از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


مشخصات فنی پ‍ژو ۲۰۰۸ که ایران خودرو تولید آن را آغاز کرد/ اولین محصول مونتاژ داخل پس از برجام

با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شده و روی خط تولید قرار گرفته است .این مدل خودرو 2008، نمونه محصولی است که تولید ...


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


استقلال در آستانه ثبت یک رکورد عجیب!
جرایم میلیونی آبی ها را کلافه کرد

استقلال در آستانه ثبت یک رکورد عجیب!

ورزش | دوشنبه ۲۳ شهريور ۹۴ ساعت ۹:۲۹ | نسخه چاپي

باشگاه استقلال امسال روندی را پیش گرفته که با ادامه آن به احتمال زیاد یک رکورد تاریخی به نام خودش ثبت خواهد کرد!
به گزارش خبرنگار شبکه خبری پچ پچ ، در حالی که مسئولان استقلال یک هفته ای است بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی برای فصل جاری را پرداخت کرده اند و برخی بازیکنان هم مثل محسن کریمی، علیرضا رمضانی و بهنام برزای هنوز پولی نگرفته اند، کمیته انضباطی باشگاه حسابی مشغول جریمه کردن و بازپس گرفتن دریافتی آنهاست.
از ابتدای فصل جاری تاکنون کمیته انضباطی باشگاه به دلایل مختلف چند بازیکن و مربی تیم را جریمه و توبیخ کرده است. اغلب این توبیخ ها و جرایم مالی هم مربوط به اظهار نظر آبی پوشان در مورد مسائل مختلف است که به مذاق مسئولان باشگاه خوش نیامده است.
یکی از مسئولان روابط عمومی استقلال که نفوذ زیادی هم دارد، در اقدامی عجیب استقلالی ها را از انجام مصاحبه بدون هماهنگی با باشگاه منع کرد که تخطی از این دستور العمل جریمه های سنگین مالی را در پی داشت. پس از این دستورالعمل که با واکنش منفی و ناراحتی اعضای تیم همراه بود، چند بازیکن از جمله امید ابراهیمی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده و حتی محمد نوازی (مربی تیم) با جرایم میلیونی مواجه شدند و شدیدا نسبت به این موضوع اعتراض کردند.
این جرایم در حالی اعمال می شد که مسئولان از کنار بی انضباطی بازیکنانی چون جاسم کرار و ریوالدو به راحتی می گذشتند؛ اما کوچکترین اظهار نظر دیگر بازیکنان و کادر فنی به بهانه در جریان نبودن باشگاه جریمه به دنبال داشت.
این برخوردهای دوگانه و اعمال جریمه های میلیونی در حالی که باشگاه پرداختی قابل توجهی به بازیکنان نداشته و آنها از فصل های پیش هم مبالغی طلب دارند، باعث نارضایتی و دلخوری آبی ها شده و بعید نیست ادامه این روند ضربه شدیدی به تیم بزند. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟