توافق بازیگر زن و مرد مشهور برای طلاق مسالمت‌آمیز+عکس

آنجلینا جولی و برد پیت برای جدایی مسالمت‌آمیز به توافق رسیدند.


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


چه میکنن این نیمکت‌نشین‌های پرسپولیس! / کاریکاتور

«برانکو: اوکراینی‌های نیمکت‌نشین پرسپولیس عالی کار می‌کنند!» این اظهار نظر دستمایه کارتون محمدرضا میر شاه ولد در خبر ورزشی امروز ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


رحیمی: شخصیت‌های اصیل انقلاب را قربانی مطامع جناحی نکنیم

سیاست | چهارشنبه ۲۲ دي ۹۵ ساعت ۱۱:۴۳ | نسخه چاپي

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با بیان اینکه بی مهری و جفای زیادی نسبت به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شد گفت:‌ این جفاها درسی است برای همه مردم به خصوص مسئولان که به خاطر مسائل سیاسی زودگذر شخصیت‌های اصیل انقلاب را قربانی مطامع جناحی خود نکنند.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا با ابراز تاسف از درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت:  توصیه اسلامی و حکم عقل این است که نعمت‌های خداوند را قدر دانسته و آن را تکثیر کنیم؛ از جمله این نعمت‌ها حفظ افراد حکیم،‌ فاخر و اثرگذار در مجموعه مدیریتی و سیاسی کشور است که نمونه بارز آن آیت‌الله هاشمی بود که از استوانه‌های این نظام به شمار می آمدند.

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نقش بسیار مهمی در فضای سیاسی و ایجاد آرامش در کشور داشت، گفت:‌ آیت‌الله هاشمی با خروش خود به وحدت و انسجام ملی تاثیر می‌گذاشت و گاهی با سکوت در فضای سیاسی کشور موثر بود که نمونه چنین شخصیت‌هایی نیز همچنان در بین ما وجود دارند که باید با قدردانی و پاسداشت آن‌ها در جهت حفظ این نعمت های بزرگ حرکت کنیم.

نماینده تهران تاکید کرد:‌ نباید وجود سلایق متفاوت در کشور باعث بروز بداخلاقی‌های زیادی در فضای کشور شود؛ کما اینکه پیش از این بی‌مهری و جفای زیادی نسبت به شخص آیت‌الله هاشمی به وجود آمد؛ جفاهایی که درس بزرگی برای همه ملت است که به خاطر مسائل سیاسی زودگذر شخصیت‌های اصیل انقلاب را قربانی  مطامع جناحی نکنیم؛ کما اینکه در گذشته‌ای نه چندان دور افرادی در کمال بی‌تدبیری پمپاژ اتهام نسبت به آیت‌الله هاشمی و دوستاران و خانواده‌شان کردند.

رحیمی تاکید کرد که نباید در طوفان‌های زودگذر ثبات و آرامش کشور از دست رود. همه باید در اظهارنظر ها و تصمیم گیری‌ها خردورزی را سرلوحه کارشان قرار دهند.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با ابراز تاسف از برخی بداخلاقی‌ها نسبت به شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت:‌ دو نسل از انقلاب در شرایطی با شخصیت آقای هاشمی آشنا شدند که ایشان در معرض آماج اتهامات ناروا و بدگویی‌ها از طرف جناح‌های خاص قرار گرفته بود و در مقابل دو نسل دیگر با هاشمی رفسنجانی آشنا بودند که مبارزات بسیاری در دوران انقلاب کرده و نقش تاثیرگذاری در دوران دفاع مقدس داشتند. ایشان بعد از فوت امام یار و یاور رهبری بوده و گاهی با سکوت و گاهی با حضورشان انقلاب را از انحراف نجات داده و انقلاب را سمت ثبات و آرامش در فضای مدیریتی و سیاسی کشور سوق می‌دادند.

رحیمی در پایان گفت:‌ همه باید در چارچوب اخلاق و دین حرکت‌ها و اقدامات سیاسی را انجام دهیم و برای نسل بعد الگو باشیم همان الگویی که هاشمی رفسنجانی با اخلاق سیاسی‌اش در ادوار مختلف از خود به جای گذاشته که در دوره‌ای علی رغم ایجاد ایام تلخ با صبوری و سکوت مدبرانه را در پیش گرفت.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟