گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


شرط یک میلیارد دلاری توتال برای گشایش بازار ایران

مدیرعامل توتال در گفت و گو با رویترز اظهار کرد که این شرکت فرانسوی توسعه میدان گازی بزرگ پارس جنوبی ایران را در تابستان جاری آغاز خواهد کرد.


توضیح پدر بانوی والیبالیست درباره محرومیت جنجالی دخترش در تیم ملی والیبال

:پدر بازیکن تیم ملی والیبال بانوان گفت:«من پیگیر حواشی که برای دخترم ایجاده شده هستم و مستندات مورد نیاز را هم به فدراسیون ارائه کردم.»


۴۰مبلغ ویژه ماه رمضان به میامی اعزام شدند

۴۰مبلغ ویژه ماه رمضان به میامی اعزام شدند

جامعه | سه شنبه ۰۹ خرداد ۹۶ ساعت ۱۶:۴۱ | نسخه چاپي

رئیس تبلیغات اسلامی میامی از اعزام ۴۰مبلغ ویژه ماه رمضان به اقصی نقاط شهرستان خبر داد و گفت: ۳۲ مبلغ بومی و هشت مبلغ اعزامی از قم طی این ماه مبارک در شهرستان تبلیغ می کنند.
حجت الاسلام مجید بخشی در گفتگو با مهر ضمن تشریح عملکرد تبلیغات اسلامی میامی در ماه رمضان با اشاره به اعزام ۴۰مبلغ ویژه این ماه مبارک بیان کرد: در سال گذشته نیز ۴۰مبلغ به ۴۰ مسجد شهری و روستایی میامی اعزام شدند که علاوه بر روحانیان مستقر، وظیفه برگزاری نماز جماعت، ادعیه متبرکه، منابر، تبلیغ دینی و برنامه های فرهنگی در ماه رمضان را برعهده داشتند لذا در سال جاری این میزان بدون تغییر است.
وی افزود: بیش از ۴۰ مسجد که ۹۰ درصد آنها روستایی هستند، میزبان برنامه های معنوی و تبلیغی در ماه رمضان هستند که به خصوص در شب های احیا و قدر برنامه های دینی اثرگذاری در این شهرستان با حضور مبلغان اعزامی برنامه ریزی شده است.
رئیس تبلیغات اسلامی میامی گفت: این مبلغان علاوه بر تبیین برکات ماه رمضان و سبک زندگی دینی به تشریح اولویت های اقتصاد مقاومتی و یکپارچگی مردم و دولت در مقابل جبهه دشمنان اسلام نیز می پردازند.
بخشی با بیان اینکه امروزه جوانان جامعه به واسطه تکنولوژی آگاهی بیشتری دارند، ابراز داشت: روحانیان برای جذب و تاثیرگذاری بیشتر بر جوانان باید علم خود را به روز سازند و این امر با مطالعه بدست می آید.
وی با بیان اینکه پرسش و پاسخ مذهبی یکی از برنامه های ویژه اعزام های ماه رمضان در میامی است، تاکید کرد: در انتخاب و اعزام مبلغان سعی شده به گونه ای عمل شود که بهترین روحانیان و با اطلاع ترین آنها در طرح رمضان حضور یابند.
رئیس تبلیغات اسلامی میامی گفت: برپایی سه وعده نماز جماعت، برپایی جلسات جزءخوانی قرآن کریم، تصحیح قرائت نماز، گفتمان دینی، کلاس احکام، اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی، فضیلت رمضان و... از جمله فعالیت های روحانیان اعزامی دربیش از ۴۰ مسجد شهرستان خواهد بود.
بخشی افزود: مبلغان دینی نقش بسزایی در فرهنگ‌سازی و ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه دارند و در روایات اسلامی نیز به طور مکرر بر حضور فعال عالمان دینی در اجتماع تاکید شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟