رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ایران در تایلند نیز پاسخگوی آن‌ها نبود.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ...


رسانه‌ها برای دریافت یارانه بیمه زمستان ۹۵ و بهار ۹۶ اقدام کنند

جامعه | شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ ساعت ۱۴:۳۳ | نسخه چاپي

رسانه‌ها برای محاسبه و دریافت یارانه بیمه فصل زمستان ۹۵ و بهار ۹۶ نسبت به بارگذاری فیش‌های پرداختی به تامین‌اجتماعی در ماه‌های اسفند ۹۵ و فروردین ۹۶ اقدام نمایند.<br />

به گزارش خبرآنلاین، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی از صاحبان امتیاز و مدیران مسئول رسانه‌های مکتوب و الکترونیک خواست برای دریافت یارانه بیمه فصل زمستان 95 و بهار 96 فهرست بیمه شدگان و فیش پرداختی اسفند 95 و فروردین 96 رسانه خود به حساب تامین اجتماعی را تا پایان خرداد در سامانه جامع رسانه های کشور بارگذاری کنند.

بر این اساس، مدیران رسانه ها می توانند با ورود به سامانه جامع رسانه های کشور(e-rasaneh.ir) و با مراجعه به بخش مجوزها، و انتخاب گزینه «فهرست بیمه» ضمن بارگذاری نسخه پی دی اف «تصویر فهرست بیمه شدگان و فیش پرداختی» و تکمیل جداول مربوط به بیمه شدگان، نسبت به دریافت یارانه بیمه پاییز اقدام نمایند.

یادآور می شود طبق اعلام قبلی، از ابتدای سال 95 رسانه های فاقد لیست بیمه (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و دوهفته نامه‌های سراسری و روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی)، از هرگونه حمایت و استفاده از طرح های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محروم خواهند شد.

بنابراین گزارش و بر اساس بسته حمایتی معاونت مطبوعاتی، یارانه بیمه رسانه‌ها و حداقل نفرات بیمه‌شده به این شرح محاسبه و پرداخت می‌‌شود:

دوره انتشار

سراسری

منطقه‌ای، استانی، محلی

روزنامه یا خبرگزاری

۲۰

۱۲

هفته‌نامه یا پایگاه خبری

۸

۶

دو هفته‌نامه به بالا

۶

۵

بر اساس اطلاعیه منتشرشده، برای رسانه‌های خصوصی،‌ تمام مبلغ پرداختی آنها به سازمان تامین اجتماعی و برای رسانه‌های غیرخصوصی 30 درصد از مبلغ پرداختی آنها عودت می شود، ضمناً فهرست بیمه باید به نام رسانه یا صاحب امتیاز باشد. سقف حمایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، برای 3 دسته فوق به ترتیب 600، 300 و 200 میلیون ریال برای هر فصل خواهد بود. این سقف برای مؤسسات مطبوعاتی تا 50 درصد قابل افزایش است، مشروط بر آن که برای سایر نشریات خود کد کارگاهی مستقل نداشته باشند.

همچنین به منظور تشویق روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها به بیمه همکاران دفاتر استانی خود، برای پنج روزنامه و خبرگزاری اول کشور (مطابق طرح‌های رتبه‌بندی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها) جمعاً تا سقف 80 نفر و برای سایر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها تا 40 نفر، یارانه برای بیمه همکاران دفاتر استانی علاوه بر سقف حمایتی مندرج در جدول و به صورت جداگانه تعلق می‌گیرد.

شایان ذکر است، با هدف شفافیت، فهرست ارسالی هر رسانه در سایت معاونت مطبوعاتی منتشر می‌شود. در صورت اعتراض هر یک از خبرنگاران تمام وقت هر رسانه که با وجود گذشت 6 ماه از همکاری خود هنوز بیمه نشده‌اند، ‌آن رسانه از فهرست یارانه بیمه حذف می‌شود.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم جهت با سیاست‌های دولت در حمایت ویژه از خبرنگاران و پوشش بیمه‌ای آنها، برای نخستین بار، یارانه بیمه برای رسانه هایی که همکاران خود را بیمه می‌کنند در نظر گرفته که از نیمه دوم سال 92 در هشت نوبت 6 ماه دوم سال 92، شش ماهه اول سال 93، فصل پاییز و زمستان 93 و بهار، تابستان و پاییز 94 و بهار و تابستان 95 را پرداخت و فهرست آن نیز جهت شفاف سازی، در سایت معاونت منتشر شده است(اینجــا).

شایان ذکر است یارانه بیمه نوبت سوم سال 1395 در روزهای آتی به حساب صاحبان امتیاز رسانه ها واریز می شود.

58241

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟