تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز جمعه زاینده رود در شهر اصفهان جریان یابد.


کفاشیان: حامی تیم ملی از تجار بزرگ است!

ورزش | شنبه ۱۴ شهريور ۹۴ ساعت ۱۶:۱۲ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در فدراسیون فوتبال کسی نباید علیه تیم ملی و کادر فنی صحبت یا مصاحبه‌ای کند.

به گزارش فارس، علی کفاشیان که امروز برای بدرقه تیم ملی به کمپ تیم‌های ملی آمده بود در مورد جلسه‌اش با کی‌روش گفت:‌ در مورد یک سری موارد صحبت کردیم و قرار شد بازیکنان را ببینیم و با آنها صحبت کنیم.

وی در پاسخ به اینکه چرا کی‌روش عصبانی به نطر می‌رسد، تاکید کرد: او عصبانی نبود بلکه به خاطر مسابقه‌ای که داریم استرس داشت، او به خاطر بازی که داریم کمی استرس دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مصاحبه اسدی در مورد اینکه نباید برخی‌ها خارج از حیطه اختیار خود عمل کنند، گفت: اتفاقا در گذشته با کی‌روش صحبت کرده بودم و گفته بودم فقط در مورد مسائل فنی صحبت کند که کی‌روش هم قبول کرد. در فدراسیون هم نباید کسی علیه تیم ملی و کادرش صحبت کند. و هر کسی می‌خواهد صحبت کند باید این موضوع را به من انتقال داده و من آن را به کی‌روش بگویم.

وی در مورد اینکه چرا بین تیم امید و بزرگسالان تعامل وجود ندارد، گفت: با کاشانی و کی‌روش در این مورد صحبت کردیم. اگر تعامل به جلسات است، جلسه هم می‌گذاریم. اکنون مقدماتی جام جهانی در اولویت است و پس از آن مسابقات امیدها در اولویت قرار می‌گیرد.

کفاشیان در مورد شرایط تیم امید گفت: امیدها شرایط خوبی دارند هر چند که یک سری نارضایتی ها هم هست. کاشانی آدم با تجربه‌ای است و فوتبال را خوب می‌شناسد و عزمش را جزم کرده تا به المپیک برود و نمی‌خواهد در این راه بهانه دست کسی بدهد.

کفاشیان در پایان در مورد اینکه چرا کی‌روش گفته بود تجار به تیم ملی کمک کنند گفت:‌ اتفاقا همراه اول هم تجار بزرگی است و از آنها به خاطر حمایت ازتیم ملی تشکر می‌کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟