قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


مصاحبه علی مطهری با یک نشریه فرانسوی

جدیدترین اخبار از رفع حصر، برجام و حضور زنان در ورزشگاهها

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که برای ملاقات با رئیس مجلس ملی فرانسه در پاریس به سر می‌برد، اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران همه ...


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

جامعه | دوشنبه ۲۷ شهريور ۹۶ ساعت ۹:۳۰ | نسخه چاپي

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،Icu oh , post cath  نموده و این فضا ها کاملا ایزوله و هیچگونه منافاتی با اتاق های عمل نداشته است.
به گزارش عصرخبر، مطابق با استاندار های بیمارستان ایمن و طرح تائیدی وزارت بهداشت فضای مشترک بین راهروی ورودی اتاق های عمل و انژیوگرافی نیاز به اصلاح داشته که این امر گرچه با تداخل تاسیسات بیمارستان مواجه گردیده و با برنامه ریزی کامل و طبق زمانبندی در خارج از ساعت کاری اتاق عمل ،تخریب وجمع آوری و در کمتر از ۱۲ ساعت  بازسازی و آماده بهره برداری گردید.

از سوی دیگر پیرو خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وضعیت اتاق عمل بیمارستان بانک ملی به دستور ریاست اداره اعتباربخشی وزارت بهداشت به معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی ، گروهی از بازرسین دانشگاه شهید بهشتی که مجموعه بیمارستان تحت نظر آن دانشگاه می‌باشد در ساعت 9 صبح مورخ 26/06/1396 ، جهت بررسی صحت و سقم خبر در بیمارستان بانک ملی حاضر شدند و به همراه مدیریت بیمارستان از بخش اتاق عمل و راهروهای مجاور بازدید بعمل آوردند که گزارش مشروحه ذیل موید کذب بودن خبر منتشر شده در فضاهای مجازی بوده را ارائه نمودند.

در گزارش بازرسین آماده است: "طی گزارش معاونت درمان تصاویر منتشر شده مربوط به راهروی بیرون اتاق عمل و فضای جلوی آسانسورها با متراژ 15 متر بوده که تخریب و نوسازی آن در خارج از ساعت کاری اتاق عمل وکمتر از چند ساعت صورت پذیرفت. شایان ذکر است اتاق‌های عمل تحت تأثیر بازسازی نبوده و فقط راهروی ورودی به اتاق‌های عمل که متصل به بخش جدید آنژیوگرافی است و طبق طرح تأییدیه وزارت بهداشت نیاز به اصلاح داشته که این کار در کمتر از 12 ساعت انجام گردید".
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟