مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


مصاحبه علی مطهری با یک نشریه فرانسوی

جدیدترین اخبار از رفع حصر، برجام و حضور زنان در ورزشگاهها

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که برای ملاقات با رئیس مجلس ملی فرانسه در پاریس به سر می‌برد، اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران همه آنچه را که لازم باشد انجام خواهد داد تا توافق هسته‌ای ایران ادامه یابد.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


تا می توانید ما را تحریم کنید؛ کاسبان تحریم کاسه لیسان ترامپ شدند

تا می توانید ما را تحریم کنید؛ کاسبان تحریم کاسه لیسان ترامپ شدند

سیاست | پنجشنبه ۰۹ دي ۹۵ ساعت ۱۱:۴۷ | نسخه چاپي

عربده کشان خیابان های تهران که ماحصل بودن آنها در این کشور ایجاد ناامنی و طمع کردن بیگانگان به خاک وطن بود امروز برای اندک جیره خود کاسه لیس ترامپ شدند.
به گزارش مهر، این روزها صدر اخبار رسانه های بیگانه و ضدانقلاب به وطن فروشانی اختصاص یافته که یک بار دیگر برای اثبات هرچه بیشتر ماهیت ضد ایرانی و ضد اسلامی خود دست به دامن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شدند که «تا می توانی ما را تحریم کن!»
۳۰ نفر معلوم الحال که سابقه خیانت به وطن و دم تکانی برای اربابان آمریکایی، انگلیسی و اسرائیلی تنها افتخار طومار شده در زندگی آنهاست در نامه ای به ترامپ نوشتند: «ما از دولت آینده آمریکا می‌خواهیم که یک رژیم جامع تحریم را علیه آن گروه از مقامات ایرانی که ناقض حقوق ایرانیان در ۴ دههٔ گذشته بوده‌اند تدوین کند»!  
عربده کشان خیابان های تهران که ماحصل بودن آنها در این کشور ایجاد ناامنی و طمع کردن بیگانگان به خاک وطن در فتنه ۷۸ بود و پس از آن خوی وطن فروشی خود را با حمایت از آشوب های خیابانی در فتنه ۸۸ نشان دادند نام خود را به کاسبان فتنه مزین کردند تا ملت ایران بدانند اینها هیچ گاه دل در گرو این خاک نداشته و بیشتر از هرچیز هموطنان خود را به خاطر اندک جیره ای  قربانی خواهند کرد و حتی اگر لازم بدانند بدتر از داعش خواهند بود که نه به اسلام و نه به انسانیت رحمی نمی کند.
سیاوش صفوی، احمد باطبی، مجید محمدی، امیرحسین اعتمادی و دیگرانی که نامه افزایش تحریم ها علیه ایران را امضا کردند وطن فروشانی هستند که ایران را با داعش مقایسه کرده و حملات صورت گرفته در اروپا را هم به جمهوری اسلامی ایران مرتبط کردند و نوشته‌اند که اقدامات ایران آغازگر بحران تروریسم بوده است.
اینها لیبرال هایی هستند که هر روز به یک بهانه ای زبان به فحاشی علیه این کشور و ملت باز کردند یک روز به بهانه های حقوق بشری و دفاع از حقوق زنان، روز دیگر به بهانه نبود آزادی بیان و تقلب در انتخابات و امروز در آستانه سالگرد حماسه ۹ دی شاهدی از غیب رسید تا دروغ و تهمت بزرگی که در سال ۸۸ به این کشور نسبت داده شد برملا شود.
کاسبان امروز تحریم که پیش از این نیز به انحاء مختلف از کنگره آمریکا افزایش تحریم ها علیه ملت ایران را خواسته بودند همان هایی هستند که با دروغ بزرگ خود در سال ۸۸ کشور را برای ۹ ماه دچار آشوب، ناامنی و بی ثباتی کردند. اینها پیشتر نشان دادند که وطن و هموطن برایشان بی ارزش است اما دم خروسی که امروز با نگاشتن نامه این ۳۰ نفر بیرون زده تمام ملت ایران را به قضاوت واداشته تا روشن شود اساس اتهامات در فتنه ۸۸ از بیخ و بن شبهه داشت.
تاریخ فراموش نخواهد کرد که امثال باطبی ها و صفوی ها که مدعی اصلاحات بوده و از جرگه اصلاح طلبان آبشخور می کردند در دو دهه گذشته چه بر سر این کشور آورند.
احمد باطبی که در آشوب های خیابانی کوی دانشگاه در سال ۷۸ آب بر آسیاب دشمن ریخت پس از آنکه از ایران گریخت توانست در کاخ سفید با جرج بوش رئیس جمهور وقت آمریکا دیدار کند. پس از آن دیدار وی به عنوان کارشناس مسائل ایران در شبکه های تلویزیونی بی بی سی، صدای آمریکا و من و تو حضور مستمر یافت.
باطبی ضمن اینکه سخنران میتینگ های منافقین بود برای دفاع از حقوق شهروندی از همجنسگرایی اعلام حمایت کرد.
مجید محمدی، جامعه شناس ایرانی که این روزها حرفه ای جز مقاله نویسی برای شبکه های بی بی سی فارسی، رادیو فردا و صدای آمریکا ندارد در دوران اصلاحات در ایران یکی از اصلی ترین مقاله نویسان اپوزیسیون ایران بود.
وی که دارای تفکرات لیبرالی است پس از گریختن از ایران به آمریکا رفت و آنجا برای دفاع از به اصللاح حقوق بشر آمریکایی از همجنسگرایان اعلام حمایت کرد. وی که تحت تاثیر تفکرات افرادی همچون عبدالکریم سروش است همچون وهابی ها موضع گیری کرده و به زوار امام حسین (ع) و سایر ائمه توهین کرده است.
عبدالرضا احمدی  در سال ۸۸ مسئولیت کمیته اقلیت های مذهبی دفاع از حقوق بشر را بر عهده داشت و با خبرگزاری هرانا همکاری می کرد.
وی در جریان آشوب های خیابانی پس از انتخابات ۸۸ به جرم فعالیت علیه امنیت کشور و تشویش اذهان دستگیر شد و در حال حاضر خارج کشور به فعالیت های سیاسی ضد ایرانی مشغول است.
اشکان یزدچی از آشوب گرانی فتنه ۸۸ بود که در روز عاشورا حرمت شکنی کرد و به دلیل اعتراض عمومی ملت ایران نسبت به حرمت شکنی عاشورا دستگیر شد. وی از جمله کسانی بود که از سفر محسن مخملباف به اسرائیل و همنشینی با دشمن شماره یک ملت ایران اعلام حمایت کرد.
وی که از ایران گریخته و به جمع اپوزیسون خارج نشین پیوسته است یکی از ۳۰ امضا کننده نامه به ترامپ برای افزایش تحریم ها علیه ملت ایران است.
اینها کاسه لیسان تازه به قدرت رسیده آمریکایی هستند که برای تامین اندک جیره خود به کاسبی تحریم مشغول شدند. همان‌هایی که پس از سرکوب توسط مردم در 9 دی ناامید شدند حال بدنبال سخت تر کردن وضعیت اقتصادی، معیشتی و در تنگنا قرار دادن زندگی مردم جهت رسیدن به مقاصد پلید خود هستند.
اما اقدام آنان آنقدر بی شرمانه بود که صدای اصلاح طلبان نیز بلند شد و درصدد مرزبندی روشن و شفاف با این خیانتکاران و خبیثان برآمدند، اقدامی که چندان سابقه ای برای آن نمی توان پیدا نمود.
حمیدرضا جلایی پور، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در واکنش به این نامه نوشت: من اصلاح طلبم و دموکراسی را راه نجات ایران می‌دانم و در این مسیر از هر نوع فعالیت مدنی و قانونی و زندان رفتن هم دریغ نمی کنم، ولی اگر کشور ایران و جان و امنیت ایرانیان به خطر بیفتد، به عنوان تنها مردی که از یک خانواده شهید باقی مانده زیر فرماندهی آیت الله خامنه ای به جبهه می روم.
همچنین عبدالله رمضان زاده، سخنگوی دولت اصلاحات نیز در کانال تلگرامی خود نوشت: اقدام این ٣٠ نفر چیزی جز خیانت نام ندارد. مواضع براندازانه و ضد نظام این جریان که این ٣٠ نفر هم شامل آن ها می شوند، روشن است و خط فاصله اصلاح طلبان با این گروه نیازی به اثبات ندارد. آنچه رهبری جریان اصلاحات اعلام کرده مسیر حرکت اصلاحات را روشن کرده که جز از مسیر قانون اساسی و اتکا نکردن به نیروهای خارج نشین نمی گذرد. جریان اصلاحات هر کجا که لازم بوده به دفاع از کیان ایران و نظام اسلامی بلند شده است. عموم رزمنده هایی که در جریان جنگ ایران و عراق برای دفاع از کشور رفتند جزء این جریان هستند؛ بنابراین هرگونه نسبت برقرار کردن بین آن ٣٠ نفر و جریان اصلاحات، دست وپازدن یک جریان شکست خورده است که با هر سازی که خارجی ها برای آن کوک می کنند، هم صدا می شود.
آذر منصوری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی هم اینگونه واکنش نشان داد: جریان اصلاحات با هرگونه جریان برانداز و کسانی که عَلَم مخالفت با ایران را برداشته اند، مخالف است و موضع آن در برابر این جریان ها روشن است. مسیر اصلاح طلبی از معبر قانون اساسی می گذرد. با توجه به این رویکرد، هیچ نوع رفتاری که به منافع ملی آسیب برساند یا موجب تضعیف آن شود، نسبتی با جریان اصلاح طلبی ندارد. جریان اصلاحات با وجود این در چند سال گذشته، با بی مهری فراوان مواجه شده است. با این حال این جریان در جهت تأمین منافع ملی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است؛ اما با وجود تأکید رهبری مبنی بر جذب حداکثری، خطی تلاش می کند این جریان اصیل را که یکی از بال های نظام جمهوری اسلامی است، به براندازی متهم کند. همین واکنش ها در یک روز گذشته مرز ها را با جریان خارج نشین روشن می کند. باید برای کسانی که خود را ایرانی می دانند؛ اما دست به نگارش چنین نامه ای زده اند تأسف خورد، این افراد جز دشمنی با کشور و مردم و منافع ملی مطلب دیگری را دنبال نمی کنند.
محمدعلی ابطحی، رییس دفتر رییس جمهور اصلاحات هم در واکنش به این نامه خباثت آمیز نوشت: درست روزهایی که آقای ترامپ منتظر نشستن روی صندلی کاخ سفید است و همه نگران برهم خوردن برجام و آسیب دیدن ملت ایران هستند و حتی خانم موگرینی هم دست به کار شده که نگذارد دوباره تحریم ها و جنگ سرد هسته ای برگردد و آقای اوباما هم به این نتیجه رسیده که باید اسراییل را گوشمالی کند، ٣٠ نفر از ایرانیان خارج نشین به ترامپ نامه نوشته اند که وقت فشار روی ایران است و وقت ادامه تحریم ها. این کار خیانت به ملت ایران است. گرگ هم گوشت همجنس خود را نمی خورد. هر کسی هر جوری و هر جایی می خواهد زندگی کند، اما تشویق آدم تندخویی مثل ترامپ به سخت گرفتن بر ملت ایران، جنایت ملی است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟