دختر 19ساله‌ ایرانی که پهلوانی را معنا کرد

چه کسی فکرش را می‌کرد از لشگر سیاه و‌سپید مهره‌های شطرنج با آن همه استاد بزرگ و استاد بین‌المللی که آوازه نامشان مرزها را درهم نوردیده، بانویی ...


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


بزرگنمایی تصویر در فتوشاپ

هنگام کار با فتوشاپ برای دسترسی دقیق نقاط مورد نظر از تصویر به بزرگنمایی و همچنین برای دسترسی و مشاهده همه تصویر به صورت یکجا به کوچک‌کردن ...فرماندار تهران: جمع‌آوری 3000 کودک متکدی؛ مخالفت قوه‌قضاییه با حضور پلیس برای جمع‌آوری این کودکان

بیش از دوهزار نفر در سامانسراها اسکان داده شدند که از این میان 173 نفر از همراهان بیماران بودند که در همراه سراها اسکان داده شدند.


سرمربی 2 میلیاردی باید هم پاداش بدهد!
موضع تند مربی ایرانی درباره پاداش برانکو:

سرمربی ۲ میلیاردی باید هم پاداش بدهد!

ورزش | چهارشنبه ۲۵ شهريور ۹۴ ساعت ۱۰:۲۲ | نسخه چاپي

رضا چلنگر، مترجم سابق سرمربی پرسپولیس با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر پاکت‌هایی را که شامل پاداش نقدی بود به عوامل پزشکی، گروه ماساژ، گروه تدارکات و حتی نگهبانان و کارکنان ورزشگاه درفشی‌فر اهدا کرد؛ هدایایی که از سوی برانکو در نظر گرفته شده بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، برانکو در اقدامی جالب پاداش هایی نقدی که از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر بود، در اختیارعوامل غیر فنی و تدارکاتی سرخپوشان قرار داد که البته این تصمیم سرمربی پرسپولیس بی حاشیه نبود.
عواملی که این پاداش را دریافت کرده بودند، حسابی از این اقدام سرمربی کروات غافلگیر و خوشحال بودند. آنها هنگام خروج از ورزشگاه درفشی فر با شعف و قدرشناسی خاصی درباره کار جالب سرمربی صحبت می کردند؛ اما ظاهرا این صحبت ها به مذاق برخی از عوامل باشگاه و تیم خوش نیامده و آنها به نوعی مقابل این کار موضع گرفته اند.
بر اساس شنیده ها برخی عوامل تیم از جمله یکی از مربیان ایرانی پرسپولیس پس از شنیدن جملات قدرشناسانه و تعریف عوامل غیر فنی از اقدام جالب برانکو و هدیه او، خطاب به آنها گفته که زیاد خوشحال نباشید و این را به حساب سخاوت و کرم برانکو نگذارید! من هم اگر جای او بودم و قرارداد دو میلیاردی می بستم، از این بذل و بخشش ها می کردم.
ظاهرا موضع گیری این دستیار ایرانی سرمربی پرسپولیس با واکنش حاضرین در ورزشگاه مواجه شده و سریع درفشی فر را ترک کرده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: