سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


واقعیت‌های پنهان در مورد سروش و پرسپولیس

محمدعلی ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «من با رفیعی حرف زدم و قرار شد طی یکی، دو روز آینده ما او را ببینم و صحبت کنیم. حرف‌هایی مطرح شده که فکر می‌کنم امیدی برای بازگشت رفیعی وجود داشته باشد.»


تویوتا هم پیش ایرانی‌ها کم آورد!

ضمیمه طنز «بی قانون» امروز بیشتر به اخبار اجتماعی و فرهنگی منتشرشده روز گذشته واکنش نشان داده است.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


شرط یک میلیارد دلاری توتال برای گشایش بازار ایران

مدیرعامل توتال در گفت و گو با رویترز اظهار کرد که این شرکت فرانسوی توسعه میدان گازی بزرگ پارس جنوبی ایران را در تابستان جاری آغاز خواهد کرد.


چرا مدعی العموم به کمک جناح اصولگرا نمی آید؟
در حاشیه اتهامات نبویان به ظریف

چرا مدعی العموم به کمک جناح اصولگرا نمی آید؟

اخبار داغ | جمعه ۱۲ خرداد ۹۶ ساعت ۱۶:۲۸ | نسخه چاپي

سایت خبری «پایش» - محسن ماندگاری:
اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری به حسن روحانی نباختند. به خودشان باختند. رقیب آنها اصلاح طلبان یا اعتدال گرایان نبودند، رقیب واقعی آنها تندروهای بی منطقی بودند که دوستی خاله خرسه آنها، آبرو و حیثیتی برای جناح اصولگرا باقی نگذاشته است.
زمانه عوض شده. با اینترنت و شبکه های اجتماعی، تکنیک های اقناع افکار عمومی هم تغییر کرده. به همان نسبت، روشهای کهنه فریب افکار عمومی نیز عوض شده. دیگر نمی توان هر حرف بی پایه و اساس (مفت) و هر ادعای غیرمستندی را به خورد افکار عمومی داد. اگر در سال 76 یا 84 روزها و یا هفته ها طول می کشید تا بی پایه بودن یک ادعای مطرح شده توسط یک سیاستمدار مشخص شود الان در کمتر از چند ساعت یک ادعای دروغ که شاید برای تهییج جمعی محدود در شهری کوچک مطرح شده، جهانی می شود و اثبات دروغ بودن آن نیز، ساعتی بعد به مدد گوگل و تلگرام آشکار می شود.
در همین انتخابات، چه بسیار اتهاماتی که مطرح شد اما به فاصله کوتاهی، بی پایه بودن آن آشکار شد. تنها نتیجه آن، بی اعتمادی افکار عمومی به جناح اصولگرا به دلیل حرفهای «مفت» برخی تندروها بود.
واقعیت آن است اگر مدعی العموم همچون برخورد با حرفهای «مفت» اصلاح طلبان، از اصولگرایان نیز برای حرفهای مفتشان پاسخ می خواست و آنها نیز متوجه می شدند برای هر حرف بی پایه و اساسی که میزنند بازخواست و مجازات می شوند، وضعیت اصولگرایی در کشور این چنین نبود. شاید لازم باشد اصولگرایان برای جلوگیری از ادامه حرفهای بی پایه و اساس برخی تندروها که به تضعیف جایگاه این جناح در کشور می انجامد، از مدعی العموم کمک بخواهند.
شکایت مدعی العموم از آقای نبویان به سبب اتهامات بی اساس به آقای ظریف، لطف به دولت و یا ظریف نیست، کمک به جناح اصولگراست. اصولگرایان نیازمند چنین کمکی هستند، چه توسط مدعی العموم چه توسط آقای ظریف.
اگر بخواهیم عرصه سیاسی کشور اخلاقی شود، کمک به جناح رقیب یکی از این اقدامات است. آقای ظریف! ما هم اکنون به کمک شما نیازمندیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟