یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


کانسپت فوق‌العادهٔ CXperience سیتروئن+تصاویر

سیتروئن از یک سدان بزرگ جدید کانسپت به نام CXperience پیش از اولین حضور رسمی آن در نمایشگاه پاریس امسال رونمایی کرد.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


روحانی وزرای پیشنهادی ۳ وزارتخانه را به مجلس معرفی کرد

رییس جمهور، سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی‌فر و فخرالدین احمدی دانش ‏‏‏آشتیانی را برای تصدی وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و ‏‏پرورش، به ‏مجلس معرفی کرد.‏


جهانگیری: بابک زنجانی گردن‌ کلفتی می‌کند

جهانگیری: بابک زنجانی گردن‌ کلفتی می‌کند

اقتصاد | يكشنبه ۲۹ شهريور ۹۴ ساعت ۱۲:۴۹ | نسخه چاپي

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان این‌که «برخی مسائل مزمن حل نشده از گذشته باقی مانده است» گفت: ده‌ها و حتی صدها سال هم که طول بکشد، مسائل مزمن حل نشده از گذشته باید گفته شود.
به گزارش اسنا، اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاحیه بیمارستان 140 تخت خوابی تامین اجتماعی ابوالفضل عباس بیرجند( میلاد 3) با تاکید بر این‌که «سازمان تامین اجتماعی سازمانی مهم در خدمتگزاری به بخش وسیعی از مردم است» خاطرنشان کرد: امروز بیش از 40 میلیون نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم از خدمات تامین اجتماعی استفاده می‌کنند. تامین اجتماعی یکی از سازمان‌هایی است که مردم برای روزهای مبادای زندگی خود در این سازمان عضو می‌شوند تا در سختی و پیری آن‌ها را از مشکلات عبور دهند.
وی با اشاره به «مدیریت سازمان تامین اجتماعی در دولت‌های نهم و دهم» خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی نماد سازمانی است که در دوره‌ای از عمر خود دچار فرسودگی سازمانی شد. در مدیریت کشور در مقطعی مدیریت به جای آرام کردن فضا برای فعالیت،‌ فضا را متشنج می‌کرد که حتی این تشنج به سران قوا نیز می‌رسید. در آن مقطع دولت رئیسی برای سازمانی به طور مثال سازمان تامین اجتماعی تعیین می‌کرد ولی نهاد دیگری این انتصاب را خلاف قانون اعلام می‌دانست. نهاد دیگری نیز وزیری را که این انتصاب را انجام داده بود استیضاح می‌کرد و بدین ترتیب یک فرسودگی سازمانی در این سازمان اتفاق می‌افتاد.
وی با اشاره به اظهارات برخی مبنی بر این‌که «نباید دیگر راجع به گذشته صحبت شود» خاطرنشان کرد: گاهی اوقات دوستان می‌گویند که دیگر راجع به گذشته صحبت نشود، اما برخی مسائل مزمن حل نشده از گذشته باقی مانده است و ده‌ها و حتی صدها سال هم که طول بکشد، مسائل مزمن حل نشده از گذشته باید گفته شود. کسی نباید از تکرار برخی مسائل حل نشده مربوط به گذشته ناراحت شود. منافع ملت را نمی‌توان برای خوشایند افراد فدا کرد.
معاون اول رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به پرونده اقتصادی بابک زنجانی با تاکید بر این‌که «بابک زنجانی در مقطعی دو میلیارد و 700 میلیون دلار پول دریافت کرده و دیگر آن را پس نداده است» خاطر نشان کرد: او تاکنون یک سال است که در زندان به سر می‌برد اما با گردن کلفتی هیچ گاه این پول‌ها را پس نداده است. این آقا در مقطعی به تامین اجتماعی پیشنهاد داد که به امضای خرید شرکت‌های این سازمان 4 میلیارد و 200 میلیون یورو پول می‌پردازد و طبق توافقی که در این زمینه انجام گرفته است، این مبلغ را به صورت فرضی و بر روی کاغذ پرداخت می‌کند و چک تضمینی به معادل مبلغ 17 هزار میلیارد تومان از تامین اجتماعی دریافت می‌کند. او این چک را به سازمان بازنگردانده است. سازمان تامین اجتماعی در مقاطعی از حوزه کارکرد خود خارج شد و چنین سازمانی که باید به ضعیف‌ترین و مستضعف‌ترین افراد جامعه کمک کند در مقطعی دچار چنین مشکلاتی شد.
وی با اشاره به «اقدامات دولت یازدهم در بازگرداندن آرامش به کشور» تاکید کرد: یکی از افتخارات دولت یازدهم بازگرداندن آرامش و ثبات به کشور برای آن بود که نهادها به وظایف خود عمل کنند، همان‌طور که اکنون نیز مشاهده می‌کنید دیگر سازمان‌هایی از جمله تامین اجتماعی در آرامش کار خود را انجام می‌دهند.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که «اجرای طرح تحول سلامت مهمترین کاری است که دولت یازدهم پس از بازگرداندن آرامش به جامعه انجام داده است» به اقدامات دولت در حوزه سلامت و بهداشت اشاره و خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای طرح تحول سلامت طرح دیگری اجرا شد که طی آن افراد فاقد بیمه تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتند. در جریان این طرح وزارت کار در مدتی محدود بیش از 9 میلیون نفر از افراد فاقد بیمه را تحت پوشش بیمه درمانی قرار داد و امروز می‌توان گفت که تقریبا همه مردم تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.
جهانگیری همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود تاکید کرد: نکته مهم و مثبت عملکرد دولت این بود که در شرایطی که در سال 94 سخت‌ترین سال درآمدی را تجربه می‌کرد، توانست تدابیری بیاندیشد که کارهای کشور با هیچ خللی مواجه نشود.
وی با تاکید بر این‌که «اطمینان می‌دهم که مشکلات کشور را یکی پس از دیگری حل خواهیم کرد» اظهار کرد: اطمینان می‌دهم که با اقداماتی که در بخش‌های مختلف از جمله بخش سیاست خارجی انجام گرفته است حتما به فضل الهی مشکلات کشور را یکی پس از دیگری حل خواهیم کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: