بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


سرانجام برانکو سرمربی تیم ملی کرواسی نشد

ورزش | سه شنبه ۳۱ شهريور ۹۴ ساعت ۱:۴۶ | نسخه چاپي

فدراسیون فوتبال کرواسی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور را انتخاب کرد تا شایعات حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی کشورش به پایان برسد.

به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال کرواسی بعد از نتایج ضعیف «نیکو کواچ» سرمربی پیشین خود، او را از این سمت برکنار کرد و چند هفته‌ای به دنبال جانشین او بود. در حالی که در روزهای گذشته صحبت از حضور برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در تیم ملی کرواسی هم مطرح بود، اما در نهایت «آنته کاسیچ» با فدراسیون کرواسی به توافق رسید و قرارداد سه ساله‌ای را با این فدراسیون امضا کرد.
کاسیچ ۶۱ ساله سابقه حضور در تیمهای لوکوموتیو و دینامو زاگرب را هم دارد. وی همچنین از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ در تیم لیبی دستیار سرمربی بوده است.
با انتخاب کاسیچ، خیال باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم هم بابت حضور برانکو در کرواسی راحت شد و این مربی می‌تواند به کارش در این تیم ایرانی ادامه بدهد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟