قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


پشت پرده پیشنهادهای خارجی به برانکو چیست؟
واقعیت یا جوسازی برای ابقای پروفسور/

پشت پرده پیشنهادهای خارجی به برانکو چیست؟

ورزش | دوشنبه ۰۹ شهريور ۹۴ ساعت ۱۸:۴۷ | نسخه چاپي

برانکو ایوانکوویچ که تا چند روز پیش خطر برکناری را بیخ گوشش احساس می کرد، حالا و پس از خروج سرخپوشان از بحران با شکست فولاد خوزستان، با مطرح کردن پیشنهادهای خارجی به نوعی دست پیش را گرفته است!

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه خبری پچ پچ ، برانکو پس از ثبت سه شکست متوالی با پرسپولیس در آستانه برکناری و بازگشت به کشورش قرار داشت. وی در مدتی که از سوی رسانه ها و هواداران تحت فشار بود، در مصاحبه های پرتعدادش با رسانه های مختلف هرگز اشاره ای به پیشنهادهای خارجی اش نکرده بود.
 
او حتی زمانی که در پایان فصل گذشته و با داشتن قرارداد 18 ماهه به کرواسی رفت و برگشت دوباره اش به پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار داشت، هرگز صحبتی از داشتن پیشنهاد از تیم های ایرانی و خارجی نکرد. البته اطرافیان او هر از گاهی عنوان می کردند که چند تیم عربی و ایرانی خواهان همکاری با پروفسور کروات هستند؛ اما تقریبا هیچ منبع موثقی صحت این پیشنهادات و رسمی بودن آنها را تایید نکرد تا برخی چنین استنباط کنند که اینها بازار گرمی است. این پیشنهادها اگر واقعیت داشته باشد، برانکو شرایط فوق العاده آنها را به خاطر پرسپولیس رد نمی کند. در واقع، بازگشت او به ایران به همراه شواهد و قراین نشان می داد پرسپولیس تنها پیشنهاد دست به نقد سرمربی سابق تیم ملی ایران بوده است. او برای فرار از بیکاری و خانه نشینی ترجیح داده با مصائب و مشکلات بی شمار پرسپولیس کنار بیاید و بسوزد و بسازد.
 
 
حالا که به قول معروف خطر از بیخ گوش برانکو گذشته و یک دوره بحرانی را سپری کرده، می خواهد بازی رسانه ای و فضا را به سود خود عوض کند و به قول ایرانی ها دست پیش بگیرد که پس نیفتد. سرمربی پرسپولیس در حالی امروز در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها از پیشنهاد تیم هایی از اسلوونی و لهستان صحبت به میان آورده که منابع نزدیک به پرسپولیس و سرمربی ادعای او را تایید نمی کنند و آن را بازارگرمی می دانند. به نظر می رسد برانکو که چندی پیش نشستی با جمعی از اصحاب رسانه حامی اش داشته، برای تغییر فضا به نفع خودش تصمیم گرفته ترفندهایی را به کار ببرد که مطرح کردن پیشنهاد خارجی از جمله آنهاست. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟