راه حل جنگ طلبان کنگره آمریکا برای بحران سوریه: ترور «بشار اسد»

یک نشریه آمریکایی با اشاره به تلاش جنگ طلبان حاضر در کنگره آمریکا (شاهین ها) برای روی آوردن به گزینه های نظامی شدید در قبال سوریه از پیشنهاد آنها برای ترور رئیس جمهوری این کشور خبر داد.


بهنوش طباطبایی به خبر جدایی‌ از همسر معروفش دامن زد!+تصاویر

با گذشت نزدیک به هفت سال از ازدواج بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل مرداد ماه امسال خبری مبنی بر جدایی دو بازیگر سینما و تلویزیون بار دیگر این دو ...جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


کفاشیان: حامی تیم ملی از تجار بزرگ است!

ورزش | شنبه ۱۴ شهريور ۹۴ ساعت ۱۶:۱۲ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در فدراسیون فوتبال کسی نباید علیه تیم ملی و کادر فنی صحبت یا مصاحبه‌ای کند.

به گزارش فارس، علی کفاشیان که امروز برای بدرقه تیم ملی به کمپ تیم‌های ملی آمده بود در مورد جلسه‌اش با کی‌روش گفت:‌ در مورد یک سری موارد صحبت کردیم و قرار شد بازیکنان را ببینیم و با آنها صحبت کنیم.

وی در پاسخ به اینکه چرا کی‌روش عصبانی به نطر می‌رسد، تاکید کرد: او عصبانی نبود بلکه به خاطر مسابقه‌ای که داریم استرس داشت، او به خاطر بازی که داریم کمی استرس دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مصاحبه اسدی در مورد اینکه نباید برخی‌ها خارج از حیطه اختیار خود عمل کنند، گفت: اتفاقا در گذشته با کی‌روش صحبت کرده بودم و گفته بودم فقط در مورد مسائل فنی صحبت کند که کی‌روش هم قبول کرد. در فدراسیون هم نباید کسی علیه تیم ملی و کادرش صحبت کند. و هر کسی می‌خواهد صحبت کند باید این موضوع را به من انتقال داده و من آن را به کی‌روش بگویم.

وی در مورد اینکه چرا بین تیم امید و بزرگسالان تعامل وجود ندارد، گفت: با کاشانی و کی‌روش در این مورد صحبت کردیم. اگر تعامل به جلسات است، جلسه هم می‌گذاریم. اکنون مقدماتی جام جهانی در اولویت است و پس از آن مسابقات امیدها در اولویت قرار می‌گیرد.

کفاشیان در مورد شرایط تیم امید گفت: امیدها شرایط خوبی دارند هر چند که یک سری نارضایتی ها هم هست. کاشانی آدم با تجربه‌ای است و فوتبال را خوب می‌شناسد و عزمش را جزم کرده تا به المپیک برود و نمی‌خواهد در این راه بهانه دست کسی بدهد.

کفاشیان در پایان در مورد اینکه چرا کی‌روش گفته بود تجار به تیم ملی کمک کنند گفت:‌ اتفاقا همراه اول هم تجار بزرگی است و از آنها به خاطر حمایت ازتیم ملی تشکر می‌کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: