شهردار آینده تهران در جلسه امروز منتخبان معرفی می‌شود

در جلسه روز جاری (چهارشنبه ۲۸ تیر) شورای منتخب مردم شهر تهران، گزینه نهایی شهرداری تهران معرفی می‌شود.


پژویی که رئیس جمهور فرانسه در جشن روز ملی این کشور سوار شد

فرانسوی‌ها چند روز قبل و در ۱۴ جولای روز ملی این کشور یا همان جشن باستیل را برگزار کردند. اما امانوئل مکرون،رئیس جمهور جوان فرانسه در این روز از چه خودرویی برای رفتن به کاخ ریاست جمهوری استفاده کرد؟


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


شهردار آینده تهران در جلسه امروز منتخبان معرفی می‌شود

در جلسه روز جاری (چهارشنبه ۲۸ تیر) شورای منتخب مردم شهر تهران، گزینه نهایی شهرداری تهران معرفی می‌شود.


قسمت اول

معرفی خودروهای تشریفات در کشور های جهان

امپراطور ژاپن از تویوتا سنتری، نخست‌وزیر ایتالیا از مازراتی، نخست‌وزیر مالزی از پروتون پردانا، رئیس جمهور چک از اشکودا ساپرپ و پادشاهی بریتانیا ...


کلاهبرداری ۲ میلیاردی به اسم ۲ بازیکن تیم ملی!

اخبار داغ | دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ ساعت ۲۲:۲۳ | نسخه چاپي

در این سال‌ها کم خبر عجیب و غریب درباره کلاهبرداری از فضای ورزش نشنیده‌ایم. از ماجرای دریافت رقم‌های ۱۰ میلیونی برای بردن جوان‌ها به تیم‌های مختلف بگیرید تا کلاهبرداری از طرفداران به دلیل شباهت به بازیکنان.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، این چیزها در فوتبال هست و ظاهراً ادامه هم خواهد داشت اما جالب‌ترین موردی که به آن برخورده‌ایم، تلاش یک ‌فرد نزدیک به بازیکنان ملی‌پوش برای کلاهبرداری از چند هوادار ثروتمند است.

دو بازیکن تیم ملی که در اروپا حضور دارند، اخیراً تصاویری از یک دوست مشترک خود منتشر می‌کنند. البته معمولاً تصاویر این ‌فرد در استوری آنها دیده می‌شود. یکی از این بازیکنان هم اخیراً در سفری که داشت، تصاویری از این ‌فرد منتشر کرد و به نوعی به هوادارانش گفت اگر با او کار دارند، بهتر است از طریق این‌ فرد ارتباط بگیرند.

اما درباره این دوست مشترک دو بازیکن تیم ملی، تا دل‌تان بخواهد، حاشیه زیاد است. این ‌فرد با استفاده ابزاری از نام این دو بازیکن که معلوم نیست خودشان موافق هستند یا نه، علاوه بر اینکه با بعضی هواداران ارتباطات عجیب و غریبی می‌گیرد، وعده و وعیدهای عجیب‌تری می‌دهد و حتی آنها را دعوت به سرمایه‌گذاری می‌کند! آخرین نمونه فعالیت این ‌فرد، دعوت به مشارکت یک خانم هوادار برای سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد تومانی بوده است. دوست مشترک آن دو بازیکن معروف پس از آنکه توانست با این خانم ارتباط بگیرد و مدام وعده دیدار یکی از این بازیکنان را به آنها بدهد، حرف از یک سرمایه‌گذاری بزرگ زد. او گفت این دو بازیکن قصد دارند یک مجتمع ورزشی بسازند که اکثر امکانات را در اختیار دارد. فردی می‌گوید یکی از بازیکنان ملی‌پوش حتی در جریان وعده‌های دروغین این ‌فرد به آن هوادار بوده است اما به نظر نمی‌رسد آن بازیکن بخواهد با چنین اشتباهی اعتبار خود را به حراج بگذارد.
در هر صورت ماجرای سرمایه‌گذاری و تلاش برای کلاهبرداری دومیلیاردی از آن هوادار و البته چند هوادار دیگر مثل بمب صدا کرده و حتی بعضی از بازیکنان تیم ملی هم از ماجرا باخبر شده‌اند. آن دو بازیکن معروف اما ظاهراً با وجود شایعات همچنان با این ‌فرد ارتباط دارند و ترجیح می‌دهند او پاره‌ای از کارها را برای‌شان انجام دهد. در هر صورت فوتبالی‌ها می‌گویند متوجه چند مورد از تلاش‌های این ‌فرد برای کلاهبرداری شده‌اند و از هواداران هم می‌خواهند اگر کسی چنین وعده‌هایی به آنها می‌دهد، توجه نکنند!

43503

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟