله بستم زیرا می‌خواستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم و هم باشگاه سود ببرد و هم بازیکن. در ابتدای حضورم در راه‌آهن از خیلی از بازیکنان تست گرفتم چون زمان زیادی برای حضور در لیگ نداشتیم از بازیکنان جوان و پایه‌ای تست گرفتم. فصل گذشته راه‌آهن تنها تیمی بود که بیشترین تیم بازیکن جوان را به خدمت گرفت و بازی داد. ممکن است در برخی باشگاه‌ها بازیکن جوان حضور داشته باشند اما از آنها در ترکیب اصلی استفاده نشود اما من در راه‌آهن بازیکنان جوان زیادی را به میدان فرستادم.

وی ادامه داد: قرارداد مهرداد و میلاد محمدی با باشگاه راه‌آهن 5 ساله بسته شد. این دو نفر آمدند و از من خواستند که از آنها تست بگیرم و من هم وقتی از آنها تست گرفتم دیدم که می‌توانند بازیکنان خوبی شوند. آنها در باشگاهی نبودند و من آنها را به لیگ برتر آوردم. بازی در محله با بازی در لیگ برتر خیلی تفاوت دارد اما این دو برادر بسیار باهوش بودند و مسائل فنی را زود یاد گرفتند. میلاد و مهرداد تنها بازیکن جوان راه آهن نبودند. ما در راه‌آهن بازیکنان جوان زیادی داشتیم. آن سال 6-7 بازیکن راه‌آهن به تیم امید دعوت شدند.

استیلی با اشاره به میدان دادن به جوانان در ملوان گفت: من اکنون در ملوان هم به جوانان اعتماد می‌کنم و از آنها در میدان استفاده می‌کنم. صادق محرمی و محمد رضی‌‌پور دو بازیکن جوان هستند که از تیم‌های پایه ملوان به تیم بزرگسالان آوردند. شما در آینده از این دو بازیکن زیاد خواهید شنید. آنها اکنون در ملوان و در لیگ برتر فیکس بازی می‌کنند.

سرمربی ملوان در مورد اینکه او حتی کاشف مهدی طارمی در فوتبال ایران است و زندگی جوانان زیادی را کشف استعدادشان متحول کرده، گفت: من واقعا خوشحال می‌شوم که این بازیکنان جوان و استعدادها در فوتبال ایران مطرح می‌شوند. مهدی طارمی هم در تیم جوانان بازی می‌کرد و حتی در لیگ یک هم حضور نداشت. من در سال 89-90 و در شاهین بوشهر او را از تیم جوانان به لیگ برتر آوردم و به او میدان دادم. او 18 ساله بود که در لیگ برتر ایران با شاهین‌بوشهر بازی کرد و پس از آن به ایران بوشهر جوان رفت. در کشور ایران از این استعدادها زیاد داریم.

وی ادامه داد:‌باید این استعدادها را کشف و پرورش دهیم. مهمتر از کشف استعدادها این است که به آنها آموزش صحیح بدهیم. آموزش صحیح فقط مسائل فنی نیست باید مسائل اخلاقی را هم به آنها همراه با مسائل فنی آموزش داد. این دو برادر هنوز هم با من در ارتباط هستند و همیشه به آنها توصیه می‌کنم. اکنون که به رده‌های بالا رسیده‌اند مراقب باشند تا راهشان را گم نکنند.

استیلی با اشاره به پیشنهاد میلیاردی یک باشگاه روسی به راه‌آهن برای جذب میلاد محمدی گفت: من با میلاد محمدی قرارداد 30 میلیون تومانی بستم. مدت این قرارداد هم 5 ساله بود البته رقم 30 میلیون تومان برای یک بازی بود. جالب است بدانید یک باشگاه از روسیه خواهان جذب این بازیکن شد و حاضر بود یک میلیارد تومان فقط بابت رضایتنامه به باشگاه راه‌آهن پرداخت کند تا میلاد محمدی را به خدمت بگیرد اما مسئولان باشگاه راه‌آهن این کار را انجام ندادند و با این انتقال موافق نبودند در حالی که باشگاه راه‌آهن هم سود خوبی از این انتقال می‌برد و با توجه به قرارداد 5 ساله میلاد محمدی می‌توانست هر ساله از باشگاه روسی پولی بگیرد اما آنها راضی به این انتقال نشدند.

وی ادامه داد: حتی یک باشگاه اتریشی هم خواهان میلاد محمدی شد که باز هم با این انتقال موافقت نکردند. آنها خیلی با من تماس می‌گرفتند تا باشگاه راه‌آهن را راضی به صدور رضایتنامه کنند اما من به آنها گفتم دیگر من در باشگاه کاره‌ای نیستم. به هر حال بازیکنان در زمانی خاص مورد توجه قرار می‌گیرند و وقتی یک باشگاه اروپایی خواهان بازیکن است اگر با این انتقال موافقت شود باعث رشد و پیشرفت بازیکن می‌شود ضمن اینکه باشگاه هم باید سود ببرد که این اتفاق رخ می‌داد.

استیلی با اشاره به موارد مشابه گفت: زمانی که سردار آزمون به روبین کازان رفت ملی‌پوش نبود یا وقتی علیرضا جهانبخش به هلند رفت بازیکن تیم ملی نبود. در هر حال این بازیکنان جوان هستند و می‌توانند در آینده هم به باشگاه‌های دیگر بروند

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟