به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


«بی ام و» سفارشی سوپرلوکس

ماشين | دوشنبه ۱۶ شهريور ۹۴ ساعت ۲۱:۴۸ | نسخه چاپي

ب ام و سری 7 مدل 2016 که پرچم‌دار این برند است اکنون خودرویی بسیار لوکس به شمار می‌رود اما همیشه کسانی هستند که خواهان مدلی فراترهستند.
بخش اختصاصی ب ام و (BMW Individual) برای این افراد نسخه‌ای متفاوت از این سدان لوکس را براساس مدل ممتاز 750 Li معرفی کرده است.
بدنه ب ام و سری 7 Individualدارای رنگ مخصوص قهوه‌ای المندن متالیک است در حالی که رینگ‌های آن 20 اینچی است و حروف BMW Individual به صورت لیزری روی آنها حک شده است. این حروف در روی نوار کرومی که چراغ‌های عقب را متصل می‌کند و همچنین رکاب‌های در نیز به چشم می‌خورد.
قسمت‌های کرومی بیش‌تری در سپر جلو و همچنین نیم‌رخ و پشت این خودرو در اطراف لوله اگزوز به چشم می‌خورند. قاب شیشه‌های این مدل از آلومینیوم ساخته شده است.
داخل این خودرو به لطف صندلی‌هایی با روکش چرم مرینویBMW Individual و دسته‌های صندلی با روکش آلکانترا که همگی به رنگ ترافلی هستند به خوبی متمایز شده‌است.
انحصار این مدل با دوخت دستی و دوخت متضاد تزئین کننده صندلی‌ها بیش‌تر می‌شود. داخل این خودرو دارای رنگ متضاد مشکی پیانو است که با چرم روی فرمان هماهنگ شده است. ب ام و ادعا می‌کند 30 متر مربع چرم برای داخل این خودرو استفاده شده است. ویژگی‌های فنی این مدل مشابه سری 7 استاندارد است.
این ب ام و سفارشی‌سازی شده از ماه مارس 2016 آماده فروش خواهد بود.
«بی«بی«بی«بی«بی«بی«بی
 
منبع:مد آنلاین
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟