اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


خیانت زن دست شوهرش را به خون آلوده کرد +عکس

حوادث | سه شنبه ۱۰ شهريور ۹۴ ساعت ۱۱:۵۴ | نسخه چاپي

/

مرد ۳۲ ساله‌ای که متوجه ارتباط همسرش با مرد دیگری شده بود، در پارک چیتگر انتقام خونینی را رقم زد.
 
به گزارش تسنیم، در ساعت 19 بیست و چهارم مرداد ماه، وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در پارک چیتگر به کلانتری 181 عوارضی اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و بررسیهای اولیه مشخص شد جوانی 30 ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن و به علت خونریزی شدید فوت کرده است؛ همزمان، خانم جوانی به نام الهام (24 ساله) در محل جنایت حضور داشت که عامل ارتکاب جنایت را همسرش معرفی کرد و عنوان داشت: همسرم با مقتول درگیر شد و پس از زدن چاقو به گردن «حمید» (مقتول)، با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 از محل فرار کرد.
پس از تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
گرچه الهام پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، اظهارات مختلف و بعضاً متناقضی را مطرح می‌کرد اما نهایتاً در آخرین اعترافاتش عنوان داشت: از چندی پیش با مقتول که همسایه سابق ما بود، ارتباط داشتم؛ پس از گذشت مدتی همسرم به من شک کرد و من نیز به همین علت از مقتول خواستم تا ارتباطش را با من قطع کند اما او که چندی پیش از همسرش متارکه کرده بود، اصرار داشت که من از همسرم جدا شده و با او زندگی کنم. روز حادثه با مقتول تماس گرفتم تا برای آخرین بار با او صحبت کرده و از او بخواهم تا دیگر با من کاری نداشته باشد؛ مقتول با یک دستگاه خودرو پراید به محل قرار آمد و مرا سوار ماشین کرد و هر دو نفر به پارک چیتگر آمدیم؛ در حالیکه داخل ماشین در حال صحبت بودیم، ناگهان همسرم با موتور به ما نزدیک شد و من با دیدن وی از ماشین پیاده شدم؛ مقتول نیز از ماشین پیاده شد که همسرم با چاقوی همراه خود، ضربه‌ای به گردنش زد و از من خواست تا همراه وی از محل فرار کنم اما من در محل ماندم و او به تنهایی فرار کرد.
با توجه به شناسایی محل سکونت عامل جنایت در محدوده میدان فلاح، کارآگاهان به این محل مراجعه کرده و در همان تحقیقات اولیه متوجه شدند که قاتل به نام سعید (32 ساله) از محل سکونت خود متواری شده است.
همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری سعید، کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به خانواده سعید و انجام مشاوره از آنها درخواست کردند تا نسبت به معرفی سعید به اداره دهم پلیس آگاهی همکاری کنند؛ سرانجام روز نهم شهریور، سعید با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خود را معرفی کرد و صراحتاً عنوان داشت که مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.
خیانت

سعید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: روز حادثه من سرکار بودم که همسرم با من تماس گرفت و اصرار کرد تا به خانه بروم اما زمانیکه به خانه رفتم، او حضور نداشت؛ به تصور اینکه اتفاقی افتاده، چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و از خانه بیرون آمدم که همسرم مجدداً با من تماس گرفت و از من خواست که به پارک چیتگر بروم؛ زمانیکه به پارک رسیدم، همسرم را مشاهده کردم که داخل یک خودرو در حال صحبت کردن با مقتول است؛ پس از نزدیک شدن به آنها، همسرم با دیدن من از ماشین پیاده شد و به دنبال او مقتول نیز از ماشین پیاده شد که با او درگیر شدم و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم که روی زمین افتاد و من از محل فرار کردم.
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با وجود شناسایی عامل اصلی جنایت و اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل عمد، همچنان در این پرونده مواردی جهت بررسی صحت اظهارات متهم و همسرش و تکمیل پرونده وجود دارد؛ لذا دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده برای متهم اصلی پرونده و همچنین همسرش صادر گردید تا تحقیقات کاملی از آنها انجام شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟