زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


شعب بین‌الملل بانک صادرات از فهرست تحریم‌ها خارج شد

بانک صادرات ایران در بیانیه‌ای با اشاره به تصمیم جدید وزارت دارایی انگلیس برای رفع توقیف دارایی‌های این بانک اعلام کرد: شعب بین‌الملل بانک ...


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


زن مخالف رژیم آل‌سعود بر اثر شکنجۀ زیاد در زندان‌، جان باخت

یک فعال حقوق بشر می‌گوید یک زن مخالف رژیم آل‌سعود بر اثر شکنجۀ زیاد در زندان‌های این رژیم، جان باخته‌است.


واژگونی پراید در اتوبان سعیدی +عکس

حوادث | پنجشنبه ۱۹ شهريور ۹۴ ساعت ۱۷:۴۰ | نسخه چاپي

 واژگونی خودروی سواری در بزرگراه آیت ا..سعیدی سه مصدوم بر جای گذاشت.
در پی تماس تعدادی از رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با جدول حاشیه بزرگراه آیت الله سعیدی، و محبوس شدن راننده و سرنشینان آن در خودرو، شب گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 38 را به شمال به جنوب آیت الله سعیدی، زیر گذر پاسگاه نعمت آباد اعزام کرد.
عباس جهانگیری(فرمانده ایستگاه38) در این باره اظهار داشت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پراید به دلیل سرعت بالا وعدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه پس از برخورد شدید با جداول حاشیه بزرگراه، در مسیر تند روی بزرگراه واژگون و سرنشینان خودرو قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده بودند.
وی در ادامه افزود: آتش نشانان بلافاصله با قراردادن علائم هشداردهنده ایمن سازی های محل حادثه را انجام دادند و از حوادث بعدی جلوگیری کردند و با توجه به نشت بنزین خودرو با قطع جریان برق از آتش سوزی احتمالی جلوگیری کردند.
گفتنی است: آتش نشانان سه سرنشین خودروی آسیب دیده را به نام های(محمد- ب 24 ساله، حسین- ا 27 ساله و میلاد- ب24 ساله) را که از ناحیه سروصورت و دست و کمر دچار آسیب دیدگی شده بودند را تحویل عوامل اورژانس دادند.
واژگونیواژگونیواژگونیواژگونیواژگونیواژگونی
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: