زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


در کاراته همه چیز دست یک نفر است

افشاگری درباره حق کشی ها در کاراته

ورزش | چهارشنبه ۰۴ شهريور ۹۴ ساعت ۱۰:۵۸ | نسخه چاپي

دبیر پیشین فدراسیون گفت: اینکه فدراسیون در انتخابی‌های تیم‌های ملی نظر می‌دهد، برای همه اهالی کاراته روشن است و اگر بگویم اینگونه نیست دروغ گفته‌ام.
به گزارش تسنیم، محسن آشوری در مورد اینکه آیا درست است که فدراسیون کاراته در مورد انتخاب نفرات تیم ملی در زمان حضور شما به عنوان دبیر دخالت داشته عنوان کرد: در فدراسیون در همه امور باید رضایت سمندر (رئیس فدراسیون) جلب می‌شد. تاکنون تیمی که صددرصد انتخابی‌اش به‌حق باشد، به هیچ مسابقه‌‌ای نرفته است و این را نیز همه می‌دانند. اگر بگویم فدراسیون در انتخابی‌ها نظر نمی‌داد دروغ گفته‌ام.
وی ادامه داد: تمام نیتم بازگرداندن آرامش به تیم بود مگر نه باید زودتر و قبل از این اتفاقات از فدراسیون می‌رفتم. واقعا در این مورد به خودم ایراد می‌گیرم و آن‌را یک گناه بزرگ می‌دانم. بازهم می‌گویم هدفم کمک به کاراته بود ولی با این حال ای کاش زودتر از اینها از فدراسیون می‌رفتم.
دبیر پیشین فدراسیون کاراته گفت: بارها گفته‌ام که چند ماه پیش‌تر از اینکه به قول سمندر برکنار شوم، استعفایم را به او داده بودم اما می‌گفت باهم آمدیم و با هم نیز می‌رویم. می‌دانستم علیه من جریان‌سازی می‌شود اما ظاهر داستان این بود که سمندر استعفای مرا قبول نمی‌کند. روزی که نامه عزل من را به قول خودش زد، واقعا حیران ماندم. اسم این کار را چه می‌شود گذاشت؟!
آشوری اظهار داشت: بارها به این موضوع اشاره کرده‌ام که اگر برخی خودخواهی‌ها را کنار بگذاریم و واقعا با ایثار کار کنیم کاراته ایران به جایگاه‌اش اصلی‌اش نزدیک‌تر می‌شود اما متاسفانه این کار صورت نمی‌گیرد. همه چیز در دست یک نفر است و او نیز هر طوری که دلش می‌خواهد رفتار می‌کند. واقعا آرزو می‌کنم تیم‌های ملی بهترین نتیجه را در رقابت‌های قهرمانی آسیا بگیرند و آنهایی که واقعا آشوری می‌شناسند خوب می‌دانند این موضوع حرف قلب او است و به آن اعتقاد دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟