خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی یک بالک نیز در پشت کابین برای شکاف بیشتر هوا قرار گرفته است.


جدول گروه بندی فیلم های جشنواره برای سینماهای مردمی

جدول گروه بندی فیلم های سینمایی حاضر در دو بخش سودای سیمرغ و چشم انداز سینمای ایران برای سینماهای مردمی مشخص و منتشر شد. با اعلام نحوه خرید ...


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


دومین قتل در پرونده‌ سارقان طلا فروشی

حوادث | دوشنبه ۰۲ شهريور ۹۴ ساعت ۱۲:۲۹ | نسخه چاپي

با اعتراف یکی دیگر از سارقان باند مسلح طلافروشی خانی‌آباد به قتل مردی مسن در سال گذشته، پرده از دومین قتل اعضای این باند برداشته شد.
به گزارش اعتماد، متهم اردیبهشت پارسال مردی میانسال را در نقشه‌ای از پیش طراحی شده با اسلحه کلاشینکف به رگبار بسته و به قتل رسانده است. اعتراف او به قتل در حالی است که پیش از او یکی دیگر از سارقان مسلح طلافروشی نیز به قتل پسری جوان در یک نزاع در تیرماه امسال اعتراف کرده بود.
پرده از این قتل در حالی کنار رفته است که متهم پس از دستگیری خود را داود معرفی کرده بود تا تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر جرایمش با شکست روبه‌رو شود. با این حال کارآگاهان پلیس موفق شدند هویت واقعی او به نام دانیال را کشف کرده و پس از بررسی سوابقش در بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه‌دار پلیس آگاهی از تحت تعقیب بودن او به اتهام مشارکت در قتل عمد مردی مسن در بروجرد از اردیبهشت ماه سال گذشته باخبر شوند.
هرچند متهم ٢٦ مرداد امسال پس از سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی‌آباد بازداشت شده اما دستگیری او از هفتم اردیبهشت پارسال با گزارش یک فقره تیراندازی منجر به قتل در بروجرد آغاز شده بود. در این روز دو راکب موتورسوار، در کوچه‌ای خلوت مردی ٦٠ ساله را به رگبار گلوله بستند و متواری شدند. با حضور ماموران در صحنه جرم مشخص شد مقتول به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است. بررسی پوکه‌های باقیمانده در محل نیز حاکی از شلیک گلوله از اسلحه جنگی کلاشینکف داشت. این در حالی بود که در همان ابتدا ردپای پسر مقتول در قتل مرد مسن به‌وضوح دیده می‌شد. به این ترتیب پسر مقتول بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شد. او در بازجویی‌ها به استخدام فردی به نام حسین برای کشتن پدرش درازای ٥٠ میلیون تومان پول اعتراف کرد. در ادامه ماموران مخفیگاه حسین را نیز شناسایی و در عملیاتی ضربتی او را دستگیر کردند اما او در بازجویی‌ها عامل اصلی قتل را یکی از دوستانش به نام دانیال معرفی کرد.
با فاش شدن هویت واقعی دانیال "سارق مسلح" در پایگاه دهم پلیس آگاهی پایتخت، رسیدگی به پرونده قتل او نیز در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفت. او که در ابتدا منکر قتل شده بود سرانجام به کشتن مرد میانسال اعتراف کرد و گفت: «اردیبهشت پارسال پسری به من و حسین گفت که حاضر است برای کشتن پدرش، ٥٠ میلیون تومان بدهد. ما هم قبول کردیم. روز حادثه، وقتی هوا تاریک شده بود، مقتول را در مسیر بازگشت به خانه‌اش تعقیب کردیم. حسین راکب بود و من هم در حالی که یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف همراه داشتم، ترک موتور نشستم. وقتی مقتول وارد کوچه شد، با موتور به او نزدیک شدیم و من او را به رگبار بستم که چند گلوله به او خورد و ما هم به‌سرعت از محل متواری شدیم.»
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر به کشف تمام طلاهای سرقتی از طلافروشی خانی‌آباد اشاره کرد و از ادامه تحقیقات در پلیس آگاهی برای تکمیل جزییات پرونده خبر داد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟