صف «نامزدهای پوششی» اصلاح‌طلبان پشت سر روحانی

گرچه بحث نامزد پوششی برای اصلاح طلبان از ماه‌ها پیش مطرح بوده، اما هیچ‌گاه تا این حد جدی نبوده است. آیا سازوکار اصلاح‌طلبان بعد از درگذشت آیت الله هاشمی تغییر کرده یا به هم ریخته است؟


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


۱۲۰ هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر در کشور هزینه شد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از هزینه ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی طرح مسکن مهر در کل کشور خبر داد.


۱۲۰ هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر در کشور هزینه شد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از هزینه ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی طرح مسکن مهر در کل کشور خبر داد.


مرگ پیرمرد در آتش سوزی آپارتمان (عکس)

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ پیرمرد 80 ساله در آتش‌سوزی خانه‌اش خبر داد.


استقلال در آستانه ثبت یک رکورد عجیب!
جرایم میلیونی آبی ها را کلافه کرد

استقلال در آستانه ثبت یک رکورد عجیب!

ورزش | دوشنبه ۲۳ شهريور ۹۴ ساعت ۹:۲۹ | نسخه چاپي

باشگاه استقلال امسال روندی را پیش گرفته که با ادامه آن به احتمال زیاد یک رکورد تاریخی به نام خودش ثبت خواهد کرد!
به گزارش خبرنگار شبکه خبری پچ پچ ، در حالی که مسئولان استقلال یک هفته ای است بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی برای فصل جاری را پرداخت کرده اند و برخی بازیکنان هم مثل محسن کریمی، علیرضا رمضانی و بهنام برزای هنوز پولی نگرفته اند، کمیته انضباطی باشگاه حسابی مشغول جریمه کردن و بازپس گرفتن دریافتی آنهاست.
از ابتدای فصل جاری تاکنون کمیته انضباطی باشگاه به دلایل مختلف چند بازیکن و مربی تیم را جریمه و توبیخ کرده است. اغلب این توبیخ ها و جرایم مالی هم مربوط به اظهار نظر آبی پوشان در مورد مسائل مختلف است که به مذاق مسئولان باشگاه خوش نیامده است.
یکی از مسئولان روابط عمومی استقلال که نفوذ زیادی هم دارد، در اقدامی عجیب استقلالی ها را از انجام مصاحبه بدون هماهنگی با باشگاه منع کرد که تخطی از این دستور العمل جریمه های سنگین مالی را در پی داشت. پس از این دستورالعمل که با واکنش منفی و ناراحتی اعضای تیم همراه بود، چند بازیکن از جمله امید ابراهیمی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده و حتی محمد نوازی (مربی تیم) با جرایم میلیونی مواجه شدند و شدیدا نسبت به این موضوع اعتراض کردند.
این جرایم در حالی اعمال می شد که مسئولان از کنار بی انضباطی بازیکنانی چون جاسم کرار و ریوالدو به راحتی می گذشتند؛ اما کوچکترین اظهار نظر دیگر بازیکنان و کادر فنی به بهانه در جریان نبودن باشگاه جریمه به دنبال داشت.
این برخوردهای دوگانه و اعمال جریمه های میلیونی در حالی که باشگاه پرداختی قابل توجهی به بازیکنان نداشته و آنها از فصل های پیش هم مبالغی طلب دارند، باعث نارضایتی و دلخوری آبی ها شده و بعید نیست ادامه این روند ضربه شدیدی به تیم بزند. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟