گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


استیو جابز می‌خواست به جای یک دکمه دو دکمه روی آیفون باشد

استیو جابز اصرار داشت به جای تعبیه یک دکمه هوم روی آیفون دو دکمه نصب شود.


بازیگر زن سرشناس مجبور به عذرخواهی شد

الیزابت بنکس از استیون اسپیلبرگ کارگردان سرشناس سینما عذرخواهی کرد. او اسپیلبرگ را متهم به نادیده گرفتن زنان در تمام فیلم‌هایش کرده بود.


رحیمی: شخصیت‌های اصیل انقلاب را قربانی مطامع جناحی نکنیم

سیاست | چهارشنبه ۲۲ دي ۹۵ ساعت ۱۱:۴۳ | نسخه چاپي

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با بیان اینکه بی مهری و جفای زیادی نسبت به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شد گفت:‌ این جفاها درسی است برای همه مردم به خصوص مسئولان که به خاطر مسائل سیاسی زودگذر شخصیت‌های اصیل انقلاب را قربانی مطامع جناحی خود نکنند.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا با ابراز تاسف از درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت:  توصیه اسلامی و حکم عقل این است که نعمت‌های خداوند را قدر دانسته و آن را تکثیر کنیم؛ از جمله این نعمت‌ها حفظ افراد حکیم،‌ فاخر و اثرگذار در مجموعه مدیریتی و سیاسی کشور است که نمونه بارز آن آیت‌الله هاشمی بود که از استوانه‌های این نظام به شمار می آمدند.

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نقش بسیار مهمی در فضای سیاسی و ایجاد آرامش در کشور داشت، گفت:‌ آیت‌الله هاشمی با خروش خود به وحدت و انسجام ملی تاثیر می‌گذاشت و گاهی با سکوت در فضای سیاسی کشور موثر بود که نمونه چنین شخصیت‌هایی نیز همچنان در بین ما وجود دارند که باید با قدردانی و پاسداشت آن‌ها در جهت حفظ این نعمت های بزرگ حرکت کنیم.

نماینده تهران تاکید کرد:‌ نباید وجود سلایق متفاوت در کشور باعث بروز بداخلاقی‌های زیادی در فضای کشور شود؛ کما اینکه پیش از این بی‌مهری و جفای زیادی نسبت به شخص آیت‌الله هاشمی به وجود آمد؛ جفاهایی که درس بزرگی برای همه ملت است که به خاطر مسائل سیاسی زودگذر شخصیت‌های اصیل انقلاب را قربانی  مطامع جناحی نکنیم؛ کما اینکه در گذشته‌ای نه چندان دور افرادی در کمال بی‌تدبیری پمپاژ اتهام نسبت به آیت‌الله هاشمی و دوستاران و خانواده‌شان کردند.

رحیمی تاکید کرد که نباید در طوفان‌های زودگذر ثبات و آرامش کشور از دست رود. همه باید در اظهارنظر ها و تصمیم گیری‌ها خردورزی را سرلوحه کارشان قرار دهند.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با ابراز تاسف از برخی بداخلاقی‌ها نسبت به شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت:‌ دو نسل از انقلاب در شرایطی با شخصیت آقای هاشمی آشنا شدند که ایشان در معرض آماج اتهامات ناروا و بدگویی‌ها از طرف جناح‌های خاص قرار گرفته بود و در مقابل دو نسل دیگر با هاشمی رفسنجانی آشنا بودند که مبارزات بسیاری در دوران انقلاب کرده و نقش تاثیرگذاری در دوران دفاع مقدس داشتند. ایشان بعد از فوت امام یار و یاور رهبری بوده و گاهی با سکوت و گاهی با حضورشان انقلاب را از انحراف نجات داده و انقلاب را سمت ثبات و آرامش در فضای مدیریتی و سیاسی کشور سوق می‌دادند.

رحیمی در پایان گفت:‌ همه باید در چارچوب اخلاق و دین حرکت‌ها و اقدامات سیاسی را انجام دهیم و برای نسل بعد الگو باشیم همان الگویی که هاشمی رفسنجانی با اخلاق سیاسی‌اش در ادوار مختلف از خود به جای گذاشته که در دوره‌ای علی رغم ایجاد ایام تلخ با صبوری و سکوت مدبرانه را در پیش گرفت.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟