۷گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند

نجفی، مرعشی، کولایی، افشانی، شریعتمداری، بیطرف و مهرعلیزاده به عنوان ۷ گزینه نهایی تصدی پست شهرداری تهران انتخاب شدند.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


دستگیری ۱۵ سارق و اراذل و اوباش در آذربایجان شرقی

دستگیری ۱۵ سارق و اراذل و اوباش در آذربایجان شرقی

حوادث | سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۶ ساعت ۱۶:۳۹ | نسخه چاپي

 سارق و اراذل و اوباش و مزاحم نوامیس در اذربایجان شرقی دستگیر شدند.
به گزارش مهر، ماموران نیروی انتظامی آذربایجان شرقی در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی سارق، اراذل و اوباش و ایجاد مزاحمت کنندگان برای نوامیس را دستگیر و در این میان فقره سرقت را نیز کشف کردند.
دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو و گوشی های موبایل در تبریز
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی سه شنبه در این خصوص به خبرنگاران گفت: در پی افزایش سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهر تبریز، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت و ماموران کلانتری ۱۴ تبریز با تشکیل چند اکیپ عملیاتی و انجام تحقیقات گسترده و با استفاده از شیوه های پلیسی یک نفر مالخر را شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ صابر عباس زاده در ادامه با بیان اینکه در بازرسی از منزل مالخر، تعدادی اموال مسروقه از قبیل ضبط و پخش ماشین و باند کشف شد، تصریح کرد: مالخر اموال مسروقه را که از سه سارق لوازم داخل خودرو خریداری و به فروش می رساند، اعتراف کرد.
وی با اشاره به دستگیری این سارقان افزود: در بازرسی از منزل سارقان دستگیر شده تعدادی ضبط و پخش، جک و تایر ماشین، مدارک، گوشی تلفن همراه و تبلت به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیون ریال کشف شد که در آسیب شناسی جرایم صورت گرفته توسط سارقان دستگیر شده، اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی و وجود مالخر عامل اصلی سرقت ها بوده و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.
فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز نیز از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای گوشی موبایل رانندگان تاکسی خبر داد و افزود: در پی وقوع سرقت گوشی موبایل از خودروی شهروندان در یکی از مناطق تبریز، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ فرهنگ نوروزی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۲ عباسی پس از انجام تحقیقات اولیه و بررسی شواهد موجود موفق شدند متهم را شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را در یکی از خیابان ها دستگیر کنند که متهم ابتدا منکر هرگونه سرقت می شد اما در بازجویی های انجام شده به سرقت گوشی موبایل از داخل خودرو تاکسی اعتراف کرد و لوازم سرقتی نیز در بازرسی از وی کشف و ضبط و متهم پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
دستگیری عامل ۱۳ فقره سرقت در ملکان
فرمانده انتظامی شهرستان ملکان نیز با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری عامل ۱۳ فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره و خانه باغ های این شهرستان  گفت: در پی کسب اخباری مربوط به وقوع چند فقره سرقت از ساختمانهای نیمه کاره و خانه باغ ها در شهرستان ملکان، رسیدگی به موضوع در دستور ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ سهراب شفقی خاطر نشان کرد: ماموران در تحقیقات اولیه یک نفر سارق را شناسایی و وی را دستگیر کردند و این فرد در ادامه بررسی ها به ۱۳ فقره سرقت اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و در بررسی های تکمیلی مقادیری از اموال سرقتی کشف و با شناسایی مالباختگان به آنان تحویل داده شد.
دستگیری زورگیر سابقه دار در اسکو
فرمانده انتظامی شهرستان اسکو نیز با اشاره به دستگیری زورگیر سابقه دار در شهر جدید سهند اظهار داشت : در پی کسب خبری مبنی بر یک مورد تهدید و زورگیری از خودروهای عبوری در خیابان منتهی به دانشگاه صنعتی سهند با اسلحه کمری، بلافاصله یک اکیپ ویژه به سرپرستی فرمانده انتظامی شهرستان، شناسائی و دستگیری عامل یا عاملان زورگیری را در دستور کار خود قرار دادند.
سرگرد محمد نعمتی در ادامه گفت: در کمتر از دو ساعت با انجام اقدامات تخصصی و شگردهای خاص پلیس، متهم را شناسائی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را در حال رانندگی با تابلوی تاکسی تلفنی دستگیر و در بررسی از داخل خودرو نیز یک قبضه سلاح کمری قلابی شبیه به اسلحه واقعی کشف شد.
وی افزود: متهم پس از دستگیری و انتقال به کلانتری در بازجوئی های علمی پلیس به انجام زورگیری اعتراف و با بررسی سوابق معلوم شد دارای سابقه زورگیری است و پس از تکمیل پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضائی معرفی شد.
دستگیری مزاحمان نوامیس و اراذل و اوباش خیابانی در میانه
فرمانده انتظامی شهرستان میانه نیز ازاجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان و دستگیری تعدادی اراذل و اوباش خیابانی خبر داد و گفت: ماموران انتظامی میانه این طرح را در راستای طرح پاکسازی معابر از حضور مزاحمان نوامیس و اراذل و اوباش خیابانی اجرا کردند.
سرهنگ شعفی در ادامه افزود: ماموران در اجرای این طرح چهار نفر اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت را که در یکی از خیابان های شهرستان با عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت آرامش و امنیت عمومی شهروندان را به مخاطره انداخته بودند را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت : از دیگر نتایج این طرح، می توان به اجرای مانور اقتدار با حضور هشت اکیپ از خودروهای انتظامی در خیابان های اصلی و توقیف ۲ دستگاه خودرو مزاحمین نوامیس، توقیف ۳ دستگاه خودرو توسط راهور و اعمال قانون ۳۷ مورد از تخلفات راهور اشاره کرد.
دستگیری سارق ۳۰ راس احشام سرقتی در بستان آباد
فرمانده انتظامی شهرستان بستان آباد نیز به دستگیری سارق احشام در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان بستان آباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرارگرفت.
سرهنگ سیاوش علیفام در ادامه اظهار داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات لازم توسط کار آگاهان پلیس آگاهی یک نفر سارق شناسایی و پس ازهماهنگی مقام قضائی دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد و در بازجویی فنی پلیسی به سرقت ۳۰ راس احشام و محل نگهداری آنها اعتراف کرد.
وی با اشاره به اینکه یک نفر مالخر نیز در این زمینه شناسایی و دستگیر شده است، خاطر نشان کرد: در ادامه بررسی ها ۳۰ راس احشام و سایر اموال مسروقه کشف و متهمان با تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.
دستگیری سارقان دوربین های مداربسته در مراغه
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با اعلام خبر دستگیری سارقان دوربین های مدار بسته در این شهرستان گفت: در پی افزایش وقوع سرقت دوربین های مداربسته در سطح شهرستان، بلافاصله  تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ با احتمال اینکه سارق دوربین های مداربسته دو نفر هستند، اقدام به بررسی و تحقیق موضوع کردند.
سرهنگ پاسدار رضا اصلانی فر در ادامه افزود: ماموران با شیوه های پلیسی دو نفر سارق را شناسایی و در نهایت طی یک عملیات منسجم و غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند که متهمان در بررسی های بعمل آمده به بیش از سه  فقره سرقت دوربین های مدار بسته از جلوی منازل و مغازه ها اعتراف کرده و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟