رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


توافقات ایران و مکزیک در زمینه طبقه‌بندی شغلی وایمنی کار

در جریان سفر وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مکزیک، توافقاتی در زمینه‌های اشتغال و رفاه اجتماعی، بهره‌وری کارگران، ایمنی و طبقه‌بندی شغلی ...گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس ...


ترکی: آقای کفاشیان! چرا به میز ریاست چسبیده‌ای؟

ورزش | شنبه ۰۴ مهر ۹۴ ساعت ۱۵:۱۹ | نسخه چاپي

داور بین‌المللی کشورمان با انتقاد از هجمه‌‌های اخیر علیه داوری گفت: رئیس فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی اگر نمی‌توانند شرایط را درست کنند، چرا به میز ریاست چسبیده‌اند؟
به گزارش تسنیم، محسن ترکی درباره فحاشی روز گذشته هواداران تراکتورسازی علیه وی در دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه از مسیر ورودمان به داخل ورزشگاه تا پس از پایان بازی، تماشاگران تراکتورسازی علیه من فحاشی کردند. وقتی ششگلانی رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی قبل از بازی و در جلسه هماهنگی، به ناظر بازی و نماینده فدراسیون اعلام می‌کند که ترکی نباید این دیدار را قضاوت کند و درخواست تغییر داور را داده‌‌ایم، معلوم است که این اتفاقات می‌افتد.
وی افزود: آقای ششگلانی! به شما چه ارتباطی دارد که چه کسی داور باشد؟ وقتی زیر نظر فدراسیون هستید، نباید این صحبت‌ها را انجام دهید. متاسفانه 8 سال است چنین شرایطی وجود دارد و فدراسیون عکس‌العملی نشان نمی‌دهد. شرایط ورزشگاه‌ها روز به روز بدتر می‌شود ولی فدراسیون کاری نمی‌کند و محرومیتی در کار نیست.
داور بین‌المللی با اشاره به فحاشی هواداران تراکتورسازی علیه خودش عنوان کرد: مشخص است عده‌ای دنبال گرفتن برگ برنده از داوران هستند. اگر روز گذشته داور جوانی قضاوت بازی را برعهده داشت، سوت بازی را رها می‌کرد و می‌رفت. روز گذشته کوچکترین مورد داوری نداشتیم و ناظر بازی هم راضی بود ولی فحاشی زیادی به من و خانواده‌ام صورت گرفت.
«هیچ امکاناتی در اختیار داوران قرار داده نشده است». ترکی با بیان این جمله تصریح کرد: از داوران نه حمایت مادی می‌شود و نه معنوی. هنوز هفته هفتم لیگ است و اگر شرایط بخواهد به این روال ادامه داشته باشد، در نیم فصل دوم مشکلات زیادی ایجاد می‌شود. توهین‌های روز گذشته در ورزشگاه یادگار امام به جایی رسید که حتی به مدیرعامل باشگاه نیز توهین شد. وقتی این همه حاشیه وجود دارد و توهین می‌شود، حتما خبری بوده و برنامه‌ای از قبل وجود داشته است.
ترکی ادامه داد: در فرودگاه به هنگام بازگشت از تبریز به مشهد، برخی از طرفداران تراکتورسازی به من گفتند که شما فارس‌زبان‌ها دوست ندارید ما ترک‌زبان‌ها موفق باشیم. این حرف چه معنی دارد و به چه دلیل باید این کار را انجام دهیم؟ به هواداران تراکتورسازی گفتم فامیلی من «ترکی» است و خیلی از ترک‌زبان‌ ها در مشهد کار می‌کنند ولی هیچ مشکلی پیش نیامده است. من به مردم تبریز ارادت دارم و افتخار می‌کنم که فامیلی‌ام ترکی است. ضمن اینکه برخی شعارها در ورزشگاه یادگار امام تبریز رنگ و بوی سیاسی داشت و لیدرهای این باشگاه باید پاسخگو باشند.
داور بین‌المللی کشورمان با انتقاد از علی کفاشیان و اسماعیل حسن‌زاده گفت: آقای کفاشیان و آقای حسن‌زاده! اگر نمی‌توانید کاری کنید، میز ریاست را رها کنید و بروید. وقتی رئیس فدراسیون بلد نیست با این وضعیت برخورد کند، کار را رها کند و برود. آقای رئیس کمیته انضباطی، وقتی نمی‌توانی رای صادر کنی به چه دلیل هنوز در جای خود هستی؟ در ورزشگاه به کفاشیان، حسن‌زاده و تاج توهین شد.
وی افزود: اگر کفاشیان و حسن‌زاده نمی‌توانند شرایط را درست کنند، بهتر است بروند. 8 سال است در راس فدراسیون هستند و هیچ کاری نمی‌کنند. اگر قرار است واقعا هیچ‌کاره باشند و دستورات از بالا را اجرا کنند، به چه دلیلی به میز ریاست چسبیده‌اند؟ من سال‌ها است در داوری حضور دارم و پوستم کلفت شده ولی اگر روز گذشته داور جوانی قضاوت را برعهده داشت، نمی‌توانست در آن شرایط دوام بیاورد.
ترکی خاطر نشان کرد: داوران گزارش‌های خودشان را در مورد وضعیت تماشاگران و توهین بازیکنان و مربیان می‌دهند اما فدراسیون محرومیتی در نظر نمی‌گیرد و تنها 5 میلیون تومان جریمه می‌کند. فحش تماشاگران را ما می‌خوردیم ولی پولش را فدراسیون می‌گیرد. چرا وقتی در آیین‌نامه کمیته انضباطی آمده که بازیکن نباید درباره داوری صحبت کند، باز هم بازیکن حرف می‌زند و کمیته انضباطی برخوردی نمی‌کند؟

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: