۷ گزینه نهایی شهرداری تهران مشخص شدند

درحالی که دقایقی پیش گزینه‌های نهایی برای انتخاب شهردار تهران مشخص شد، آرای اعلام شده درباره هرکدام از ۷ گزینه نهایی نشان می‌دهد محمدعلی ...


اعراب خواسته های خود از قطر را تقلیل دادند

رسانه های آمریکایی از تصمیم کشورهای تحریم کننده قطر برای کاهش سطح خواسته های خود از دوحه برای عادی سازی روابط با قطر خبر می دهند.


برداشت نیلوفر آبی در عکس روز نشنال جئوگرافیک + عکس

عکس روز نشنال جئوگرافیک به برداشت نیلوفر آبی توسط یک زن ویتنامی در دلتا مکونگ (Mekong Delta) این کشور اختصاص یافته است.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.


برداشت نیلوفر آبی در عکس روز نشنال جئوگرافیک + عکس

عکس روز نشنال جئوگرافیک به برداشت نیلوفر آبی توسط یک زن ویتنامی در دلتا مکونگ (Mekong Delta) این کشور اختصاص یافته است.


مهدی یزدانی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری شد

| يكشنبه ۲۵ تير ۹۶ ساعت ۱۸:۲۲ | نسخه چاپي

مهدی یزدانی با حکم محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری انتخاب شد.

به گزارش خبرآنلاین، محمد مهدی حیدریان در حکمی با مأموریت ایجاد تعامل در همراهی با نهضت تولید محتوا و تقویت نمایش خانگی، توسعه فعالیت سامانه VOD، ایجاد بازارهای جدید مکمل داخلی و خارجی و... مهدی یزدانی را به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری منصوب کرد.

در متن حکم یزدانی آمده است:

«جناب آقای مهدی یزدانی، نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه سینما و به استناد ماده 15 اساسنامه موسسه رسانه های تصویری به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می شوید. در همراهی با نهضت تولید محتوا و برنامه ریزی هدایت گر برای افزایش کمی و ارتقای کیفی تولیدات مورد نیاز شبکه نمایش خانگی اعم از فیلم داستانی و بلند، انیمیشن، فیلم کوتاه و مستند و سریال، ساماندهی و تقویت نمایش خانگی، توسعه فعالیت های سامانه نمایش درخواستی (VOD)، ایجاد بازارهای جدید و مکمل داخلی و خارجی، تقویت فعالیت ستاد صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری، تقویت و توانمندسازی بخش خصوصی با هدف افزایش سهم در بازار پیام تصویری و ایجاد بسترسازی برای ایجاد تشکل و صنف توانمند و مسئولیت پذیر در بخش نمایش خانگی، از جمله اولویت هایی است که انتظار دارد تا با همکاری و تعامل موثر با اصناف، تشکل ها و مراکز فعال در این بخش و با جلب همکاری و حمایت نهادهای مرتبط، انجام گیرد. توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.»

58243

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟