انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


افتتاح ناقص خط ۷ مترو با ۸۱۳ روز تأخیر

اقتصاد | شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ ساعت ۱۳:۴۳ | نسخه چاپي

با گذشت بیش از 800 روز از وعده‌های تکراری مسئولان شهرداری تهران در مورد افتتاح خط 7 مترو، ظاهراً قرار است بخش محدودی از این خط با تعداد معدودی ایستگاه، هفته آینده افتتاح شود. گفته می‌شود این

به گزارش خبرآنلاین، برای اولین بار جعفر تشکری هاشمی، معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بود که در 8 اردیبهشت 93 از افتتاح خط 7 مترو خبر داده و گفته بود بخشی از این خط به طول 12 کیلومتر شامل 10 ایستگاه در سال 93 به بهره برداری می‌رسد. حتی اگر زمان تحقق وعده معاون شهردار تهران را آخرین روز سال 93 یعنی 29 اسفند نیز در نظر بگیریم، از آن روز تا امروز بیش از 800 روز می‌گذرد.

با گذشت 27 ماه از وعده معاون سابق قالیباف، این روزها مازیار حسینی، معاون فعلی او که از زمان روی کار آمدن در تابستان سال گذشته بارها از افتتاح خطوط 6 و 7 مترو خبر داده، این بار به فاصله کمتر از 3 ماه تا اتمام مدیریت شهری در دوره اخیر، از افتتاح بخشی از خط 7 مترو طی روزهای آینده خبر می‌دهد.

افتتاح بخشی از خط 7 مترو، در شرایطی به بعد از انتخابات و نیمه دوم خرداد موکول شده که قالیباف و معاونان سابق و کنونی وی در حوزه ترافیک، بارها و بارها از افتتاح این خط تا آخر سال 93، تا انتهای سال 94 و تا پایان سال 95 خبر داده‌ بودند، در صورتی که با گذشت دو ماه و نیم از سال 96، هنوز اتفاقی در این زمینه نیفتاده و بهره‌برداری از خط 7 مترو به روزهای آینده موکول خواهد شد.

قالیباف نیز در زمستان سال گذشته 3 بار از افتتاح قریب‌الوقوع خط 7 مترو خبر داده بود. یک بار در 13 دی، بار دیگر در 27 بهمن و آخرین بار در 10 اسفند و در حاشیه کنفرانس بین‌المللی مهندسی ترافیک به خبرنگاران گفت: بخشی از خط 7 مترو در 10 روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وقتی این 10 روز هم گذشت و خبری از تحقق وعده قالیباف نشد، مازیار حسینی مراسمی به عنوان تست گرم خط 7 مترو ترتیب داد تا این بار قالیباف از مسافرگیری این خط از اواخر فروردین 96 به خبرنگاران خبر بدهد.

این وعده‌ها در حالی ماه به ماه تمدید می‌شد که ارگان شهرداری تهران (همشهری) نیز در شماره 6780 خود در بهار 95 از قول شهردار تهران از افتتاح خط 7 مترو تا پایان سال 95 خبر داده بود.

از سوی دیگر تشکری هاشمی، معاون وقت قالیباف در بخشی از پاسخ تند خود به سخنان محسن هاشمی در 16 شهریور 94  تأکید کرده بود: «بخش عظیمی از خطوط 6 و 7 مترو انجام شده و ظرف سال جاری (94) و سال آینده (95) به سرانجام خواهد رسید.»

دیروز، تست گرم بخشی از خط 7 مترو انجام شد و گفته شده شنبه هفته آینده (20 خرداد 96) افتتاح می‌شود، دقیقا 813 روز از وعده اولیه مسئولان شهرداری تهران مبنی بر افتتاح خط 7 مترو، خطی که بعد از گذشت 27 ماه، قرار است تنها بخش محدودی از آن با تعداد معدودی ایستگاه افتتاح شود.

۴۷۴۷

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟