دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


جدیدترین رئیس دانشگاه آزاد!

در حاشیه معارفه فرهاد رهبر بعد از چندماه سرپرستی نوریان، جانشین رئیس قبلی دانشگاه آزاد.


معابر کم عرض شهر همدان ساماندهی شود

معابر کم عرض شهر همدان ساماندهی شود

جامعه | سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۶ ساعت ۱۶:۴۹ | نسخه چاپي

 رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای شهر همدان بر تعیین‌تکلیف معابر با عرض کمتر از ۱۲ متر تاکید کرد و گفت: باید معابر کم عرض شهر همدان ساماندهی شود.
به گزارش مهر، حمیدرضا طبی‌مسرور ظهر سه شنبه در کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای شهر همدان که با محوریت بررسی اقدامات انجام شده در خصوص تعیین‌تکلیف عرض معبر کمتر از ۱۲ متر در طرح تفصیلی اظهار داشت: در طرح تفصیلی شهر همدان، تعیین‌تکلیف عرض معابر زیر ۱۲ متری و نحوه گذربندی برعهده شهرداری همدان گذاشته شده بود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه تاکنون نقشه ثابتی که موجب ایجاد وحدت رویه شود ارائه نشده شاهد برخوردهای سلیقه‌ای و تضییع حقوق شهروندی هستیم.
طبی‌مسرور گفت: شورای اسلامی شهر همدان در چندین مرحله از ابتدای دوره چهارم برآن شد تا معاونت شهرسازی شهرداری همدان با کمک شهرداری های مناطق ۴گانه به برداشت محلی و ارائه خط پروژه بر اساس ضوابط طرح تفصیلی مدون اقدام کند.
وی بیان کرد: شهرداری همدان با پیگیری های مکرر و تلاش مدیران و کارشناسان شهرداری نسبت به برداشت و تهیه طرح اقدام کرده که این طرح، ملاک عمل در تمامی محدوده شهر خواهد بود.
رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: همچنین با توجه به اسناد معتبر موجود در خصوص مناطق توانمندسازی و الحاقی به آن، ضوابط خاص این محدوده‌ها مدنظر بوده است.
طبی‌مسرور با اشاره به وضعیت املاک واقع در خارج رینگ دوم شهری و تفکیکی‌های جدید اضافه کرد: همچنین بر اساس ضوابط و قوانین شورای عالی شهرسازی طی پروسه بررسی در حوزه معماری و شهرسازی در طرح‌های آتی مدنظر قرار می‌گیرد و به‌روز خواهد شد.
وی تأکید کرد: با اعمال شرایط جدید تعریض معابر شهری، گامی برای احقاق حقوق شهروندی و نیل به اهداف قانون تعیین وضعیت املاک شهری و صیانت از اموال و املاک شهروندان و عدالت اجتماعی خواهد بود.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری همدان هم در خصوص اقدام به برداشت محلی و ارائه خط پروژه بر اساس ضوابط طرح تفصیلی مدون با کمک شهرداری‌های مناطق ۴گانه توضیحاتی ارائه داد.
مجید یوسفی‌نوید همچنین در خصوص سهولت پاسخگویی به استعلام گذربندی املاک معابر زیر ۱۲ متری هنگام صدور پروانه و یا هنگام نقل و انتقال املاک در اسرع وقت و با دقت لازم اشاره کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟