مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. ...


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


افزایش همکاری‌های تهران و مسکو برای مقابله با تروریسم ضروری است

وزیر امور خارجه کشورمان، گفت: در زمینه مبارزه با تروریسم لازم است همکاری ها و رایزنی های ایران و روسیه با توجه به افزایش دامنه خطر تروریسم هر ...


زورگیران بانک‌های تهران شکار شدند +تصاویر

زورگیران غرب پایتخت در یك عملیات هماهنگ توسط ماموران پایگاه پنجم پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


تذکر به روحانی درباره درخواست احمدی نژاد

سیاست | شنبه ۳۱ مرداد ۹۴ ساعت ۴:۴۹ | نسخه چاپي

روزنامه آرمان در گفت و گویی با محسن غرویان نوشت: آیت‌ا... هاشمی، آقای روحانی و سیدحسن خمینی دارای یک دیدگاه مشترک درباره حقوق مردم، عقلانیت و اعتدال هستند. این افراد برای رأی مردم ارزش و اعتبار قائل هستند و رأی مردم را حق‌الناس می‌دانند. این سه شخصیت دیدگاه‌های اعتدالی درباره دین دارند و معتقدند دین باید در زندگی مردم به صورت کاربردی وجود داشته باشد و قرائتی سهل و آسان از دین ارائه می‌دهند و دارای محبوبیت زیادی در بین مردم هستند.
-در انتخابات خبرگان آینده یک چرخش قدرت در حال اتفاق است که دارای ظرافت‌ها و حساسیت‌های خاص خود است. این چرخش قدرت در نهایت به سود همین طیف (ائتلاف احتمالی هاشمی، روحانی و سیدحسن خمینی) صورت خواهد گرفت. نقطه آغاز این چرخش قدرت نیز در انتخابات ریاست‌جمهوری سال92کلید خورده و زمینه‌های آن به وجود آمده است. در شرایط کنونی مطالبات مردم بیشتر در این نوع دیدگاه و تفکر تعریف می‌شود و به همین دلیل این تفکر پیروز انتخابات خبرگان خواهد بود.
- طیف مقابل نسبت به این ائتلاف توقع دارد شورای نگهبان مثل همیشه در بررسی صلاحیت‌ها با درایت و انصاف برخورد کند و اجازه ندهد فضا به سمت رویکرد سلیقه‌ای و تک بعدی شدن پیش برود. مهم‌ترین مساله انتخابات آینده که به نظر یکی از مهم‌ترین انتخابات‌های خبرگان خواهد بود فضای برابر و لزوم داشتن فرصت رقابت سالم برای همه طیف‌های سیاسی است. باید قواعد بازی را رعایت کنیم و اجازه بدهیم مردم با همه دیدگاه‌ها آشنا شوند و در نهایت خود تصمیم نهایی را اتخاذ کنند. هیچ کس حق ندارد نظر دیگران را که برخلاف سلیقه وی است متهم کند و سعی کند آن را در منظر افکار عمومی باطل جلوه بدهد.
- هجمه‌های اخیر علیه آیت‌ا... هاشمی با بهانه‌های واهی صورت می‌گیرد. به نظر می‌رسد برخی منتظر هستند تا در صحبت‌های ایشان محل تردید و مناقشه‌ای پیدا کنند و به آن دامن بزنند. نکته جالب این است که این تردید و مناقشه‌ها خیلی زود به یک جریان بزرگ رسانه‌ای تبدیل می‌شود و یک سخن ساده و معمولی به یک اتفاق بسیار بزرگ تغییر وضعیت می‌دهد. برای مثال سخنان آیت‌ا... هاشمی درباره اینکه «زمانی که ما در صحنه انقلاب حضور داشتیم عده‌ای در روستاهای خود قدم می‌زدند.»
تنها برای روشن کردن وضعیت تازه به دوران‌رسیده‌ها مطرح شد و هیچ غرضی در آن مستتر نبود. این نکته برای همگان روشن است که آیت‌ا... هاشمی خود یک روستازاده هستند و هنگامی که یک روستازاده به این مرحله از عظمت، علم، تدبیر و عقلانیت رسیده به نوعی عظمت و بزرگی روستاییان را نشان می‌دهد. در نتیجه جایگاه آیت‌ا... هاشمی به نوعی بزرگی روستاییان را نشان می‌دهد. چگونه ممکن است یک روستازاده به روستاییان زحمتکش و فداکار توهین کند.
-باید مشخص شود که چرا احمدی‌نژاد در زمانی که برای پاسخگویی به اتهامات خود به دادگاه فراخوانده شد از رفتن به دادگاه سرباز زده است. کسی که رئیس‌جمهور کشور بوده باید در رعایت قانون برای دیگر اقشار جامعه الگو باشد.
- هنگامی که مناظره‌های آقای احمدی‌نژاد و آن بی‌اخلاقی‌های صورت گرفته را به خاطر می‌آورم بسیار مکدر می‌شوم. متاسفانه احمدی‌نژاد کاری کرد که مناظره‌ها در ایران از حدود عقلی و اخلاقی آن خارج شد و به همین دلیل بسیاری از مردم علاقه زیادی برای مشاهده مناظره دوباره ایشان ندارند. بنده به آقای دکتر روحانی توصیه می‌کنم به هیچ عنوان درخواست چنین مناظره‌ای را نپذیرند. دلیل این مساله هم این است که هیچ بعید نیست که احمدی‌نژاد به دنبال ناکامی دولت آقای روحانی باشد و دوباره به رفتارهای خود ادامه بدهد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: