انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


افتتاح بزرگترین پارک آبی سرپوشیده کشور با حضور وزیر ورزش

ورزش | شنبه ۱۳ خرداد ۹۶ ساعت ۱۳:۵۳ | نسخه چاپي

بزرگترین مجموعه پارک آبی سرپوشیده کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان در پارک چیتگر تهران افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین، مجموعه اُ پارک که به عنوان بزرگترین مجموعه آبی سرپوشیده کشور شناخته می شود رسما با حضور  مسعود سلطانی فر وزیر ورزش به بهره برداری رسید.
این مجموعه 6 هزار و چهارصد متری با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در زیر بنای 22 هزار و با هزینه ای بالغ بر یکصدو هشتاد میلیارد تومان احداث شده است.
وزیر ورزش با حضور در این مجموعه از کلیه امکانات اُ پارک استقبال کرد و ساخت چنین مجموعه آبی را در شهر تهران اتفاقی مهم قلمداد کرد.
کلنگ ساخت این پارک آبی 5 سال پیش زده شد. این مجموعه ظرفیت پذیرش 3 هزار نفر را دارد فاز اول بزرگترین مجموعه پارک آبی دارای پارک آبی v I p ،دو استخر روباز و و جکوزی و سونای خشک و بخار است و تمام تجهیزات پارک آبی نیز به روز ، مدرن و از برترین شرکت های سرسره دنیا خریداری شده است به طوری که از امنیت کامل نیز برخوردار است .
در این مجموعه از تجهیزاتی استفاده شده و طراحی آن به صورتی است که امکان استفاده تمام گروه های سنی را فراهم می کند. اُ پارک نیاز به نور مصنوعی ندارد و کلیه آبی که مصرف می شود قابلیت برگشت دارد و مجموعه سبز محسوب می شود. سیستم گندزدایی آب هم در این مجموعه مولتی اکسیدان است . بزرگترین مجموعه پارک آبی با هدف ایجاد روحیه نشاط در بین مردم احداث شده تا مردم با استفاده از این مکان ،امنیت خاطر را تجربه کنند.

width=100%

width=640

۴۳۲۵۷

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟