برداشت نیلوفر آبی در عکس روز نشنال جئوگرافیک + عکس

عکس روز نشنال جئوگرافیک به برداشت نیلوفر آبی توسط یک زن ویتنامی در دلتا مکونگ (Mekong Delta) این کشور اختصاص یافته است.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


در جلسه ترامپ با مدیران غول‌های آی تی چه گذشت؟

ترامپ در دومین ملاقات با غول‌های آی تی گفت: بازسازی زیرساخت‌های آی تی آمریکا در 10 سال باعث صرفه‌جویی 1 تریلیون دلاری در نهادهای دولتی می شود ...


دستگیری عاملان قتل رئیس شعبه موسسه آرمان

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان البرز از دستگیری دو نفر از عاملان قتل رئیس یکی از شعب موسسه اعتباری آرمان در کرج خبرداد.


استیو جابز می‌خواست به جای یک دکمه دو دکمه روی آیفون باشد

استیو جابز اصرار داشت به جای تعبیه یک دکمه هوم روی آیفون دو دکمه نصب شود.


دعاگو قبل از مرگ به رییس جمهوری چه نوشت؟

دعاگو قبل از مرگ به رییس جمهوری چه نوشت؟

سیاست | سه شنبه ۳۱ شهريور ۹۴ ساعت ۱۶:۳۴ | نسخه چاپي

حجت الاسلام محسن دعاگو امام جمعه فقید شمیرانات در آخرین روزهای حیات خود که در بیمارستان بستری بود نامه ای را به رییس جمهوری نوشت که این نامه در زمان حیات ایشان منتشر نشد؛ حال فرزند حجت الاسلام دعاگو همزمان با اولین سالگرد درگذشت پدر اقدام به انتشار این نامه کرده است.

حسن دعاگو فرزند حجت الاسلام محسن دعاگو روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: این نامه را پدرم در آخرین روزهای حیات خود و در بیمارستان نوشته است.
وی افزود: متن نامه پس از درگذشت حجت الاسام دعاگو منتشر شد.
متن نامه منتشرنشده حجت الاسلام محسن دعاگو به دکتر حسن روحانی بدین شرح است:
بسمه تعالی
برادر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری
سلام علیکم
ضمن تبریک سالگرد انتخاب جنابعالی توجه شما را به نکات ذیل جلب می نمایم.
1- تبدیل اعتدال گرایی به فرهنگ عمومی و انزوای جریان تندروی و انحراف گرایی را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و حضرتعالی تبریک می گویم.
2- ریاست جمهوری شما تحقق راستین حماسه سیاسی و پاداش خدا به عقلانیت و پایداری هاشمی رفسنجانی و همه اعتدال گرایان ایران اسلامی بود.
3- استقبال کم نظیر ملی از حضرتعالی نمودار پایبندی ملت رشید ایران به اصول گرایی و اصلاح طلبی به عنوان دو باور دینی و دو ضرورت فرهنگی و اجتماعی است. مردم به گروه های سیاسی اتکاء و اعتماد چندانی ندارند و خط کشی های جناحی و جریانی را نمی پسندند.
4- انتخابات 24 خرداد نشان داد جریانی که با دروغ پردازی حریم سوزی و حرمت شکنی در عرصه های فریب کاری می درخشد و با اجرای پروژه تضعیف و تخریب به قدرت می رسد با طنین نفرت و نفرین از دلها پاک می شود و با خشم خدایی و تاریخی ملت روبرو می گردد.
چارچوب خدمتگزاری و عزت و اقتدار آفرینی دینداری، میثاق گرایی و توجه بنیادی به منافع و مصالح ملی است. هیچ کس در هیچ شرایطی و با هیچ بهانه ای حق ندارد برای توجیه ضعفهایش از آیین مدنی و رهبری دینی هزینه کند.
اطمینان دارم با شناختی که از حضرتعالی وجود دارد دولت تدبیر و امید از گرایش به لیبرالیسم، سکولاریسم و تعرض به ساختار قانون اساسی پاکیزه می ماند و از آفرینش و افزایش عزت، اعتبار و اقتدار روز افزون ملی باز نمی ایستد.
توفیق کم نظیر نقش آفرینی در حماسه سیاسی ملت و اعتماد شایسته مردم به روحانیت را قدر بدانیم و از همه سرمایه های دینی و ملی برای پیشبرد طرح و برنامه های رشد و توسعه هماهنگ و همه جانبه بهره برداری شایسته نمایید. امیدوارم با تکیه شایسته به میثاقهای دینی و ملی، اطاعت از رهبری و جلب کمک حمایت اقشار ملی در پیشبرد اهداف آرمانی و آرمانهای ارزشی بیش از پیش موفق باشید.
محسن دعاگو

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟