انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

جامعه | دوشنبه ۲۷ شهريور ۹۶ ساعت ۹:۳۰ | نسخه چاپي

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،Icu oh , post cath  نموده و این فضا ها کاملا ایزوله و هیچگونه منافاتی با اتاق های عمل نداشته است.
به گزارش عصرخبر، مطابق با استاندار های بیمارستان ایمن و طرح تائیدی وزارت بهداشت فضای مشترک بین راهروی ورودی اتاق های عمل و انژیوگرافی نیاز به اصلاح داشته که این امر گرچه با تداخل تاسیسات بیمارستان مواجه گردیده و با برنامه ریزی کامل و طبق زمانبندی در خارج از ساعت کاری اتاق عمل ،تخریب وجمع آوری و در کمتر از ۱۲ ساعت  بازسازی و آماده بهره برداری گردید.

از سوی دیگر پیرو خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وضعیت اتاق عمل بیمارستان بانک ملی به دستور ریاست اداره اعتباربخشی وزارت بهداشت به معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی ، گروهی از بازرسین دانشگاه شهید بهشتی که مجموعه بیمارستان تحت نظر آن دانشگاه می‌باشد در ساعت 9 صبح مورخ 26/06/1396 ، جهت بررسی صحت و سقم خبر در بیمارستان بانک ملی حاضر شدند و به همراه مدیریت بیمارستان از بخش اتاق عمل و راهروهای مجاور بازدید بعمل آوردند که گزارش مشروحه ذیل موید کذب بودن خبر منتشر شده در فضاهای مجازی بوده را ارائه نمودند.

در گزارش بازرسین آماده است: "طی گزارش معاونت درمان تصاویر منتشر شده مربوط به راهروی بیرون اتاق عمل و فضای جلوی آسانسورها با متراژ 15 متر بوده که تخریب و نوسازی آن در خارج از ساعت کاری اتاق عمل وکمتر از چند ساعت صورت پذیرفت. شایان ذکر است اتاق‌های عمل تحت تأثیر بازسازی نبوده و فقط راهروی ورودی به اتاق‌های عمل که متصل به بخش جدید آنژیوگرافی است و طبق طرح تأییدیه وزارت بهداشت نیاز به اصلاح داشته که این کار در کمتر از 12 ساعت انجام گردید".
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟