انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری ...


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


اولین واکنش نمایندگان حاضر در صحن علنی مجلس به تیراندازی در پارلمان

سیاست | چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶ ساعت ۱۲:۲۶ | نسخه چاپي

نمایندگان مجلس با فریاد«مرگ بر آمریکا» به تیراندازی در مجلس،‌واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین، همزمان با شروع قرائت گزارش کمیسیون صنایع و معادن درمورد حادثه معادن یورت آزاد شهر، صدای تیراندازی در مجلس به گوش رسید.

هر چند همهمه مجلس نشان از فضای ملتهب میان نمایندگان داشت و  خبرها حاکی از ورود افراد مسلح به مجلس و درگیر شدن نیروهای حفاظت با آنها است ،‌اما نمایندگان مجلس در داخل صحن به کار خود یعنی همان قرائت گزارش در مورد معدن یورت ادامه دادند.

اولین واکنش رسمی نمایندگان در صحن علنی مجلس نسبت به این تیراندازی زمانی رخ داد که حاجی دلیگانی در رابطه با گزارش معدن یورت پشت تریبون رفت، سخنان خود را با شعار مرگ بر آمریکا همراه کرد:« حضرت امام فرمودند که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید و باید بگوییم مرگ بر آمریکا،‌مرگ برآمریکا! آمریکا عامل همه فتنه ها در دنیا است و همچنین مرگ بر رژیم آل سعود که نوکری آمریکا را انجام مید هد.»

در این هنگام نمایندگان با او همنوا شدند و نمایندگان حاضر در صحن مجلس یکصدا با فریاد «مرگ بر آمریکا» به حادثه تیراندازی در مجلس واکنش نشان داد.

29217

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟