سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی

بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در ...


مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


قابل اعتمادترین خودروهای جهان را بشناسید (+نمودار)

هر چه بروز مشکلات در میان تعداد خودرو کمتر باشد، امتیاز بیشتری به خودروساز تعلق می‌گیرد.


پرسپولیس را نیازی به این پروین نیست
مربیانی که هرکدام ساز خود را می‌زنند؛

پرسپولیس را نیازی به این پروین نیست

ورزش | سه شنبه ۳۱ شهريور ۹۴ ساعت ۱۶:۱۰ | نسخه چاپي

پرسپولیس این فصل هم با برانکو ایوانکوویچ نتوانسته نتایج قابل قبولی بگیرد. اتفاقی که زمان درخشان و دایی، و گل محمدی و دنیزلی و چند مربی دیگر هم رخ داد تا ثابت شود مشکل سرخ‌ها سرمربی نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر، طی سال‌های اخیر در پرسپولیس دایی، استیلی، گل‌محمدی، دنیزلی، درخشان و برانکو همگی سازه‌های یکدیگر و بازیکنان یکدیگر را کاملا عوض کرده‌ و اجازه نداده‌اند بازیکنی در ترکیب این تیم جا بیفتد.
پرسپولیس بزرگترین مشکلی که دارد، نه برانکو است، نه طاهری و نه وزارت ورزش، این باشگاه یک برنامه و استراتژی برای موفقیت خود ندارد. البته یک بزرگتر به عنوان مدیر فنی که تب داغ جوانتر‌ها را در مربیگری کنترل کند.
به دیدار پرسپولیس با سایپا نگاه کنید، آنها دو گل دریافت کردند، نه از بازیکنان سایپا بلکه از بازیکنان خودشان، همان‌ها که روزگاری نه چندان دور برای خود این تیم بازی می‌کردند. در واقع تاکید ما روی سرمایه‌سوزی است که جزو بدنه اصلی پرسپولیس طی همه سال‌های اخیر شده است، آنها مربی می‌آورند و کنارش می‌گذارند، دایی، استیلی، گل محمدی و ... جزو آنها هستند و اتفاقا همین مربیان بارها پرسپولیس را برده‌اند.
سرخ‌ها بازیکن هم می‌آورند و نگه نمی‌دارند، از سید جلال حسینی بگیرید تا برسید به همین نوروزی و همان غلامرضا رضایی، رضا نوروزی و بهادر عبدی و محمد نوری و بسیاری دیگر.
در واقع پرسپولیس محدودیتی برای تغییرات انگار ندارد. هر سال آنها خانه تکانی می‌کنند و کمیته فنی یا مدیر فنی مثل منصور پورحیدری که بماند و بازدید کند و بدون اینکه به جایگاه سرمربی چشم داشته باشد حرف بزند و از آن بالاتر مربیان هم به حرف هایش گوش دهند.
در پرسپولیس دایی که می‌آید بدون توجه به سرمایه‌گذاری‌های باشگاه در روزهای گذشته اش روی بازیکنان، بسیاری را بیرون می‌ریزد و جوان‌های خودش را می‌آورد. او حرف شنو نیست و در واقع پرسپولیس کسی را ندارد که در کنار باشگاه باشد و مربیان هم احترامش را داشته باشند.
گل محمدی می‌آید بدون توجه به سازه‌های قبلی همه چیز را عوض می‌کند، درخشان همینطور او امثال نیلسون را هم کنار می‌گذارد در حالیکه همه می‌دانند او بهتر از سوشا است. استیلی همینطور، دنیزلی ایضا، برانکو هم به همچنین.
در واقع هر کس که می‌آید باند خود و یا تفکرات خود را می‌آورد و مربیان و بازیکنان را یک جا با لودر عوض می‌کند تا جایی‌ که امروز آنقدر این تغییرات زیاد شده که به جز طارمی و بنگر بیشتر پرسپولیسی‌ها اکثر بازیکنان تیم خودشان را به چهره نمی شناسند!
در واقع شاید باشند برخی هواداران که نمی‌توانند همین حالا یازده بازیکن خود را در پست‌ها درست خود روی کاغذ بچینند. این همه در حالی است که پرسپولیس یک علی پروین کم دارد، نه علی پروین امروز که آنقدر نامهربانی دیده که حاضر نیست حتی مصاحبه کند و نگران است که حرم%

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟