فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


واکنش باشگاه نفت به شکایت از علی دایی

ورزش | چهارشنبه ۱۵ دي ۹۵ ساعت ۱۲:۲۰ | نسخه چاپي

باشگاه نفت در واکنش به شکایت استقلال از علی دایی دفاعیه ای صادر و تاکید کرد انتظار عذرخواهی بیشتر از آقای گل جهان داشته است.

به گزارش مهر، به دنبال شکایت باشگاه استقلال از علی دایی، مدیر روابط عمومی باشگاه نفت گفت: انگار تکلیف بعضی‌ها با خودشان مشخص نیست و هر روز یک موضعی می‌گیرند. البته مشخص است این مواضع جدید در آستانه بازی با نفت چرا و از کجا نشات می‌گیرد. ما یادمان هست که آقای جهانیان رئیس محترم هیات مدیره استقلال در اقدامی تحسین برانگیز، توهین و فحاشی‌ها به آقای دایی را محکوم کرده و حتی از سرمربی نفت به عنوان سرمایه ملی یاد کرد و به خاطر آن فحاشی‌ها عذرخواهی کرد. ویدیوی اظهارات دایی نیز موجود است. ایشان صراحتا از هواداران فرهیخته استقلال عذرخواهی کرده و در قبال آنهایی که فحاشی و توهین کردند واکنش نشان دادند. حال اینکه می‌خواهند برخلاف موضع رسمی رئیس هیات مدیره شکایت کنند اتفاق دیگری است.

حسین قدوسی ادامه داد: ما تصور می‌کردیم عذرخواهی‌ها فراگیرتر خواهد بود و مدیریت باشگاه استقلال هم فحاشی‌ها و توهین‌ها را همچون آقایان جهانیان، پروین و مایلی‌کهن محکوم خواهند کرد تا با اتفاقات این چنینی و تکرار فحاشی‌ها در استادیوم‌ها برخورد شده و جلوی این ناهنجاری‌ها گرفته شود اما ظاهرا انتظار و تصور ما تصور باطلی بوده و البته معلوم نیست چرا پس ازگذشت چندین روز از آن بازی و در آستانه بازی دو تیم در لیگ این موضع اعلام می‌شود.

وی افزود: حال به هر بهانه و سیاستی این تصمیم در آستانه بازی برگشت دو تیم اتخاذ شده ولی مایه تعجب و تاسف است که به جای عذرخواهی و دلجویی چنین موضعی اتخاذ می‌شود. اگر اشتباه نکنم حتی آقای منصوریان هم این توهین‌ها و فحاشی‌ها را محکوم کردند و حال واقعا مایه تاسف است که در آستانه بازی در این دو تیم، در قبال فحاشی‌ها به یک اسطوره جهانی ورزش این مرز و بوم چنین به جای عذرخواهی و دلجویی چنین تصمیمی گرفته می‌شود.

مدیر روابط عمومی نفت ادامه داد: ما تصور می‌کنیم این موضع‌گیری‌ها می‌بایست رصد و ریشه‌یابی دقیق شود. قطعا وزارت ورزش و شخص وزیر هم در قبال فحاشی و توهین‌ها به سرمایه‌های ورزش مملکت کم توجه نخواهند بود و این مسایل را رصد خواهند کرد.

قدوسی خاطرنشان کرد: دایی با این هجمه‌ها که از هر سو به او و تیمش وارد می‌شود و با این جفاها و کم‌لطفی‌ها مقاوم‌تر، باانگیزه‌تر و کوشاتر خواهد شد. این را تجربه ثابت کرده است. ایشان مرد سرد و گرم چشیده‌ای هستند و قطعا ناگفته‌های بسیار دارند و بیدی هم نیستند که با این بادها بلرزند. تمرکز ایشان هم بیشتر خواهد شد و ما ایمان داریم بسیاری از سنگ‌اندازی‌ها انگیزه شاگردان دایی را هم بیشتر خواهد کرد. دایی هربار موفقیتی کسب کرده سنگ اندازی ها علیه‌اش بیشتر شده و هربار هم که بیشتر مورد جفا قرار گرفته باانگیزه‌تر بوده و موفق‌تر از قبل.

وی در پایان گفت: این روزها و این تصمیمات هم می‌گذرد و مردم هم خیلی خوب همه چیز را درباره سنگ‌اندازی‌ها علیه تیم بخش خصوصی و دایی قضاوت خواهند کرد. این را هم بگویم که به اعتقاد و نظر شخصی بنده که دوستان استقلالی بسیاری در جامعه دارم هواداران فهیم و فرهیخته‌ای که دایی بعد از بازی با استقلال از آنها پوزش طلبید هم از فحاشی سازماندهی شده توسط لیدرها و برخی ازتماشاگران استقلال ناراحت هستند و هم از این تصمیم باشگاه استقلال متعجب و ناراحت.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟