قطع شبانه درختان در مجموعه ورزشی انقلاب برای توسعه کافی شاپ!

یکی از بخش‌های خصوصی که قسمتی از مجموعه ورزشی انقلاب را برای فعالیت اجاره کرده است، در اقدامی عجیب چند درخت را قطع کرده تا فضای کافی شاپ و محل یک بازی را گسترش دهد!


بهنوش طباطبایی به خبر جدایی‌ از همسر معروفش دامن زد!+تصاویر

با گذشت نزدیک به هفت سال از ازدواج بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل مرداد ماه امسال خبری مبنی بر جدایی دو بازیگر سینما و تلویزیون بار دیگر این دو ...


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.پشت پرده حضور قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده در ترکیه چیست؟
آبی های سابق به دنبال خرید امتیاز و احداث کمپ ورزشی

پشت پرده حضور قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده در ترکیه چیست؟

ورزش | شنبه ۲۱ شهريور ۹۴ ساعت ۱۳:۲۴ | نسخه چاپي

حضور همزمان امیر قلعه نویی و علی فتح الله زاده سرمربی و مدیرعامل اسبق استقلال به همراه امیدوار رضایی (برادر محسن رضایی و نماینده سابق مجلس، در ترکیه باعث شده شایعاتی درباره درباره این گروه سابقا آبی مطرح شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، هر چند گفته می شود این نفرات برای تجدید دوستی و تفریح راهی ترکیه شده اند؛ اما شنیده ها حاکی از تجاری و اقتصادی بودن این سفر 10 روزه است.
قلعه نویی و پرهام از دیرباز در امور اقتصادی فعالیت داشته و دارند. فتح الله زاده هم همیشه از طرح های اقتصادی اش گفته که البته مجال و بودجه ای برای اجرا کردن خیلی از آنها را نداشته است. حالا که او و قلعه نویی در تیمی مشغول فعالیت نیستند و دغدغه فوتبال ندارند، ظاهرا تصمیم گرفته اند با همکاری دوستانشان کارهای اقتصادی انجام دهند. بر اساس شنیده ها هدف آنها از بازدید کمپ های ترکیه سرمایه گذاری در این حوزه است.
 
البته شایعات دیگری هم درباره حضور همزمان و سفر دسته جمعی آبی های سابق به ترکیه شنیده می شود که بی ارتباط به حضور پرهام کنار آنها نیست. شنیده ها حاکی از آن است که مالک باشگاه نساجی با همکاری قلعه نویی و فتح الله زاده تصمیم به خرید امتیاز یک تیم ترکیه ای را دارند تا با تاسیس یک کمپ مجهز کنار آن، سرمایه گذاری طولانی مدتی داشته باشند و از این طریق به فوتبال ایران هم سرویس دهند. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: