یکی از قربانیان تعرض جنسی ترامپ+تصاویر

یکی از قربانیان سوءاستفاده جنسی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی ابعاد تازه ای از رفتار زننده وی ...


صندوق بین المللی پول نرخ تورم ایران را 7.4 درصد پیش بینی کرد؛ رشد اقتصادی 4.5 درصد

صندوق بین المللی پول (IMF) در تازه ترین گزارش چشم انداز اقتصادی منطقه خاورمیانه ،شمال آفریقا، افغانستان و پاکستان (MENAP)، نرخ تورم ایران را برای سال های 2016 و 2017 به ترتیب 7.4 و 7.2 درصد پیش بینی کرد.


کانسپت فوق‌العادهٔ CXperience سیتروئن+تصاویر

سیتروئن از یک سدان بزرگ جدید کانسپت به نام CXperience پیش از اولین حضور رسمی آن در نمایشگاه پاریس امسال رونمایی کرد.


بدهی سرخابی‌ها سریعتر از قبل بالا می‌رود؛ ورشکستگی کامل نزدیک است

در حالی که با نگاهی به مستندات درمی‌یابیم بدهی سرخابی‌ها با شتابی بیشتر از قبل بالا می‌رود، دیوان عدالت اداری دو باشگاه را دولتی نگه داشت تا ورشکستگی نزدیکتر از همیشه باشد.


روسیه آماده لغو ویزا برای شهروندان ایرانی می‌شود

رئیس آژانس دولتی توریسم روسیه اعلام کرد که روسیه کار بر روی مراحل لغو صدور ویزا برای ایران و هند را آغاز کرده است.


استقلال در آستانه ثبت یک رکورد عجیب!
جرایم میلیونی آبی ها را کلافه کرد

استقلال در آستانه ثبت یک رکورد عجیب!

ورزش | دوشنبه ۲۳ شهريور ۹۴ ساعت ۹:۲۹ | نسخه چاپي

باشگاه استقلال امسال روندی را پیش گرفته که با ادامه آن به احتمال زیاد یک رکورد تاریخی به نام خودش ثبت خواهد کرد!
به گزارش خبرنگار شبکه خبری پچ پچ ، در حالی که مسئولان استقلال یک هفته ای است بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی برای فصل جاری را پرداخت کرده اند و برخی بازیکنان هم مثل محسن کریمی، علیرضا رمضانی و بهنام برزای هنوز پولی نگرفته اند، کمیته انضباطی باشگاه حسابی مشغول جریمه کردن و بازپس گرفتن دریافتی آنهاست.
از ابتدای فصل جاری تاکنون کمیته انضباطی باشگاه به دلایل مختلف چند بازیکن و مربی تیم را جریمه و توبیخ کرده است. اغلب این توبیخ ها و جرایم مالی هم مربوط به اظهار نظر آبی پوشان در مورد مسائل مختلف است که به مذاق مسئولان باشگاه خوش نیامده است.
یکی از مسئولان روابط عمومی استقلال که نفوذ زیادی هم دارد، در اقدامی عجیب استقلالی ها را از انجام مصاحبه بدون هماهنگی با باشگاه منع کرد که تخطی از این دستور العمل جریمه های سنگین مالی را در پی داشت. پس از این دستورالعمل که با واکنش منفی و ناراحتی اعضای تیم همراه بود، چند بازیکن از جمله امید ابراهیمی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده و حتی محمد نوازی (مربی تیم) با جرایم میلیونی مواجه شدند و شدیدا نسبت به این موضوع اعتراض کردند.
این جرایم در حالی اعمال می شد که مسئولان از کنار بی انضباطی بازیکنانی چون جاسم کرار و ریوالدو به راحتی می گذشتند؛ اما کوچکترین اظهار نظر دیگر بازیکنان و کادر فنی به بهانه در جریان نبودن باشگاه جریمه به دنبال داشت.
این برخوردهای دوگانه و اعمال جریمه های میلیونی در حالی که باشگاه پرداختی قابل توجهی به بازیکنان نداشته و آنها از فصل های پیش هم مبالغی طلب دارند، باعث نارضایتی و دلخوری آبی ها شده و بعید نیست ادامه این روند ضربه شدیدی به تیم بزند. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: