13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، ...


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی + جدول

هفته جاری قیمت یک مدل خودروی وارداتی در بازار افزایش یافته است.


هیچ موجود زنده ای در موتورخانه پلاسکو نیست

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: به یقین رسیدیم که فردی در موتور خانه پلاسکو حضور ندارد.


بررسی تغییرات زمین با بازسازی شهاب سنگ باستانی

دانشمندان با بازسازی شهاب سنگ های باستانی مربوط به ۴۶۶ میلیون سال قبل متوجه شدند منظومه شمسی برخلاف تصورات در ۵۰۰ میلیون سال گذشته دچار تغییرات زیادی شده است.


وقتی سرمربی تیم سکته کرد!

ورزش | چهارشنبه ۲۵ شهريور ۹۴ ساعت ۱۱:۱ | نسخه چاپي

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان گفت: چرا نماینده باشگاه پدیده با داوران در ارتباط بود و همه جا در کنار آنها حضور داشت.

به گزارش فارس، محمدرضا عباسی در خصوص شکست یک بر صفر مقابل پدیده اظهار داشت: بازی خیلی زیبایی بود اما بهتر از شرایط دیگر بود. اتفاقات عجیب و غریبی در این بازی افتاد. شب قبل از بازی اعلام کردند که یک بازیکن پدیده محروم است اما روز بازی اعلام کردند بدیهی خود را پرداخت کرده و او به میدان رفت؛ فوتبال ما تا چه زمانی می‌خواهد بی در و پیکر باشد؟!

وی با اشاره به تغییر داور مسابقه تاکید کرد: داور چهارم را از مشهد گذاشته بودند که دقیقه 90 او داور اصلی شد. وقتی سرمربی ما این موضوع را متوجه شد سکته کرد! زیرا با توجه به ارتباطات عوامل باشگاه پدیده با داوران همه گفتند شک نکنید که این تغییر به خاطر همین ارتباط بوده است. این مسئله یکی از نقاط سیاه کمیته داوران بود. گفتند داور به مشهد نرسیده در حالیکه 50 پرواز از تهران به مشهد داریم!

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: خدا کند مسائلی که گفتند درست باشد و عمدی در کار نباشد. این موارد اعصاب و روان بازیکنان را بهم می‌ریزد؛ اگر داور از طرف کمیته داوران بوده چه معنایی دارد که نماینده باشگاه پدیده همواره در کنار آنهاست؟! بعد بازی او از کنار رختکن ما عبور کرد و پوزخندی هم زد! کمیته داوران به آن عظمت چرا باید به این فرد تکیه کند؟! شاید داور آن قدر شرف دارد که تحت تاثیر قرار نگیرد اما این موارد شائبه به وجود می‌آورد و تمرکز بازیکن ما را بهم می‌ریزد.

عباسی در مورد اینکه حضور نماینده پدیده را پیگیری خواهند کرد یادآور شد: قطعا پیگیری می‌کنیم باید جلوی این مسائل گرفته شود. با این شرایط ما نمی‌توانیم در این فوتبال بمانیم. ماندن ما چه دلیلی دارد؟! آمده‌ایم که دوستی بیشتر شود اما با این شرایط فقط دشمنی بیشتر می‌شود. از این طرف دست می دهیم و از طرف دیگر از پشت خنجر می‌زنیم. تیم خصوصی آمده چرا این قدر علیه آن موضع می گیریم؟!

وی در مورد شکست تیمش خاطرنشان کرد: ما از لحاظ فوتبالی باختیم. به بازیکنان و تیم پدیده تبریک هم گفتم. در خصوص این مسئله بحثی نیست. وحی مُنزل نیست که حتما باید ببریم چه بسا اگر توپ‌های ما به گل تبدیل می‌شد نتیجه دیگری رقم می‌خورد حالا پدیده یک توپ آورد و به گل رسید.

عباسی در خصوص اینکه گفته می‌شود احمد کامدار پس از تعویضش به بطری آب ضربه زده و معترض شده است گفت: فکر نمی‌کنم چنین مسئله‌ای رخ داده باشد، کامدار هیچ حرکتی نکرد. به هر حال از این حرف‌ها درست می‌کنند. بزرگ‌تر از کامدار هم این کار را کند پذیرفته نیست. اصلا چنین کاری نبوده، حداقل من ندیدم. هفته گذشته به خاطر اینکه یکی از ذخیره‌ها با سایر بازیکنان همدل نبود و گرم نکرد همان جا جریمه کردیم. روی اخلاق پافشاری می‌کنیم. عنایتی مجسمه اخلاق است همه باید از او یاد بگیرند.

وی در مورد اینکه مشکل سعید رمضانی برای سرمربیگری سیاه‌جامگان چیست تاکید کرد: کارت او هنوز صادر نشده بود. گفتند اول باید کارت مدیر تیم را ثبت شود. ما عادت نداریم که تلفنی مسائل را پیگیری کنیم. هرچند که در جلسه هماهنگی به ما گفتند رمضانی می‌تواند کنار زمین حضور داشته باشد اما با این وجود دقیقه یک به او گیر دادند و وی روی نیمکت نشست. به هر حال سعی می‌کنیم در این هفته کارت او صادر شود و پس از آن او بتواند در نشست مطبوعاتی و کنار زمین حاضر شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟