پارک دولت زیر آب !

وقوع سیل در شهرستان پارسیان استان هرمزگان


سود پژوسیتروئن دو برابر شد

این گروه خودروسازی فرانسوی اعلام کرد قیمت گذاری بالاتر، فروش مدلهای سودآور و کاهش هزینه، حاشیه سود عملیاتی را از پنج درصد در سال ۲۰۱۵ به شش درصد در سال ۲۰۱۶ افزایش داد.


پژو 508 در ایران؛ زنگ خطر برای رنو تلیسمان

ایران خودرو بزودی Peugeot 508 را به بازار سدان‌های لوکس ایران وارد می‌کند. در غیاب تویوتا کمری، کیا اپتیما و رنو تلیسمان اصلی‌ترین رقیب پژو 508 ...


اسکار سینمای فرانسه به «او» رسید

مراسم اعطای جوایز چهل‌ودومین دوره جوایز سینمایی سزار موسوم به اسکار سینمای فرانسه با معرفی برندگان برگزار شد.


8 چیزی که افراد موفق در خانه هایشان دارند

موفقیت در پیروزی خلاصه نمی شود بلکه شامل عادات روزمره، رشد، پیشرفت و تصمیم هایی است که در زندگی می گیرید. تعجب ندارد اگر تمام افراد موفق، خصوصیاتی ...


گفت‌وگو با سردسته باند سرقت‌مسلحانه سوپرمارکت‌ها؛ کلاس بازیگری رفتم ولی هیچ‌کس سراغم نیامد که معروف‌شوم

حوادث | يكشنبه ۰۵ دي ۹۵ ساعت ۱۴:۳۳ | نسخه چاپي

در آخرین روز آذرماه پلیس تهران از سرقت مسلحانه یک گروه سه نفره از سوپرمارکت‌های تهران خبر داد و گفته شد اعضای این گروه تحت تعقیب پلیس هستند.

به گزارش اعتماد، حالا دیروز سرپرست دادسرای سرقت تهران و رییس پلیس پایتخت از دستگیری این گروه خبر دادند.

رییس دادسرای سرقت تهران درباره نحوه دستگیری این گروه به «اعتماد» گفت: «اعضای این باند شب‌ها با یک سمند سفید سرقتی در حالی که چهره‌شان را پوشانده بودند سراغ سوپرمارکت‌ها می‌رفتند و سرقت‌های مسلحانه‌شان را انجام می‌دادند. آنها یک گروه ٥ نفره بودند که در اغلب مواقع تنها سه نفرشان در هنگام سرقت حضور داشتند. »

قاضی ابوالحسنی افزود: «از مخفیگاه اعضای این باند، ١٨ گلوله جنگی و تعدادی اسپری بی‌هوش‌کننده کشف شد. اعضای این گروه همگی سابقه‌دار بودند.» رییس دادسرای سرقت با بیان اینکه آنها به ١٨ فقره سرقت مسلحانه اعتراف کرده‌اند گفت: «٥ فقره از این سرقت‌ها مشخص شده است.»

گفت‌و‌گو با محسن، سردسته گروه سرقت ٥ نفره

چند سال داری؟

٣٥سال.

با اعضای گروهت چطور آشنا شدی؟

ما همگی هم محله‌ای بودیم و در منطقه قرچک ورامین زندگی می‌کردیم. کم‌کم با هم دوست شدیم. مدت‌ها از دوستی‌مان می‌گذشت که تصمیم گرفتیم گروه سرقت مسلحانه راه بیندازیم.

چرا تصمیم به سرقت گرفتی؟

پدرم وضع مالی خوبی داشت و بساز‌بفروش بود. من تا وقتی زیرسایه پدرم بودم مشکل مالی نداشتم. علاقه زیادی به بازیگری داشتم و در کلاس‌های بازیگری یکی از اساتید برجسته تئاتر هم شرکت کرده بودم. همیشه دلم می‌خواست یک کارگردان معروف سراغم بیاید تا در فیلم‌هایش بازی کنم. اما کسی سراغم نیامد و نتوانستم معروف شوم. بعد از مدتی از خانواده‌ام جدا شدم و مشکل مالی پیدا کردم. کم‌کم با دوستانم شروع کردیم به سرقت‌های مسلحانه. انگیزه‌مان هم مالی بود. همه بی‌پول بودیم و می‌خواستیم زندگی‌مان را تامین کنیم.

سرقت‌های‌تان را از چه تاریخی شروع کردید؟

ما از ٢٧ آذرماه سرقت‌های مسلحانه‌مان را در سوپرمارکت‌های شهر آغاز کردیم.

اسلحه‌هایی که با آن سرقت‌های مسلحانه را انجام می‌دادید را چگونه تهیه کردید؟

ما هر کدام از اسلحه‌ها را با قیمت ٨ میلیون تومان خریدیم.

سرقت‌های‌تان را بیشتر در چه مناطقی از تهران انجام می‌دادید؟

دهکده المپیک، مرتضی‌گرد، باقرشهر و...

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟