یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی را ببینید!+تصاویر

آسمان و کشف رموز آن همیشه برای دانشمندان و پژوهشگران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


کودکی که 2 بار متولد شد +عکس

یک زن اهل شمال تگزاس پس از بروز مشکل در زمان بارداری مجبور شد دو بار کودک خود را به دنیا بیاورد.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


گزارش تکان دهنده درباره افزایش جنایات علیه مسلمانان در آمریکا

یک رسانه غربی با ارائه آماری از افزایش ۸۹ درصدی جنایت علیه مسلمانان در آمریکا خبر داد.


سرمربی 2 میلیاردی باید هم پاداش بدهد!
موضع تند مربی ایرانی درباره پاداش برانکو:

سرمربی ۲ میلیاردی باید هم پاداش بدهد!

ورزش | چهارشنبه ۲۵ شهريور ۹۴ ساعت ۱۰:۲۲ | نسخه چاپي

رضا چلنگر، مترجم سابق سرمربی پرسپولیس با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر پاکت‌هایی را که شامل پاداش نقدی بود به عوامل پزشکی، گروه ماساژ، گروه تدارکات و حتی نگهبانان و کارکنان ورزشگاه درفشی‌فر اهدا کرد؛ هدایایی که از سوی برانکو در نظر گرفته شده بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، برانکو در اقدامی جالب پاداش هایی نقدی که از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر بود، در اختیارعوامل غیر فنی و تدارکاتی سرخپوشان قرار داد که البته این تصمیم سرمربی پرسپولیس بی حاشیه نبود.
عواملی که این پاداش را دریافت کرده بودند، حسابی از این اقدام سرمربی کروات غافلگیر و خوشحال بودند. آنها هنگام خروج از ورزشگاه درفشی فر با شعف و قدرشناسی خاصی درباره کار جالب سرمربی صحبت می کردند؛ اما ظاهرا این صحبت ها به مذاق برخی از عوامل باشگاه و تیم خوش نیامده و آنها به نوعی مقابل این کار موضع گرفته اند.
بر اساس شنیده ها برخی عوامل تیم از جمله یکی از مربیان ایرانی پرسپولیس پس از شنیدن جملات قدرشناسانه و تعریف عوامل غیر فنی از اقدام جالب برانکو و هدیه او، خطاب به آنها گفته که زیاد خوشحال نباشید و این را به حساب سخاوت و کرم برانکو نگذارید! من هم اگر جای او بودم و قرارداد دو میلیاردی می بستم، از این بذل و بخشش ها می کردم.
ظاهرا موضع گیری این دستیار ایرانی سرمربی پرسپولیس با واکنش حاضرین در ورزشگاه مواجه شده و سریع درفشی فر را ترک کرده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: