تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.
خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


قاتل: زندگی‌ام قربانی خشمم شد

حوادث | دوشنبه ۰۲ شهريور ۹۴ ساعت ۱۲:۲۸ | نسخه چاپي

مرد میانسالی که از سه سال گذشته به اتهام قتل همسر و دختر خود در بازداشت به سر می‌‌‌برد، صبح روز گذشته در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
به گزارش جوان، جلسه رسیدگی به پرونده متهم 55 ساله که سروش نام دارد در شعبه 10 دادگاه کیفری شماره یک استان تهران تشکیل شد.
ابتدای جلسه نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و در شرح کیفرخواست گفت: متهم پرونده از چهاردهم آذرماه سال 91، به اتهام قتل همسر 43 ساله و دختر 22 ساله‌اش در بازداشت به سر می‌برد. او در همه مراحل بازجویی اتهام خودش را پذیرفته و گناهکاری وی محرز است. در ضمن رئیس قوه قضائیه به عنوان ولی قهری طفل صغیر زن 43 ساله مطالبه دیه کرده است.
پس از آن متهم به دستور قاضی قربان‌‌زاده، در جایگاه قرار گرفت و اتهامش را قبول کرد. او در شرح ماجرا گفت: یک روز که در محل کارم مشغول کار بودم پسرعمه‌ام تماس گرفت و گفت: شنیده‌ام که می‌خواهی دخترت را شوهر بدهی. پرسیدم چه کسی این حرف را گفته است. مدعی شد که همسرم به او و خانواده‌اش خبر داده. وقتی ماجرا را با همسرم در میان گذاشتم گفت:دخترمان از مدتی قبل با پسری به نام فرید دوست شده و حالا فرید می‌خواهد به خواستگاری بیاید. از اینکه همه چیز را از من که سرپرست خانواده بودم، پنهان کرده بودند عصبانی شدم. از همسرم خواستم ماجرا را فراموش کند و دیگر حرف فرید را به میان نکشد اما همسرم گفت اگر من مخالفت کنم فرید و دخترمان از خانه فرار می‌کنند.
وقتی این حرف را زد کینه همسرم را به دل گرفتم و تصمیم به جدایی گرفتم. روز حادثه وقتی وارد خانه شدم دیدم که دخترم در حال گریه است و مادرش بالای سرش ایستاده. نمی‌دانستم چه کار کنم. داشتم دیوانه می‌شدم. عصبانیتم فروکش نمی‌کرد. وقتی مشاجره‌مان بالا گرفت، به آشپزخانه رفتم و چاقویی برداشتم و به آنها ضربه زدم که فوت شدند. به خاطر یک لحظه عصبانیت زندگی‌ام را از دست دادم.
متهم در آخرین دفاع از خود گفت: با اینکه همسرم در این اتفاقات مقصر بود اما من قصد قتل او را نداشتم. می‌دانم اشتباه کرده‌ام. حالا هم پشیمانم و از هیئت قضایی درخواست کمک دارم. قاضی قربان‌‌زاده بعد از ختم جلسه با اعضای دادگاه وارد شور شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟