جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


کفاشیان: ان‌شاالله که وزیر از ما راضی است!

ورزش | دوشنبه ۰۶ مهر ۹۴ ساعت ۱۱:۲۷ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون فوتبال با ابراز امیدواری از اینکه وزیر ورزش از عملکرد او و این فدراسیون راضی باشد گفت: باید از تیم ملی و کی‌روش انتقاد صورت بگیرد و به آنها پاسخ داده شود.

به گزارش تسنیم، علی کفاشیان که پیش از این گفته بود «دیگر نمی‌دانم باید چه کار کنیم که وزیر ورزش راضی شود»، این بار با یک جام به ایران برگشت. جام قهرمانی آسیا که توسط فوتسالیست‌های بانوی کشورمان کسب شد. کفاشیان که پس از بازگشت به ایران کارهایش را دنبال می‌کند تا برنامه تیم‌های ملی و فدراسیون فوتبال را پیش ببرد، یک روز پس از بازگشت از مالزی با جام قهرمانی فوتسال بانوان می‌گوید که باید از وزیر پرسید که آیا اکنون از فوتبال راضی شده یا نه.
کفاشیان در خصوص قهرمانی تیم فوتسال بانوان، حضورش در جلسه کمیته فوتسال فیفا، تیم ملی، صحبت‌های محمود اسلامیان، مسائل مربوط به داوری و... صحبت کرد.
تیم ملی فوتسال بانوان به قهرمانی آسیا رسید و یک افتخار دیگر به افتخارات دوران ریاست شما اضافه شد. در این خصوص صحبت کنید و اینکه بانوان ایرانی توانستند برخلاف تبلیغاتی که می‌شود با حجاب کامل به این مهم دست پیدا کنند.
همانطور که می‌دانید علیه حجاب ورزشکاران ایرانی تبلیغات زیادی صورت می‌گیرد و به نظرم این حرکت از سوی تیم ملی فوتسال بانوان ما یک ضدتبلیغ برای این افراد بود. افرادی که علیه کشور ما تبلیغات می‌کنند و ورزش و فوتبال یکی از بهترین ابزارها به عنوان یک ضدتبلیغ بود. یکی از بهترین ابزارها برای مبارزه با چنین تبلیغاتی حضور تیم‌های ایرانی در مسابقات با حجاب کامل، قوی ظاهر شدن آنها در مسابقات و همچنین کسب مقام قهرمانی است.
شعار اسلام و کشور ما این است که زن در جامعه اسلامی محدودیت ندارد و این اولین و مهم‌ترین مسئله بود. دوم هم اینکه زنان حتی با حجاب هم حق داشتن فعالیت ورزشی دارند و دیدید که بانوان فوتسالیست ما با همین وضعیت و حجاب کامل توانستند به موفقیت برسند و قهرمان آسیا شوند. پس محدودیتی نبوده و نیست.
 
پیش از این مسابقات در گفت‌وگویی که با تسنیم داشتید، اعلام کردید دیگر نمی‌دانید باید چه کار کنید که وزیر ورزش از فدراسیون فوتبال و شما راضی شود. به نظرتان با قهرمانی فوتسال بانوان در آسیا محمود گودرزی از فوتبال راضی شده باشد؟
ان‌شاالله که اینطور باشد. این سؤال را از خودشان بپرسید تا ببینید چه می‌گوید.
 
اختلافاتی که با وزیر دارید هنوز هم ادامه دارد؟
اختلافی که نیست. بالاخره باید همه تلاش کنیم و خوب قدم برداریم تا به امید خدا وزیر راضی شود.

 
جلسه‌ای هم در فیفا داشتید و به عنوان رئیس کمیته فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا در کمیته فوتسال فیفا پیشنهادهایی دادید که از جمله آنها برگزاری جام باشگاه‌های جهان است. با این پیشنهادها موافقت شد؟
پیشنهادهایی از جمله برگزاری جام باشگاه‌های فوتسال جهان، توسعه فوتسال بانوان، افزایش بودجه فوتسال بانوان و ... بود که قرار شد این پیشنهادها در دستور کار قرار بگیرد و درباره آنها تصمیم بگیریم. مهم‌ترین تصمیمی که گرفتیم این بود که فوتبال از المپیک نوجوانان حذف شد و در المپیک آینده که در آرژانتین برگزار می‌شود، فوتسال جای فوتبال را گرفته است.
 
وضعیت تیم ملی را پیگیری کرده‌اید و خبر دارید این تیم چه شرایطی دارد؟
بله، همه چیز تحت کنترل است و تیم ملی شب گذشته عازم دبی شد. امیدوارم ملی‌پوشان اردوی خوبی در امارات داشته باشند تا با آمادگی کامل به عمان بروند. باید تیم ملی در این اردو به خوبی آماده شود تا بازی با عمان را با موفقیت پشت سر گذاشته و پس از آن آماده دیدار تدارکاتی مقابل ژاپن شود.
 
برنامه دیگری هم برای تیم ملی دارید، اردو یا بازی تدارکاتی جدید؟
این موضوع را در دستور کار قرار داده‌ایم و مدنظر داریم تا برنامه‌های تدارکاتی بیشتری برای تیم ملی بگذاریم. ما در راه جام جهانی هستیم و تیم ملی نیاز به امکانات و تدارکات مناسب دارد.
 
در بحث امکانات محمود اسلامیان هم حرف جالبی زده بود. او در گفت‌وگویی که اخیراًَ با تسنیم داشت اعلام کرد اگر به کی‌روش امکانات نمی‌دهیم حداقل او را اذیت هم نکنیم. نظرتان در این خصوص چیست و به نظرتان منظور اسلامیان چه کسانی بوده است؟
کی‌روش را اذیت نمی‌کنیم. حالا بعضی مواقع انتقادهایی از سوی برخی می‌شود و باید هم این انتقادها صورت بگیرد و به انتقادها جواب داده شود. انتقاد باید سازنده باشد و ما هم مشکلی با این مسئله نداریم. در عین حال باید از تیم ملی و سرمربی‌مان حمایت کنیم.
 
جلسه تعاملی بین کی‌روش و خاکپور که گفته بودید در مهرماه برگزار می‌شود به کجا رسید و چه زمانی این جلسه را برگزار می‌کنید؟
قبل از سفر تیم ملی و تیم امید که این اتفاق رخ نداد، اما سعی می‌کنیم به زودی این اتفاق رخ دهد. باید تا بازی‌های مقدماتی المپیک بین تیم ملی و تیم امید تعامل به وجود بیاید و این مسئله هم نیاز به یک جلسه هماهنگی با حضور دو سرمربی دارد. مطمئناًَ بعد از بازگشت تیم ملی از عمان و تیم امید از مسابقات غرب آسیا این جلسه را برگزار خواهیم کرد تا برنامه‌ریزی را انجام دهیم.
 
به تیم امید چقدر امیدوار هستید و به نظرتان حضور در مسابقات غرب آسیا چقدر به این تیم کمک خواهد کرد؟
حضور در این مسابقات باعث می‌‌شود تیم امید آمادگی خوبی کسب کرده و برای مسابقات انتخابی المپیک محک جدی بخورد.
 
برای امیدها هم برنامه ویژه خواهید داشت؟
تیم امید در این رقابت‌ها محکی جدی خواهد خورد و بعد از آن هم چند بازی دیگر دارند تا بیشتر از این هماهنگ و آماده شوند.

 
موضوع دیگری که اسلامیان در مصاحبه‌اش اعلام کرده بود، برگزاری جلسه تعاملی با کمیته داوران برای حل مشکل داوری‌ها بود. این جلسه چه زمانی برگزار می‌شود؟
بله، این پیشنهاد شده و آقای اسلامیان خواسته جلسه‌ای را برگزار کرده تا بتوانیم مشکلات داوران را حل کنیم. این جلسه را به زودی برگزار خواهیم کرد و در اولویت کار ما قرار دارد.
 
مشکل داوران چگونه حل شدنی است؟
باید داوران هماهنگی‌شان بیشتر شود و از استرس خود کم کنند. آنها نیاز به روحیه دارند و به نظرم این مشکلات حل شدنی است. ما هم در جلسه سعی خواهیم کرد به داوران‌مان روحیه داده و اعتمادبه‌نفس‌شان را بالاتر ببریم تا در بازی‌های آینده از میزان اشتباهات آنها کمتر شود.
 
یک مسئله هم مطرح شده و آن هم این است که اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس و به سود استقلال بوده است؟
من این مسئله را قبول ندارم که داوری به نفع استقلال یا به ضرر پرسپولیس باشد. داوران ما سابقه‌دار و با تجربه هستند و در هیچ تیمی نفعی ندارند که بخواهند به سود یا به ضرر آنها سوت بزنند.
 
اما این مسئله را کارشناسان داوری تأیید کرده‌اند.
بالاخره کارشناسی‌ها هم هست و آنها نظرات مختلفی دارند.
 
ماجرایتان با مهدی تاج به کجا رسید. صحبت‌تان در خصوص کارگذار باند اصفهانی‌ها حسابی جنجالی شد.
من کاملاَ شوخی کردم و مسئله خاصی نبود. تاج هم نباید روی این موضوع حساس شود. با او شوخی می‌کنیم و خودش هم این را می‌داند. تاج یکی از معتمدترین افرادی است که در فدراسیون دارم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟