افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


کفاشیان: حامی تیم ملی از تجار بزرگ است!

ورزش | شنبه ۱۴ شهريور ۹۴ ساعت ۱۶:۱۲ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در فدراسیون فوتبال کسی نباید علیه تیم ملی و کادر فنی صحبت یا مصاحبه‌ای کند.

به گزارش فارس، علی کفاشیان که امروز برای بدرقه تیم ملی به کمپ تیم‌های ملی آمده بود در مورد جلسه‌اش با کی‌روش گفت:‌ در مورد یک سری موارد صحبت کردیم و قرار شد بازیکنان را ببینیم و با آنها صحبت کنیم.

وی در پاسخ به اینکه چرا کی‌روش عصبانی به نطر می‌رسد، تاکید کرد: او عصبانی نبود بلکه به خاطر مسابقه‌ای که داریم استرس داشت، او به خاطر بازی که داریم کمی استرس دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مصاحبه اسدی در مورد اینکه نباید برخی‌ها خارج از حیطه اختیار خود عمل کنند، گفت: اتفاقا در گذشته با کی‌روش صحبت کرده بودم و گفته بودم فقط در مورد مسائل فنی صحبت کند که کی‌روش هم قبول کرد. در فدراسیون هم نباید کسی علیه تیم ملی و کادرش صحبت کند. و هر کسی می‌خواهد صحبت کند باید این موضوع را به من انتقال داده و من آن را به کی‌روش بگویم.

وی در مورد اینکه چرا بین تیم امید و بزرگسالان تعامل وجود ندارد، گفت: با کاشانی و کی‌روش در این مورد صحبت کردیم. اگر تعامل به جلسات است، جلسه هم می‌گذاریم. اکنون مقدماتی جام جهانی در اولویت است و پس از آن مسابقات امیدها در اولویت قرار می‌گیرد.

کفاشیان در مورد شرایط تیم امید گفت: امیدها شرایط خوبی دارند هر چند که یک سری نارضایتی ها هم هست. کاشانی آدم با تجربه‌ای است و فوتبال را خوب می‌شناسد و عزمش را جزم کرده تا به المپیک برود و نمی‌خواهد در این راه بهانه دست کسی بدهد.

کفاشیان در پایان در مورد اینکه چرا کی‌روش گفته بود تجار به تیم ملی کمک کنند گفت:‌ اتفاقا همراه اول هم تجار بزرگی است و از آنها به خاطر حمایت ازتیم ملی تشکر می‌کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟