خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


مصاحبه علی مطهری با یک نشریه فرانسوی

جدیدترین اخبار از رفع حصر، برجام و حضور زنان در ورزشگاهها

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که برای ملاقات با رئیس مجلس ملی فرانسه در پاریس به سر می‌برد، اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران همه ...


پرسپولیس 0 - 1 پیکان/ نخستین شکست سرخ‌ها در لیگ (+جدول)

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان با برتری شاگردان جلالی به پایان رسید.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


۲۱ سیاستمدار ایرانی در کدام منطقه تهران زندگی می‌کنند + تصاویر

مقام های ارشد ایرانی در کدام منطقه پایتخت زندگی می کنند؟ در میانه موج فیش حقوقی نگاهی داریم به منازل مسکونی آن‌ها در این شهر. اینکه هر یک کجا ...


خداحافظی تهران با پل گیشا در نیمه دوم سال

اخبار داغ | شنبه ۳۱ تير ۹۶ ساعت ۱۹:۹ | نسخه چاپي

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت پنج پل فلزی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.<br /><br />

علیرضا جاوید با بیان اینکه چندی پیش موضوع بازنگری و مطالعه پل‌های فلزی شهر تهران در دستور کار قرار گرفت، گفت: با اجرایی شدن طرح مطالعه و بازنگری در وضعیت پل‌های فلزی، آنها را با توجه به قدمت(تقویت، مرمت و یا بهسازی لرزه‌ای) تقسیم بندی کردیم که در این میان حتی گزینه برچیده شدن پل نیز مد نظر قرار گرفت.

وی گفت: در این میان حتی تغییر پل از فلزی به فلزی - بتنی نیز در دستور کار قرار گرفت. کارشناسان معاونت فنی و عمرانی بررسی پل‌های حافظ که بر روی خیابان‌های جمهوری و طالقانی قرار دارد، پل چوبی، آزمایش، گیشا و کریمخان را آغاز کردند که نتایج آن مشخص شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه در بررسی‌ها مشخص شد که پل گیشا به دلیل قدمتش باید برچیده و تبدیل به زیرگذر شود، گفت: در حال حاضر شاهد پیشرفت 35 درصدی این پروژه هستیم و به نظر می‌رسد که در نیمه دوم امسال باید با پل گیشا خداحافظی کرد و برچیده می‌شود.

وی گفت: پل کریمخان نیز از پل فلزی به کامپوزیتی تغییر خواهد کرد که برای انجام این مهم تجهیز کارگاه صورت گرفته است.

جاوید در مورد وضعیت سایر پل‌های فلزی 1پایتخت نیز گفت: بررسی‌ها نشان داد که پل آزمایش نیازمند مرمت روکش پل و تقویت بهسازی لرزه‌ای است و پل حافظ نیز نیازمند مرمت و بهسازی است اما در مورد وضعیت سازه پل چوبی مشکل خاصی در بررسی‌ها احصا نشد؛ اما در صورتیکه در مطالعات مشکلاتی دیده شود اقدام به چاره اندیشی می‌کنیم.

۴۷۲۳۵

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟