جوان غیرتی، پسری را که با خواهرش رابطه عاشقانه داشت، کشت

فروردین سال گذشته درگیری بین دو جوان در منطقه‌ای در تهران به مأموران گزارش ‌شد. وقتی پلیس به محل رسید، مشخص شد یکی از این دو جوان به قتل رسیده‌ است.


اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با یارانه ۵درصدی به تولید

مدیرعامل بانک توسعه صادرات از اختصاص ۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با یارانه ۵درصد از محل منابع داخلی بانک، برای تأمین مالی واحدهای تولیدی و صنعتی ...


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


تصویری از اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده بخشی از هزینه درمان ابوالفضل آرمیده قهرمان 15 ساله‌ کشتی که شیمی درمانی می‌کند را متقبل شد.در کاراته همه چیز دست یک نفر است

افشاگری درباره حق کشی ها در کاراته

ورزش | چهارشنبه ۰۴ شهريور ۹۴ ساعت ۱۰:۵۸ | نسخه چاپي

دبیر پیشین فدراسیون گفت: اینکه فدراسیون در انتخابی‌های تیم‌های ملی نظر می‌دهد، برای همه اهالی کاراته روشن است و اگر بگویم اینگونه نیست دروغ گفته‌ام.
به گزارش تسنیم، محسن آشوری در مورد اینکه آیا درست است که فدراسیون کاراته در مورد انتخاب نفرات تیم ملی در زمان حضور شما به عنوان دبیر دخالت داشته عنوان کرد: در فدراسیون در همه امور باید رضایت سمندر (رئیس فدراسیون) جلب می‌شد. تاکنون تیمی که صددرصد انتخابی‌اش به‌حق باشد، به هیچ مسابقه‌‌ای نرفته است و این را نیز همه می‌دانند. اگر بگویم فدراسیون در انتخابی‌ها نظر نمی‌داد دروغ گفته‌ام.
وی ادامه داد: تمام نیتم بازگرداندن آرامش به تیم بود مگر نه باید زودتر و قبل از این اتفاقات از فدراسیون می‌رفتم. واقعا در این مورد به خودم ایراد می‌گیرم و آن‌را یک گناه بزرگ می‌دانم. بازهم می‌گویم هدفم کمک به کاراته بود ولی با این حال ای کاش زودتر از اینها از فدراسیون می‌رفتم.
دبیر پیشین فدراسیون کاراته گفت: بارها گفته‌ام که چند ماه پیش‌تر از اینکه به قول سمندر برکنار شوم، استعفایم را به او داده بودم اما می‌گفت باهم آمدیم و با هم نیز می‌رویم. می‌دانستم علیه من جریان‌سازی می‌شود اما ظاهر داستان این بود که سمندر استعفای مرا قبول نمی‌کند. روزی که نامه عزل من را به قول خودش زد، واقعا حیران ماندم. اسم این کار را چه می‌شود گذاشت؟!
آشوری اظهار داشت: بارها به این موضوع اشاره کرده‌ام که اگر برخی خودخواهی‌ها را کنار بگذاریم و واقعا با ایثار کار کنیم کاراته ایران به جایگاه‌اش اصلی‌اش نزدیک‌تر می‌شود اما متاسفانه این کار صورت نمی‌گیرد. همه چیز در دست یک نفر است و او نیز هر طوری که دلش می‌خواهد رفتار می‌کند. واقعا آرزو می‌کنم تیم‌های ملی بهترین نتیجه را در رقابت‌های قهرمانی آسیا بگیرند و آنهایی که واقعا آشوری می‌شناسند خوب می‌دانند این موضوع حرف قلب او است و به آن اعتقاد دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: